Cz En

Radovan Liška

  1. Číslo: 000024
  2. OSA: KK Zetor Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 123800 (M), Eminent Enya z Benešovské zahrady

  2. 147000 (S), Baronesse Hepta

  3. 043106 (L), Amulet for luck od Zlatonosné říčky

  4. 052110 (M), Flash Black od Růžové vily

  5. 005212 (L), Oress Rubínové srdce

  6. 006914 (L), Baby Pepper z Ohromujícího světa

  7. 013917 (L), Prodigy Shadow of Aire

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  2. Agility 1 L, Prodigy Shadow of Aire: 39/119, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. Agility 2 L, Prodigy Shadow of Aire: 2/115, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  4. Agility 3 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  5. Agility 4 L, Prodigy Shadow of Aire: 29/108, 36.47 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  6. FARMINA Grand finale L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  10. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  11. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 1/103, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  12. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: 44/99, 37.42 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  13. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  14. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  15. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  16. 1. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  19. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  20. Canviťácký jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 1/23, 28.01 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  21. Husse jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  22. Stávečkovo jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 1/24, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  23. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  24. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  25. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 7/13, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 1/3, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  28. Agility Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  29. Agility Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 28/109, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  30. Jumping Individual, Prodigy Shadow of Aire: 2/108, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  31. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 3/108, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  32. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  33. 1. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 5/12, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. 3. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 3/11, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  37. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 5/80, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  38. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: 1/73, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  39. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 37/80, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: 20/79, 35.31 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  41. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  42. Agility Trial I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  45. ZkA. LA3 I., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  46. ZkA. LA3 II., Prodigy Shadow of Aire: 1/15, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  47. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  48. TRIAL I., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  49. TRIAL II., Prodigy Shadow of Aire: 1/18, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  50. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  51. TRIAL I., Prodigy Shadow of Aire: 1/5, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  52. TRIAL II., Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  53. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  54. Agility L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  55. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA3, Prodigy Shadow of Aire: 2/12, 43.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  57. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  58. Agility LA neděle, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  59. Agility LA sobota, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  60. Jumping LA neděle, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  61. Jumping LA sobota, Prodigy Shadow of Aire: 8/42, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  62. Zkouška LA3 neděle, Prodigy Shadow of Aire: 4/18, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  63. Zkouška LA3 sobota, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  64. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  65. AgilityL, Prodigy Shadow of Aire: 13/34, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. JumpingL, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  67. ZkouškaLA2, Prodigy Shadow of Aire: 1/16, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  68. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  69. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/24, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  70. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/25, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  71. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  72. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  73. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 2/125, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  74. Agility Open, Prodigy Shadow of Aire: 61/125, 38.2 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  75. Agility Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: 80/137, 44.48 s, 25.0 tr. b., 4.95 m/s

  76. Agility Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  77. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 8/136, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  78. Jumping Open, Prodigy Shadow of Aire: 28/136, 34.32 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  79. Jumping Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  80. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  82. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 24/217, 42.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  83. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: 45/217, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  84. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 18/222, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  85. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: 53/222, 37.95 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  86. Agility 3, Prodigy Shadow of Aire: 1/177, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  87. Agility 4, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  88. Agility 4, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  89. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: 22/216, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  90. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  91. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: 18/200, 30.45 s, 5.0 tr. b., 6.63 m/s

  92. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  93. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  94. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  95. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 15/85, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  96. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: 1/84, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  98. QA4 Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  99. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  100. QA5 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 39/96, 45.03 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  101. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  102. QA6 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 20/93, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  103. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  104. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 5/96, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  105. QJ4 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  106. QJ5 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 2/94, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  107. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 3/94, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  108. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 7/87, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  109. QJ6 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  110. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  111. 1. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  112. 2. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 10/31, 38.69 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  113. Agility L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  115. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 2/123, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  116. QA1 agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  117. QA2 agility, Prodigy Shadow of Aire: 4/120, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  118. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: 70/120, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  119. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 33/120, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  120. QA3 agility, Prodigy Shadow of Aire: 59/120, 37.69 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  121. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 18/123, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  122. QJ1 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 81/123, 34.77 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  123. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  124. QJ2 jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  125. QJ3 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 23/111, 33.21 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  126. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 47/111, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  127. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  128. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Prodigy Shadow of Aire: 24/63, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  129. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  130. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  131. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Prodigy Shadow of Aire: 16/110, 31.72 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  132. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Prodigy Shadow of Aire: 75/175, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  133. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  134. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  135. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  136. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: 38/167, 39.75 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  137. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  138. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  139. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  140. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  141. 2. zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  144. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  145. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  146. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  148. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: 10/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  149. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  150. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: 6/40, 38.26 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  151. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: 10/40, 29.61 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  152. Zkouška, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  153. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  154. 1. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  155. 2. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: 4/36, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  156. 3. Jumping L, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  157. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  158. Agility, Oress Rubínové srdce: 2/86, 34.38 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  159. Agility DRUZSTVA, Oress Rubínové srdce: 51/97, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  160. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  161. Jumping DRUZSTVA, Oress Rubínové srdce: 1/97, 31.34 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  162. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  163. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  164. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: 3/18, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  166. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  167. Agility Large, Prodigy Shadow of Aire: 1/28, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  168. Agility Large, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  169. Jumping Large, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  172. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  173. Agility Trial I, Prodigy Shadow of Aire: 1/19, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  174. Agility Trial II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  175. Agility Trial III, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  176. Agility Trial IV, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  177. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  178. Agility 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  179. Agility 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  180. Agility 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  181. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  182. Agility 3, Prodigy Shadow of Aire: 38/179, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  183. Agility 3, Oress Rubínové srdce: 42/179, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  184. Agility 4, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  185. Agility Trial, Prodigy Shadow of Aire: 1/50, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  186. Grand Final, Oress Rubínové srdce: 7/44, 38.22 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  187. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 2/214, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  188. Jumping 1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  189. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 2/205, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  190. Jumping 2, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  191. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  192. Agility I, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  193. Agility II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  194. Jumping I, Prodigy Shadow of Aire: 40/76, 35.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  195. Jumping II, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  196. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  197. QA4 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 16/95, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  198. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: 20/95, 43.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  199. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: 4/93, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  200. QA5 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 23/93, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  201. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: 1/88, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. QA6 Agility, Prodigy Shadow of Aire: 33/88, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  203. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 7/95, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  204. QJ4 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  205. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 3/90, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  206. QJ5 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 39/90, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  207. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 27/77, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  208. QJ6 Jumping, Prodigy Shadow of Aire: 45/77, 35.38 s, 15.38 tr. b., 4.92 m/s

  209. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  210. QA1 agility, Prodigy Shadow of Aire: 22/127, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  211. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 23/127, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  212. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: 17/125, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  213. QA2 agility, Prodigy Shadow of Aire: 39/125, 40.41 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  214. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 3/125, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  215. QA3 agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  216. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  217. QJ1 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 78/126, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  218. QJ2 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 28/126, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  219. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: 54/126, 46.11 s, 11.11 tr. b., 4.32 m/s

  220. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 5/122, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  221. QJ3 jumping, Prodigy Shadow of Aire: 32/122, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  222. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  223. Agility A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  224. Agility Squads as individual, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  225. Jumping A2A3, Oress Rubínové srdce: 38/113, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  226. Jumping A2A3, Prodigy Shadow of Aire: 55/113, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  227. Jumping Squads as Individual, Oress Rubínové srdce: 2/162, 29.11 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  228. Jumping Squads as Individual, Prodigy Shadow of Aire: 69/162, 31.59 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  229. Power & Speed A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  230. Special Agility, Prodigy Shadow of Aire: 19/159, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  231. Special Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/153, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  232. Special Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  233. Tachyon Trophy A2A3, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  234. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  235. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  236. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 1/21, 24.79 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  237. Zkouška LA2, Prodigy Shadow of Aire: 2/11, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  238. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  239. Zkouška LA1 1.běh, Prodigy Shadow of Aire: 1/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  240. Zkouška LA1 2.běh, Prodigy Shadow of Aire: 1/13, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  241. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  242. Agility L Ne, Prodigy Shadow of Aire: 49/98, 43.93 s, 35.93 tr. b., 4.14 m/s

  243. Agility L Ne, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  244. Agility L So, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  245. Agility L So, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  246. Jumping L Ne, Oress Rubínové srdce: 48/96, 51.01 s, 22.01 tr. b., 3.78 m/s

  247. Jumping L Ne, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  248. Jumping L So, Oress Rubínové srdce: 3/100, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  249. Jumping L So, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  250. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  251. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  252. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 14/40, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  253. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: 4/9, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  255. Agility, Oress Rubínové srdce: 7/49, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  256. Agility, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  257. Jumping, Oress Rubínové srdce: 18/50, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  258. Jumping, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  259. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  260. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: 1/21, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  261. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  262. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: 9/30, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  263. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  264. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  265. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  266. Agility LA, Prodigy Shadow of Aire: Diskvalifikován

  267. Jumping LA, Prodigy Shadow of Aire: 20/51, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  268. Zkouška LA1, Prodigy Shadow of Aire: 2/14, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  269. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  270. Agility Individual, Oress Rubínové srdce: 138/141, 48.85 s, 16.85 tr. b., 4.07 m/s

  271. Agility Squads - sorted as Individual, Oress Rubínové srdce: 66/145, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  272. Jumping Individual, Oress Rubínové srdce: 15/144, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  273. Jumping Squads - sorted as Individual, Oress Rubínové srdce: 8/146, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  274. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  275. Agility družstev, Oress Rubínové srdce: 19/88, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  276. Agility jednotlivců, Oress Rubínové srdce: 23/87, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  277. Jumping družstev, Oress Rubínové srdce: 4/88, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  278. Jumping jednotlivců, Oress Rubínové srdce: 1/87, 32.8 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  279. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  280. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 45/217, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  281. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 2/216, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  282. Agility 3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  283. Agility 4, Oress Rubínové srdce: 6/196, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  284. Agility Trial, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  285. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 6/214, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  286. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 5/209, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  287. NATIVIA GRAND FINAL, Oress Rubínové srdce: 12/45, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  288. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  289. QA4 agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  290. QA5 agility, Oress Rubínové srdce: 3/97, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  291. QA6 agility, Oress Rubínové srdce: 20/95, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  292. QJ4 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  293. QJ5 jumping, Oress Rubínové srdce: 44/91, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  294. QJ6 jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  295. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  296. QA1 agility, Oress Rubínové srdce: 1/135, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  297. QA2 agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  298. QA3 agility, Oress Rubínové srdce: 3/130, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  299. QJ1 jumping, Oress Rubínové srdce: 23/135, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  300. QJ2 jumping, Oress Rubínové srdce: 1/135, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  301. QJ3 jumping, Oress Rubínové srdce: 1/118, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  302. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  303. Agility LA, Oress Rubínové srdce: 9/41, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  304. Jumping LA, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  305. Zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  306. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  307. Agility družstva, Oress Rubínové srdce: 35/66, 40.84 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  308. Agility jednotlivci, Oress Rubínové srdce: 27/61, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  309. Jumping družstva, Oress Rubínové srdce: 4/66, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  310. Jumping jednotlivci, Oress Rubínové srdce: 16/65, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  311. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  312. QA5 Agility, Oress Rubínové srdce: 1/182, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  313. QA6 Agility, Oress Rubínové srdce: 19/186, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  314. QJ5 Jumping, Oress Rubínové srdce: 24/187, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  315. QJ6 Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/182, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  316. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  317. FINAL, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  318. QA3 Agility, Oress Rubínové srdce: 18/176, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  319. QA4 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  320. QJ3 Jumping, Oress Rubínové srdce: 5/176, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  321. QJ4 Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/174, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  322. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  323. QA1 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  324. QA2 Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  325. QJ1 Jumping, Oress Rubínové srdce: 2/213, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  326. QJ2 Jumping, Oress Rubínové srdce: 8/197, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  327. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  328. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 5/18, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  329. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 10/18, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  330. zkouška sobota MA3, Flash Black od Růžové vily: 4/7, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  331. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  332. Agility, Oress Rubínové srdce: 18/43, 36.93 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  333. Agility squads, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  334. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  335. Jumping Squads, Oress Rubínové srdce: 2/47, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  336. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  337. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  338. Agility I, Oress Rubínové srdce: 15/176, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  339. Agility II, Oress Rubínové srdce: 25/181, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  340. Agility III, Oress Rubínové srdce: 1/157, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  341. Agility IV, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  342. FINAL, Oress Rubínové srdce: 2/45, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  343. Jumping I, Oress Rubínové srdce: 1/182, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  344. Jumping II, Oress Rubínové srdce: 34/169, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  345. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  346. Agility Ne, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  347. Agility So, Oress Rubínové srdce: 2/151, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  348. Jumping Ne, Oress Rubínové srdce: 1/133, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  349. Jumping So, Oress Rubínové srdce: 27/146, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  350. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  351. Agility družstva, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  352. Jumping družstva, Oress Rubínové srdce: 1/133, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  353. Mistrovství A2/A3 - Agility, Oress Rubínové srdce: 3/94, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  354. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/100, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  355. Power & Speed A2/A3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Speciální závod - Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  357. Speciální závod - Finále, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  358. Speciální závod - Jumping, Oress Rubínové srdce: 17/127, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  359. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/99, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  360. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  361. Agility II Open, Oress Rubínové srdce: 9/162, 38.74 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  362. Agility I Open, Oress Rubínové srdce: 2/165, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  363. FINAL, Oress Rubínové srdce: 5/11, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  364. Jumping II Open, Oress Rubínové srdce: 1/162, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  365. Jumping I Open, Oress Rubínové srdce: 5/165, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  366. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  367. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 2/183, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  368. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  369. Finále, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  370. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 5/184, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  371. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 32/182, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  372. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  373. Zkouška 1, Oress Rubínové srdce: 3/48, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  374. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  375. Agility, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  376. Jumping, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  377. Velikonoční, Flash Black od Růžové vily: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  378. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  379. A3 druhá MA3, Flash Black od Růžové vily: 1/3, 53.98 s, 13.98 tr. b., 3.09 m/s

  380. A3 první MA3, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  381. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  382. Agility, Flash Black od Růžové vily: 10/22, 44.62 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  383. Jumping, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  384. Zk MA3, Flash Black od Růžové vily: 5/10, 48.23 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  385. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  386. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: 1/78, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  387. Velké finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  388. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  389. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  390. Agility LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  391. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  392. Jumping LA sobota, Oress Rubínové srdce: 2/70, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  393. Velké finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: 5/32, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  394. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  395. Zkoušky LA3 sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  396. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  397. Jumping Ne L, Oress Rubínové srdce: 1/34, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  398. Jumping Ne M, Flash Black od Růžové vily: 6/10, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  399. Jumping So L, Oress Rubínové srdce: 8/43, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  400. Jumping So M, Flash Black od Růžové vily: 5/15, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  401. Zkouška II Ne LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  402. Zkouška II Ne MA3, Flash Black od Růžové vily: 6/6, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  403. Zkouška II So LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  404. Zkouška II So MA3, Flash Black od Růžové vily: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  405. Zkouška I Ne LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  406. Zkouška I Ne MA3, Flash Black od Růžové vily: 3/6, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  407. Zkouška I So LA3, Oress Rubínové srdce: 1/11, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  408. Zkouška I So MA3, Flash Black od Růžové vily: 3/8, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  409. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  410. Agility MEDIUM, Flash Black od Růžové vily: 3/18, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  411. Jumping MEDIUM, Flash Black od Růžové vily: 11/18, 44.42 s, 12.42 tr. b., 3.62 m/s

  412. zkouška MA 3, Flash Black od Růžové vily: 1/6, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  413. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  414. Agility Individual, Oress Rubínové srdce: 1/55, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  415. Agility Squads, Oress Rubínové srdce: 1/55, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  416. Jumping Individual, Oress Rubínové srdce: 1/56, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  417. Jumping Squads, Oress Rubínové srdce: 1/55, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  418. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  419. Agility (Parkur A), Oress Rubínové srdce: 5/143, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  420. Agility Parkur A, Oress Rubínové srdce: 1/162, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  421. Agility (Parkur C), Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  422. Agility Parkur C, Oress Rubínové srdce: 26/159, 37.19 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  423. FINALE (parkur A), Oress Rubínové srdce: 26/44, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  424. Jumping (Parkur B), Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  425. Jumping Parkur B, Oress Rubínové srdce: 12/164, 27.37 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  426. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  427. I. Agility, Oress Rubínové srdce: 21/102, 46.86 s, 17.86 tr. b., 4.27 m/s

  428. II. Agility, Oress Rubínové srdce: 24/90, 46.25 s, 7.25 tr. b., 4.13 m/s

  429. III. Agility, Oress Rubínové srdce: 12/94, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  430. II. Jumping, Oress Rubínové srdce: 21/98, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  431. I. Jumping, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  432. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  433. I Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  434. II Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  435. III Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  436. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  437. Agility Open I., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  438. Agility Open II., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  439. Agility - Velké finále - Fijálový běh , Oress Rubínové srdce: 3/8, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  440. Jumping Open I., Oress Rubínové srdce: 9/91, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  441. Jumping Open III, Oress Rubínové srdce: 1/88, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  442. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  443. (Ne-1) Trixina zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  444. (Ne-2) Belíškova zkouška, Oress Rubínové srdce: 3/16, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  445. (So-1) Apačova zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  446. (So-2) Cirdova zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  447. (So-3) Ulinčina zkouška, Oress Rubínové srdce: 1/13, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  448. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  449. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 1/122, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  450. Agility 2, Oress Rubínové srdce: 1/118, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  451. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  452. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 18/117, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  453. Zkouška, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  454. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  455. II. LA3, Oress Rubínové srdce: 1/12, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  456. II. MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/11, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  457. I. LA3, Oress Rubínové srdce: 1/12, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  458. I. MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  459. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  460. Agility FINAL, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  461. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 5/22, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  462. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  463. Agility Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  464. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  465. Agility "Zkoušky", Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  466. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  467. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 1/24, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  468. Jumping Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  469. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  470. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 1/69, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  471. Agility Open - FINAL, Oress Rubínové srdce: 2/17, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  472. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: 4/19, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  473. Agility "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: 7/19, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  474. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  475. Jumping Open II, Oress Rubínové srdce: 14/69, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  476. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  477. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  478. Jumping, Oress Rubínové srdce: 10/35, 31.38 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  479. LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  480. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  481. I. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  482. II. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  483. III. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  484. IV. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: 4/15, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  485. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  486. I. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  487. II. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  488. III. Agility - "Zkouška", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  489. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  490. Heroutice, 1. běh, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  491. Heroutice, 2. běh, Oress Rubínové srdce: 1/16, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  492. Heroutice, 3. běh, Oress Rubínové srdce: 2/13, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  493. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  494. Agility Open, Oress Rubínové srdce: 9/57, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  495. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/57, 35.16 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  496. Agility Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  497. Agility Open, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  498. Agility "zkoušky", Oress Rubínové srdce: 5/17, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  499. Agility - "Zkoušky", Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/20, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  500. Agility - "Zkoušky", Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  501. Jumping Open, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/62, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  502. Jumping Open, Oress Rubínové srdce: 11/62, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  503. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  504. Agility LA sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 15/79, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  505. Agility LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  506. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  507. Jumping LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/79, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  508. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  509. Jumping LA sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  510. Jumping LA sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  511. Zkoušky LA3 neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  512. Zkoušky LA3 neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  513. Zkoušky LA3 sobota, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  514. Zkoušky LA3 sobota, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  515. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  516. AGILITY-L, Oress Rubínové srdce: 2/59, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  517. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/59, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  518. Agility LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/59, 50.37 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  519. Agility LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  520. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/23, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  521. Finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  522. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 35/59, 28.88 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  523. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  524. Jumping LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  525. Jumping LA neděle, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  526. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/22, 41.16 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  527. LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  528. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  529. Neděle agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  530. Neděle Jumping L, Oress Rubínové srdce: 8/39, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  531. Neděle zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: 2/12, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  532. Sobota Agility Large L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  533. Sobota Agility Medium M, Flash Black od Růžové vily: 8/14, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  534. Sobota Jumping Large L, Oress Rubínové srdce: 2/39, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  535. Sobota Jumping Medium M, Flash Black od Růžové vily: 6/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  536. Sobota zkouška LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  537. Sobota zkouška MA3, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  538. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  539. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  540. Agility I BarkingHeads, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/132, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  541. Agility I BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: 43/132, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  542. Agility II BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: 1/118, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  543. Agility III ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  544. Agility IV ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  545. BarkingHeads GRAND FINAL, Oress Rubínové srdce: 5/29, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  546. BarkingHeads GRAND FINAL, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  547. Jumping I BarkingHeads, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/127, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  548. Jumping I BarkingHeads, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  549. Jumping II ArdenGrange, Oress Rubínové srdce: 2/111, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  550. Brno - Intercanis Agility 2013, 29. 06. 2013 - 30. 06. 2013

  551. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/22, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  552. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 3/22, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  553. MA2 sobota MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/9, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  554. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  555. Agility I., Oress Rubínové srdce: 1/62, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  556. Agility I., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/62, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  557. Agility II., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/62, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  558. Agility II., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  559. Jumping I., Oress Rubínové srdce: 2/60, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  560. Jumping I., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 19/60, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  561. Jumping III., Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/62, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  562. Jumping III., Oress Rubínové srdce: 22/62, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  563. Jumping IV., Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  564. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  565. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 22/113, 36.55 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  566. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 55/121, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  567. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  568. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/164, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  569. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  570. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/186, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  571. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  572. Speciální závod - Finále - Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/26, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  573. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/124, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  574. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/124, 33.71 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  575. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  576. Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/85, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  577. Agility, Oress Rubínové srdce: 12/82, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  578. Agility, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/82, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  579. Agility, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  580. Jumping, Oress Rubínové srdce: 1/84, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  581. Jumping, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/84, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  582. Jumping , Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  583. Jumping , Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  584. LA3, Oress Rubínové srdce: 10/28, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  585. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  586. Agility 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/90, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  587. Agility 1, Oress Rubínové srdce: 25/90, 47.4 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  588. Agility 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/85, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  589. Agility 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  590. Finále, Oress Rubínové srdce: 1/17, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  591. Finále, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  592. Jumping 1, Oress Rubínové srdce: 1/90, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  593. Jumping 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 10/90, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  594. Jumping 2, Oress Rubínové srdce: 1/85, 27.05 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  595. Jumping 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 42/85, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  596. Zkouška, Oress Rubínové srdce: 18/39, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  597. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  598. 1. agility LA3, Oress Rubínové srdce: 1/7, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  599. 2. agility LA3, Oress Rubínové srdce: 2/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  600. 3. agility LA3, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  601. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  602. Agility neděle L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  603. Agility sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  604. Jumping neděle L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  605. Jumping sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  606. Zkouška neděle LA2, Oress Rubínové srdce: 1/12, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  607. Zkouška sobota LA2, Oress Rubínové srdce: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  608. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  609. Ne - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  610. Ne - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  611. Ne - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/32, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  612. Ne - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 5/32, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  613. Ne - Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  614. Ne - Zkouška LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/12, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  615. So - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  616. So - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  617. So - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/38, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  618. So - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 14/38, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  619. So - Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: 3/14, 31.54 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  620. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  621. AGILITY-L, Oress Rubínové srdce: 1/74, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  622. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/74, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  623. Finále LA neděle, Oress Rubínové srdce: 2/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  624. Finále LA neděle, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/37, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  625. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/71, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  626. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/74, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  627. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  628. JUMPING-L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  629. LA2, Oress Rubínové srdce: 1/32, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  630. LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  631. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/21, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  632. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/27, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  633. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  634. Agility neděle M, Flash Black od Růžové vily: 9/22, 51.39 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  635. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 7/16, 43.74 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  636. Jumping neděle M, Flash Black od Růžové vily: 3/23, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  637. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 4/16, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  638. MA2n MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  639. MA2s MA2, Flash Black od Růžové vily: 6/12, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  640. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  641. Agility III / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/109, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  642. Agility III / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 24/109, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  643. Agility I / Parkur B L, Oress Rubínové srdce: 4/121, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  644. Agility I / Parkur B L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 5/121, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  645. Agility IV / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 1/80, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  646. Agility IV / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/80, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  647. Finále / Parkur A L, Oress Rubínové srdce: 11/28, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  648. Finále / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  649. Jumping II / Parkur B L, Oress Rubínové srdce: 5/103, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  650. Jumping II / Parkur B L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/103, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  651. Jumping I / Parkur A L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/121, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  652. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  653. Test Agility / Parkur B LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 25/57, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  654. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  655. Agility Open - neděle L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 16/67, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  656. Agility Open - neděle L, Oress Rubínové srdce: 36/67, 40.38 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  657. Agility Open - sobota L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/73, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  658. Agility Open - sobota L, Oress Rubínové srdce: 14/73, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  659. Jumping Open - neděle L, Oress Rubínové srdce: 27/69, 33.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  660. Jumping Open - neděle L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 28/69, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  661. Jumping Open - sobota L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/74, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  662. Jumping Open - sobota L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  663. Zkoušky neděle LA2, Oress Rubínové srdce: 5/25, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  664. Zkoušky sobota LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  665. Zkoušky sobota LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/32, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  666. Brno - Letní Robinsonáda 2012, 16. 06. 2012

  667. Agility Large, Oress Rubínové srdce: 15/30, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  668. Jumping Large, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  669. Zkouška LA2, Oress Rubínové srdce: 2/11, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  670. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  671. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 17/88, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  672. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Oress Rubínové srdce: 26/88, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  673. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/83, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  674. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  675. Power & Speed A2/A3 L, Oress Rubínové srdce: 10/58, 22.14 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  676. Speciální závod Agility L, Oress Rubínové srdce: 1/136, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  677. Speciální závod Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/136, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  678. Speciální závod - Finále Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/24, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  679. Speciální závod - Finále Agility L, Oress Rubínové srdce: 9/24, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  680. Speciální závod Jumping L, Oress Rubínové srdce: 12/137, 34.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  681. Speciální závod Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  682. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/82, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  683. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 27/82, 41.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  684. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  685. Agility 1 L, Oress Rubínové srdce: 31/79, 45.75 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  686. Agility 1 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  687. Agility 2 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/80, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  688. Agility 2 L, Oress Rubínové srdce: 26/80, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  689. Jumping 1 L, Oress Rubínové srdce: 3/70, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  690. Jumping 2 L, Oress Rubínové srdce: 5/79, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  691. Jumping 2 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 30/79, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  692. Jumping 3 L, Oress Rubínové srdce: 18/80, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  693. Jumping 3 L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  694. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  695. AGILITY I, Oress Rubínové srdce: 12/121, 38.49 s, 6.49 tr. b., 4.29 m/s

  696. AGILITY I, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  697. AGILITY II, Oress Rubínové srdce: 1/118, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  698. AGILITY II, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  699. JUMPING I, Oress Rubínové srdce: 29/109, 39.09 s, 5.09 tr. b., 4.5 m/s

  700. JUMPING II, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/124, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  701. JUMPING II, Oress Rubínové srdce: 53/124, 34.47 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  702. JUMPING III, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/119, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  703. JUMPING III, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  704. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  705. LA2II LA2, Oress Rubínové srdce: 1/15, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  706. LA2I LA2, Oress Rubínové srdce: 3/15, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  707. LA3I LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  708. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  709. LA2-II LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  710. LA2-I LA2, Oress Rubínové srdce: 11/23, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  711. MA2-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/12, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  712. MA2-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 5/12, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  713. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  714. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/43, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  715. Ne-Agility L, Oress Rubínové srdce: 10/43, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  716. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/42, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  717. Ne-Jumping L, Oress Rubínové srdce: 11/42, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  718. Ne- LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  719. So-Agility L, Oress Rubínové srdce: 7/63, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  720. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  721. So-Jumping L, Oress Rubínové srdce: 5/64, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  722. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/64, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  723. So- LA2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  724. So- LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  725. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  726. 1. Agility LA1, Oress Rubínové srdce: 2/18, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  727. 1. Agility LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/7, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  728. 2. Agility LA1, Oress Rubínové srdce: 4/18, 23.64 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  729. 2. Agility LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/7, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  730. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  731. Ne - Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/25, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  732. Ne - Agility L, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  733. Ne - Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/23, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  734. Ne - Jumping L, Oress Rubínové srdce: 7/23, 33.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  735. Ne - Zkoušky LA1, Oress Rubínové srdce: 2/9, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  736. Ne - Zkoušky LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/10, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  737. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  738. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/11, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  739. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  740. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Oress Rubínové srdce: Diskvalifikován

  741. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  742. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  743. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/18, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  744. Jumping sobota II M, Flash Black od Růžové vily: 5/17, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  745. Jumping sobota I M, Flash Black od Růžové vily: 3/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  746. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  747. Agility jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/56, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  748. Jumping jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  749. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  750. Agility III M, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  751. Agility I L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  752. Agility I M, Flash Black od Růžové vily: 10/42, 49.12 s, 8.12 tr. b., 3.89 m/s

  753. Agility IV M, Flash Black od Růžové vily: 7/23, 47.71 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  754. Agility Small final M, Flash Black od Růžové vily: 1/14, 43.32 s, 8.32 tr. b., 3.81 m/s

  755. Agilty II M, Flash Black od Růžové vily: 22/41, 48.5 s, 9.5 tr. b., 3.3 m/s

  756. Jumping II M, Flash Black od Růžové vily: 10/41, 38.63 s, 3.63 tr. b., 4.27 m/s

  757. Jumping I M, Flash Black od Růžové vily: 25/41, 41.31 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  758. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  759. Trial MA2, Flash Black od Růžové vily: 8/17, 52.06 s, 10.06 tr. b., 3.27 m/s

  760. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  761. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/39, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  762. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 9/39, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  763. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/39, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  764. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/39, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  765. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  766. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  767. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  768. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/38, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  769. Jumping C (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  770. Jumping C (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  771. Jumping D (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  772. Jumping D (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  773. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  774. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  775. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  776. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/45, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  777. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/45, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  778. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  779. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  780. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/44, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  781. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 3/44, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  782. Jumping A (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 7/45, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  783. Jumping A (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 7/45, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  784. Jumping B (EO + MS družstva) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/44, 34.41 s, 7.41 tr. b., 4.21 m/s

  785. Jumping B (MS jednotlivci) L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 11/44, 34.41 s, 8.41 tr. b., 4.21 m/s

  786. Brno - KK Zetor - Jarní Brno, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  787. Agility sobota M, Flash Black od Růžové vily: 2/7, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  788. Jumping sobota M, Flash Black od Růžové vily: 3/7, 36.08 s, 5.08 tr. b., 4.49 m/s

  789. MA2n-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 1/4, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  790. MA2n-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/4, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  791. MA2s-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/4, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  792. MA2s-I MA2, Flash Black od Růžové vily: 3/4, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  793. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  794. LA2-I LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/16, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  795. MA2-II MA2, Flash Black od Růžové vily: 2/6, 47.41 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  796. MA2-I MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  797. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  798. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  799. Ne-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 9/18, 42.74 s, 11.74 tr. b., 3.74 m/s

  800. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 6/51, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  801. Ne-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 6/18, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  802. Ne-Zkouška LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  803. Ne-Zkouška MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  804. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  805. So-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 1/19, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  806. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/55, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  807. So-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 2/19, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  808. So-Zkouška LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 4/26, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  809. So-Zkouška MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  810. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  811. Ne-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  812. Ne-Agility M, Flash Black od Růžové vily: 7/16, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  813. Ne-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 18/46, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  814. Ne-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 8/16, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  815. Ne-LA2 LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  816. Ne-MA2 MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  817. So-Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  818. So-Agility M, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  819. So-Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/56, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  820. So-Jumping M, Flash Black od Růžové vily: 2/18, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  821. So-LA2 LA2, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/25, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  822. So-MA2 MA2, Flash Black od Růžové vily: Diskvalifikován

  823. Horka nad Moravou - Mistrovství republiky beaglů v agility + otevřené zkoušky, 13. 11. 2010 - 14. 11. 2010

  824. Zkoušky I. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/3, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  825. Zkoušky I. MA1, Flash Black od Růžové vily: 2/11, 33.42 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  826. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  827. AGILITY, Flash Black od Růžové vily: 3/8, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  828. AGILITY, Flash Black od Růžové vily: 4/18, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  829. JUMPING 1, Flash Black od Růžové vily: 3/9, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  830. JUMPING 1, Flash Black od Růžové vily: 6/19, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  831. JUMPING 2, Flash Black od Růžové vily: 5/8, 39.23 s, 5.23 tr. b., 3.85 m/s

  832. JUMPING 2, Flash Black od Růžové vily: 13/17, 47.66 s, 21.66 tr. b., 3.11 m/s

  833. MA1, Flash Black od Růžové vily: 1/2, 45.51 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  834. MA1, Flash Black od Růžové vily: 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  835. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  836. Agility Jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/71, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  837. Jumping Jednotlivci L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/74, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  838. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  839. JUMPING, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 5/10, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  840. JUMPING, Eminent Enya z Benešovské zahrady: Diskvalifikován

  841. MA2-I, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 5/9, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  842. MA2-II, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 4/5, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  843. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  844. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/48, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  845. AGILITY-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 8/44, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  846. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 2/44, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  847. JUMPING-L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 14/48, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  848. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  849. LA3, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  850. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  851. Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/43, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  852. Agility L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  853. Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: 1/45, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  854. Jumping L, Amulet for luck od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  855. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  856. Agility M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 1/33, 38.64 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  857. Jumping M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 4/32, 35.64 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  858. Brno - Psí škola Na Ostrově - Zkoušky agility, 31. 08. 2008

  859. I. Zkouska - MA3, Eminent Enya z Benešovské zahrady: Diskvalifikován

  860. Jumping - M, Eminent Enya z Benešovské zahrady: 6/10, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s