Cz En

Kateřina Pospíšilová

  1. Číslo: 002187
  2. OSA: Dogs in Action
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 19. 01. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 020409 (L), Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady

  2. 039010 (L), Bessi ze Zátoče

  3. 011512 (L), Alexandra od Světického pramene

  4. 017913 (ML), Dragon´s Fly Express Speedy Dream

  5. 010718 (L), Zoey

  6. 030220 (L), Live

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  2. 1. jumping L, Live: Diskvalifikován

  3. 1. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  4. 2. jumping L, Live: Diskvalifikován

  5. 2. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  6. 3. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  7. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  8. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  9. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  10. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  11. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  12. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  14. I. agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  15. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  16. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  17. 1. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/19, 37.02 s, 20.0 tr. b., 5.51 m/s

  18. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  19. II. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  20. I. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. I. agility ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 16/38, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. II. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  24. I. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  25. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  26. II. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A3 ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  29. III. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/13, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  30. II. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  31. II. zkouška MLA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  32. I. jumping ML, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  33. I. zkouška MLA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  34. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  35. II. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  36. I. zkouška A3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  37. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  38. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  39. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  40. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  41. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  42. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  43. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  44. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  45. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  47. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  48. 1. Zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  50. 3. Jumping LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  51. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  52. Batmanův jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  53. Jumping superhrdinů L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  54. Kapitánský jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  55. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  56. Batmanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  57. Supermanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  58. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  59. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  61. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  62. LA3- 1 běh, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/12, 38.05 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  63. LA3- 2 běh, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  64. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  65. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  66. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/9, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  67. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  68. Ne. - Agility II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  69. Ne. - Jumping II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  70. So. - Agility I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 34/105, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  71. So. - Jumping I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  72. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  73. II.zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  74. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  76. QA1 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 25/123, 39.93 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  77. QA2 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  78. QA3 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  79. QJ1 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  80. QJ2 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  81. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  82. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  83. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  84. Jumping I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  85. Jumping II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  87. 2. zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  89. I. zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  90. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  91. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  92. III.jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/32, 35.57 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  93. III.jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  94. II. jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  95. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  96. I. jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  97. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  98. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  99. Batmanova zkouška LA1, Zoey: 3/7, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  100. Batmanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  101. Supermanova zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  102. Supermanova zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  103. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  104. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  105. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  106. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/40, 42.75 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  107. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  108. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  109. Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  110. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  111. Zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  112. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  113. Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  114. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  115. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  116. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  117. II.jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 26/42, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  118. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  119. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  120. II.zkouška LA3, Zoey: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA3, Zoey: Diskvalifikován

  122. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  123. Agility L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  124. Agility L, Zoey: Diskvalifikován

  125. Jumping L, Zoey: Diskvalifikován

  126. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA1, Zoey: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  129. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  130. Agility DRUZSTVA, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  131. Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  132. Jumping DRUZSTVA, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  133. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  134. jumping LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  135. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  136. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  137. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  138. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  139. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  140. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  141. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  142. Agility 3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  143. Agility 4, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 84/191, 40.98 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  144. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  145. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  146. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  147. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/23, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  148. II. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  149. I. JUMPING L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/26, 32.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  150. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  151. II.zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  152. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  153. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  154. Agility II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/92, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  155. Agility I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  156. Jumping II. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  157. Jumping I. L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  158. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  159. QA1 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 45/127, 41.56 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  160. QA2 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  161. QA3 agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  162. QJ1 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  163. QJ2 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  164. QJ3 jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  165. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  166. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/20, 40.59 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  167. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  168. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  169. III. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  170. III. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  171. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/10, 36.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  172. II. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  173. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/10, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  174. I. zkouška LA3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  175. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  176. I. Batmanova zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/13, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  177. II. Supermanova zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  178. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  179. III. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 24.51 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  180. II. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/34, 30.85 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  181. I. jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  182. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  183. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/16, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  184. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  185. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  186. 1 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  187. 2 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  188. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  189. II. Packa LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/28, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  190. I. Packa LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/28, 31.5 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  192. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  194. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  195. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  196. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  197. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  198. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  199. II. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  200. I. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  201. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  202. JUMPING 1 L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  203. JUMPING 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  204. JUMPING 2 L, Alexandra od Světického pramene: 8/43, 39.12 s, 2.12 tr. b., 3.83 m/s

  205. JUMPING 2 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  206. JUMPING 3 L, Alexandra od Světického pramene: 14/42, 33.04 s, 2.04 tr. b., 3.69 m/s

  207. JUMPING 3 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  208. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  209. Agility Kluby Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  210. Jumping Družstva Large, Alexandra od Světického pramene: 9/57, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  211. Jumping Dvojice Large, Alexandra od Světického pramene: 30/57, 38.65 s, 5.65 tr. b., 4.06 m/s

  212. Podle roku narození Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  213. Soutěž feny proti psům Large, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  214. Soutěž plemen Large, Alexandra od Světického pramene: 4/54, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  215. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  216. Agility NE L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  217. Agility So L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  218. Jumping So L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  219. Zkouška So LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/16, 33.87 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  220. Zkoušky NE LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/17, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  221. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  222. Zkouška II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  223. Zkouška I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/21, 30.9 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  224. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  225. Agility 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  226. Agility 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  227. Agility 3, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  228. Agility 4, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  229. Jumping 1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  230. Jumping 2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  231. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  232. Agility open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  233. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  234. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  235. Jumping open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  236. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  237. Agility open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  238. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  239. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/18, 29.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  240. Jumping open L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  241. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  242. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  243. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  244. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  245. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  246. IV. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  247. IV. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  248. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  249. I.zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  250. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  251. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/23, 30.06 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  252. III. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  253. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 13/23, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  254. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  255. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/25, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  256. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  257. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  258. II. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/19, 27.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  259. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  260. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  261. 1. běh L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  262. 2. běh L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  263. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  264. II.zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/7, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  265. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  266. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  267. Zkouška pro Charlieho LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  268. Zkouška pro Fly LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/29, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  269. Zkouška pro Jacka LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  270. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  271. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/34, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  272. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 7/34, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  273. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 2/34, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  274. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  275. Agility LA sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  276. Jumping LA neděle, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  277. Jumping LA sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  278. Zkoušky LA2 neděle, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/25, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  279. Zkoušky LA2 sobota, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/25, 39.89 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  280. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  281. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  282. 1. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  283. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  285. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  286. 3. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  287. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  288. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  289. Ne-zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  290. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  291. 1. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  292. 2. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  293. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  294. III.zkouska LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  295. I. zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/13, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  296. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  297. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  298. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 9/38, 26.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  299. Zkoušky A1 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  300. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  301. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  302. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  303. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/15, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  304. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  305. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  306. Zkouška LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  307. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  308. Agility 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/29, 32.71 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  309. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 7/31, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  310. Jumping 1 L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/34, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  311. Jumping L L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  312. Zkouška A2 LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/14, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  313. Zkouška Ne LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/15, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  314. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  315. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  316. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  317. Agility III, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  318. Agility IV, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  319. Jumping I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  320. Jumping II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  321. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  322. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  323. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/35, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  324. Zkouska III LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  325. Zkouska II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 10/18, 36.99 s, 25.0 tr. b., 0.0 m/s

  326. Zkouska I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  327. Zkouska IV LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  328. Zkouska VII LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 3/13, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  329. Zkouska VI LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  330. Zkouska V LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  331. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  332. QA1 Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  333. QA2 Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  334. QJ1 Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  335. QJ2 Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  336. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  337. Agility I, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  338. Agility II, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  339. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  340. Zkouska III LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  341. Zkouska II LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  342. Zkouska I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 1/23, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  343. Zkouska IV LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  344. Zkouska VI LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  345. Zkouska V LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  346. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  347. Jump III L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  348. Jump III L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  349. Jump II L, Alexandra od Světického pramene: 9/34, 32.68 s, 0.68 tr. b., 4.19 m/s

  350. Jump II L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  351. Jump I L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  352. Jump I L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  353. Zkouška A2 I LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  354. Zkouška A3 II LA3, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  355. Zkouška A3 I LA3, Alexandra od Světického pramene: 4/9, 47.08 s, 7.08 tr. b., 3.87 m/s

  356. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  357. Agility Ne, Alexandra od Světického pramene: 22/46, 50.15 s, 13.15 tr. b., 3.47 m/s

  358. Agility Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  359. Jumping Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 16/46, 30.34 s, 5.34 tr. b., 5.04 m/s

  360. Jumping Ne, Alexandra od Světického pramene: 24/46, 39.3 s, 14.3 tr. b., 3.89 m/s

  361. ZkA 1 So, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 11/27, 33.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  362. ZkA 1 So, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  363. ZkA 2 So, Alexandra od Světického pramene: 3/8, 47.68 s, 15.68 tr. b., 3.52 m/s

  364. ZkA 2 So, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  365. ZkA Ne, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 11/22, 38.11 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  366. ZkA Ne, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  367. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  368. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 2/15, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  369. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  370. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  371. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 3/14, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  372. Zkouška LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  374. 1. ZK LA2, Alexandra od Světického pramene: 5/14, 51.51 s, 32.51 tr. b., 3.3 m/s

  375. 1. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  376. 2. ZK LA2, Alexandra od Světického pramene: 1/14, 43.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  377. 2. ZK LA2, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  378. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  379. LA2 I , Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  380. LA2 II , Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  381. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  382. Agility jednotlivci, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  383. Agility jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  384. Agility jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  385. Družstva - Agility, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 26/58, 48.25 s, 18.25 tr. b., 3.52 m/s

  386. Družstva - Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  387. Družstva - Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  388. Družstva - Jumping, Alexandra od Světického pramene: 32/57, 40.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  389. Družstva - Jumping, Bessi ze Zátoče: 40/57, 42.22 s, 10.22 tr. b., 3.65 m/s

  390. Družstva - Jumping, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  391. Jumping jednotlivci, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 20/40, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  392. Jumping jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: 21/40, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  393. Jumping jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  394. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  395. (1) Bertíkova zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  396. (2) Noisy zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 4/10, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  397. (3) Audiho zkouška, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  398. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  399. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/9, 31.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  400. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  401. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  402. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 8/10, 28.87 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  403. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: 3/18, 39.44 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  404. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  405. Agility L, Alexandra od Světického pramene: 19/45, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  406. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  407. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: 4/47, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  408. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  409. LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 5/12, 31.93 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  410. LA2, Alexandra od Světického pramene: 19/28, 43.54 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  411. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  412. Zkouška A1 - II LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: 6/27, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  413. Zkouška A1 II LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  414. Zkouška A1 - I LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  415. Zkouška A1 I LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  416. Zkouška A2 - II LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  417. Zkouška A2 II LA2, Bessi ze Zátoče: 15/29, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  418. Zkouška A2 - I LA2, Bessi ze Zátoče: 15/31, 51.61 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  419. Zkouška A2 I LA2, Bessi ze Zátoče: 13/29, 46.15 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  420. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  421. LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  422. LA1 I., Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  423. LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  424. LA2 I., Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  425. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  426. Agility L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  427. Agility L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  428. Jumping L, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  429. Jumping L, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  430. Zkouška LA1, Dragon´s Fly Express Speedy Dream: Diskvalifikován

  431. Zkouška LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  432. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  433. JUNIOŘI - Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  434. JUNIOŘI - Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  435. JUNIOŘI - Jumping, Alexandra od Světického pramene: 2/27, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  436. JUNIOŘI - Jumping, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  437. JUNIOŘI - Left or Right, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  438. JUNIOŘI - Left or Right, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  439. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  440. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: 4/18, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  441. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  442. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  443. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  444. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  445. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  446. Zkouška agility LA2, Alexandra od Světického pramene: 1/9, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  447. Zkouška agility LA2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  448. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  449. 11. Cvikovské zkoušky LA2, Alexandra od Světického pramene: 2/6, 47.9 s, 23.9 tr. b., 3.19 m/s

  450. 11. Cvikovské zkoušky LA2, Bessi ze Zátoče: 3/6, 36.43 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  451. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  452. Agility jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  453. Agility jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  454. Družstva - Agility, Alexandra od Světického pramene: 5/36, 56.53 s, 2.53 tr. b., 3.13 m/s

  455. Družstva - Agility, Bessi ze Zátoče: 25/36, 63.96 s, 19.96 tr. b., 2.77 m/s

  456. Hra, Bessi ze Zátoče: 7/28, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  457. Hra, Alexandra od Světického pramene: 25/28, 53.52 s, 0.0 tr. b., 2.52 m/s

  458. Jumping jednotlivci, Alexandra od Světického pramene: 8/29, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  459. Jumping jednotlivci, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  460. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  461. Zka1, Alexandra od Světického pramene: 1/8, 35.86 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  462. Zka2, Alexandra od Světického pramene: 2/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  463. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  464. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  465. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  466. Power & Speed A1 L, Bessi ze Zátoče: 10/36, 16.46 s, 5.0 tr. b., 8.81 m/s

  467. Speciální závod Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  468. Speciální závod Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  469. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  470. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  471. Májová cena, Agility, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  472. Májová cena, Agility, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  473. Májová cena, Jumping, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  474. Májová cena, Jumping, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  475. Májová cena, zkoušky, Bessi ze Zátoče: 8/17, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  476. Májová cena, zkoušky, Alexandra od Světického pramene: 9/17, 40.19 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  477. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  478. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Bessi ze Zátoče: 5/18, 38.78 s, 15.0 tr. b., 3.02 m/s

  479. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  480. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Alexandra od Světického pramene: 1/18, 34.6 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  481. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  482. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  483. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: 3/24, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  484. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Alexandra od Světického pramene: 18/24, 48.54 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  485. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  486. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Alexandra od Světického pramene: Diskvalifikován

  487. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  488. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  489. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  490. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  491. Zkouška A1 II LA1, Bessi ze Zátoče: 11/15, 30.35 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  492. Zkouška A1 I LA1, Bessi ze Zátoče: 6/15, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  493. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  494. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  495. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Bessi ze Zátoče: 4/11, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  496. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  497. AGILITY, Bessi ze Zátoče: 6/19, 53.43 s, 17.43 tr. b., 3.37 m/s

  498. AGILITY, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  499. JUMPING, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  500. JUMPING, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  501. LA1, Bessi ze Zátoče: 1/7, 37.03 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  502. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován

  503. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  504. Agility Junioři L, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 18/27, 62.11 s, 22.11 tr. b., 2.59 m/s

  505. Agility Junioři L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  506. Jumping Junioři L, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 14/27, 46.39 s, 7.39 tr. b., 3.36 m/s

  507. Jumping Junioři L, Bessi ze Zátoče: 20/27, 48.09 s, 24.09 tr. b., 3.24 m/s

  508. Smržovka - Smržovský agi Cup - 2x Zk, 17. 07. 2011

  509. Zkouška 1, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 2/7, 50.79 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  510. Zkouška 1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  511. Zkouška 2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 3/7, 59.86 s, 15.86 tr. b., 2.66 m/s

  512. Zkouška 2, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  513. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  514. AGILITY, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 12/40, 53.57 s, 18.57 tr. b., 3.04 m/s

  515. AGILITY, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  516. JUMPING, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 9/40, 43.21 s, 10.21 tr. b., 3.31 m/s

  517. JUMPING, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  518. LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  519. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 9/10, 55.1 s, 18.1 tr. b., 2.94 m/s

  520. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  521. Agility 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  522. Agility 2 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  523. Jumping 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  524. Sekvence 1 Large junioři, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  525. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  526. Agility LA1, Bessi ze Zátoče: 9/27, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  527. Agility LA1 - 2., Bessi ze Zátoče: 9/27, 40.23 s, 5.23 tr. b., 3.83 m/s

  528. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  529. Agility LA1, Bessi ze Zátoče: 2/29, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  530. Agility LA1 - 2., Bessi ze Zátoče: 3/30, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  531. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  532. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  533. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 11/51, 34.59 s, 2.59 tr. b., 4.34 m/s

  534. Ne-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  535. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  536. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 21/55, 40.92 s, 22.92 tr. b., 3.47 m/s

  537. So-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 4/13, 42.13 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  538. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  539. Agility open large, Bessi ze Zátoče: 6/39, 46.69 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  540. Jumping large, Bessi ze Zátoče: 22/41, 41.67 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  541. zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 9/20, 38.99 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  542. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  543. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  544. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 11/53, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  545. Ne-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 6/10, 35.39 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  546. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  547. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  548. So-Zkouška LA1, Bessi ze Zátoče: 7/11, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  549. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  550. Svojetice dvojzkoušky běh 1, Bessi ze Zátoče: 9/22, 25.1 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  551. Svojetice dvojzkoušky běh 2, Bessi ze Zátoče: 5/22, 28.65 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  552. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  553. Ne-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  554. Ne-Jumping L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  555. Ne-LA1 LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  556. So-Agility L, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  557. So-Jumping L, Bessi ze Zátoče: 10/56, 46.37 s, 21.37 tr. b., 3.17 m/s

  558. So-LA1 LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  559. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  560. AGILITY LA, Bessi ze Zátoče: 15/35, 36.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  561. Final 1. LA, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 8/16, 44.75 s, 17.75 tr. b., 3.17 m/s

  562. Final 1. LA, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  563. JMP LA1, Bessi ze Zátoče: 5/12, 26.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  564. JMP LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 5/14, 35.14 s, 1.14 tr. b., 3.56 m/s

  565. JUMPING LA, Bessi ze Zátoče: 14/34, 35.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  566. LA1, Bessi ze Zátoče: 3/10, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  567. LA1, Bessi ze Zátoče: Diskvalifikován

  568. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: 8/16, 47.38 s, 19.38 tr. b., 3.1 m/s

  569. LA2, Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady: Diskvalifikován