013917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radovan Liška, KK Zetor Brno

    Arrow_down

Pes

  1. Prodigy Shadow of Aire, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  2. Agility LA: 1/31, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  3. Jumping LA: 1/31, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. Zkouška LA3: 1/18, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 71/100, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 40/102, 46.83 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. Jumping: 3/101, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/102, 33.12 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  11. LA Agility 1: Diskvalifikován

  12. LA Agility 2: Diskvalifikován

  13. LA Agility 3: 23/136, 33.85 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  14. LA Agility 4: 42/117, 52.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  15. LA Jumping 1: Diskvalifikován

  16. LA Jumping 2: 2/140, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  17. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  18. Agility I: 1/64, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: Diskvalifikován

  21. Jumping II: 3/63, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  22. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  23. QA4 Agility: Diskvalifikován

  24. QA5 Agility: 35/70, 37.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  25. QA6 Agility: Diskvalifikován

  26. QJ4 Jumping: 18/73, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  27. QJ5 Jumping: 8/72, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  28. QJ6 Jumping: 24/69, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  29. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  30. II. zkouška: Diskvalifikován

  31. I. zkouška: Diskvalifikován

  32. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  33. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  34. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  35. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  36. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 15/75, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  37. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 20/101, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  39. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 24/106, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  40. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  41. Jumping LA: 4/20, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  43. QA1 Agility: 11/108, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  44. QA2 Agility: 45/107, 38.85 s, 15.0 tr. b., 5.64 m/s

  45. QA3 Agility: 2/66, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  46. QJ1 Jumping: 23/109, 38.68 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  47. QJ2 Jumping: 53/108, 37.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  48. QJ3 Jumping: 4/104, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  49. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  50. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  52. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  53. Agility LA: Diskvalifikován

  54. Jumping LA: 8/23, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  57. TRIAL I.: 4/10, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  58. TRIAL II.: Diskvalifikován

  59. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  60. Vitar Agility Trial I: 1/13, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  63. Agility LA: Diskvalifikován

  64. Jumping LA: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  67. Agility III 600: Diskvalifikován

  68. Agility II 600: Diskvalifikován

  69. Agility I 600: 4/36, 36.12 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  70. Jumping III 600: 6/33, 37.59 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  71. Jumping II 600: 1/37, 35.33 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  72. Jumping I 600: 4/37, 34.76 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  73. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  74. Agility LA: 1/18, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  75. Jumping LA: 1/20, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  76. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  78. Czech Imp Jump Large: 6/36, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  79. Jumping 1 - Large: 4/36, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  80. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  81. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  82. Agility Individual: 1/85, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  83. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  84. Jumping Individual: 29/94, 35.96 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  85. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  86. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  87. Agility 1 L: 39/119, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. Agility 2 L: 2/115, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  89. Agility 3 L: Diskvalifikován

  90. Agility 4 L: 29/108, 36.47 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  91. FARMINA Grand finale L: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  96. Agility I: 1/103, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  97. Agility II: 44/99, 37.42 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Jumping I: Diskvalifikován

  99. Jumping II: Diskvalifikován

  100. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  101. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  105. Canviťácký jumping L: 1/23, 28.01 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  106. Husse jumping L: Diskvalifikován

  107. Stávečkovo jumping L: 1/24, 32.18 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  108. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  109. Agility LA: Diskvalifikován

  110. Jumping LA: 7/13, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Zkouška LA3: 1/3, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  113. Agility Individual: Diskvalifikován

  114. Agility Squads as Individual: 28/109, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  115. Jumping Individual: 2/108, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  116. Jumping Squads as Individual: 3/108, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  117. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  118. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška LA3: 5/12, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  120. 3. Zkouška LA3: 3/11, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  121. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  122. Agility I: 5/80, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  123. Agility II: 1/73, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  124. Jumping I: 37/80, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  125. Jumping II: 20/79, 35.31 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  126. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  127. Agility Trial I: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  130. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  131. ZkA. LA3 II.: 1/15, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  132. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  133. TRIAL I.: Diskvalifikován

  134. TRIAL II.: 1/18, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  135. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  136. TRIAL I.: 1/5, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  137. TRIAL II.: Diskvalifikován

  138. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  139. Agility L: Diskvalifikován

  140. Jumping L: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3: 2/12, 43.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  143. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  144. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  145. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  146. Jumping LA sobota: 8/42, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  147. Zkouška LA3 neděle: 4/18, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  148. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  149. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  150. AgilityL: 13/34, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  151. JumpingL: Diskvalifikován

  152. ZkouškaLA2: 1/16, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  153. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  154. Agility Large: 1/24, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  155. Jumping Large: 1/25, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  156. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  158. Agility Open: 61/125, 38.2 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  159. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  160. Jumping Open: 28/136, 34.32 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  161. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  162. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  163. Agility 1: 45/217, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  164. Agility 2: 53/222, 37.95 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  165. Agility 3: 1/177, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  166. Agility 4: Diskvalifikován

  167. Jumping 1: 22/216, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  168. Jumping 2: 18/200, 30.45 s, 5.0 tr. b., 6.63 m/s

  169. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  170. Agility I: Diskvalifikován

  171. Agility II: Diskvalifikován

  172. Jumping I: 15/85, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  173. Jumping II: 1/84, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  174. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  175. QA4 Agility: Diskvalifikován

  176. QA5 Agility: 39/96, 45.03 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  177. QA6 Agility: 20/93, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  178. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  179. QJ5 Jumping: 2/94, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  180. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  181. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  182. Agility L: Diskvalifikován

  183. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  184. 2. Jumping L: 10/31, 38.69 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  185. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  186. QA1 agility: Diskvalifikován

  187. QA2 agility: 4/120, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  188. QA3 agility: 59/120, 37.69 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  189. QJ1 jumping: 81/123, 34.77 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  190. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  191. QJ3 jumping: 23/111, 33.21 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  192. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  193. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 24/63, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  194. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  195. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  196. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 16/110, 31.72 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  197. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 75/175, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  198. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  199. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  200. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  201. Agility I: 38/167, 39.75 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  202. Agility II: Diskvalifikován

  203. Jumping I: Diskvalifikován

  204. Jumping II: Diskvalifikován

  205. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  206. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  209. Agility LA: Diskvalifikován

  210. Jumping LA: Diskvalifikován

  211. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  213. Agility 1: 10/39, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  214. Agility 2: Diskvalifikován

  215. Jumping 1: 6/40, 38.26 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  216. Jumping 2: 10/40, 29.61 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  217. Zkouška: Diskvalifikován

  218. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  219. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  220. 2. Jumping L: 4/36, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  221. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  222. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  223. Agility Large: Diskvalifikován

  224. Jumping Large: Diskvalifikován

  225. Zkouška LA2: 3/18, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  226. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  227. Agility Large: 1/28, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  228. Jumping Large: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  230. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  231. Agility Trial I: 1/19, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  232. Agility Trial II: Diskvalifikován

  233. Agility Trial III: Diskvalifikován

  234. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  235. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  236. Agility Trial: 1/50, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  237. Agility 1: Diskvalifikován

  238. Agility 2: Diskvalifikován

  239. Agility 3: 38/179, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  240. Agility 4: Diskvalifikován

  241. Jumping 1: Diskvalifikován

  242. Jumping 2: Diskvalifikován

  243. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  244. Agility I: Diskvalifikován

  245. Agility II: Diskvalifikován

  246. Jumping I: 40/76, 35.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  247. Jumping II: Diskvalifikován

  248. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  249. QA4 Agility: 16/95, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  250. QA5 Agility: 23/93, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  251. QA6 Agility: 33/88, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  252. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ5 Jumping: 39/90, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  254. QJ6 Jumping: 45/77, 35.38 s, 15.38 tr. b., 4.92 m/s

  255. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  256. QA1 agility: 22/127, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  257. QA2 agility: 39/125, 40.41 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  258. QA3 agility: Diskvalifikován

  259. QJ1 jumping: 78/126, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  260. QJ2 jumping: 28/126, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  261. QJ3 jumping: 32/122, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  262. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  263. Agility A2A3: Diskvalifikován

  264. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  265. Jumping A2A3: 55/113, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  266. Jumping Squads as Individual: 69/162, 31.59 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  267. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  268. Special Agility: 19/159, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  269. Special Jumping: Diskvalifikován

  270. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  271. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  272. Agility LA: Diskvalifikován

  273. Jumping LA: 1/21, 24.79 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  274. Zkouška LA2: 2/11, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  275. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  276. Zkouška LA1 1.běh: 1/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  277. Zkouška LA1 2.běh: 1/13, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  278. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  279. Agility L Ne: 49/98, 43.93 s, 35.93 tr. b., 4.14 m/s

  280. Agility L So: Diskvalifikován

  281. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  282. Jumping L So: Diskvalifikován

  283. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  284. Agility LA: Diskvalifikován

  285. Jumping LA: 14/40, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  286. Zkouška LA1: 4/9, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  287. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  288. Agility: Diskvalifikován

  289. Jumping: Diskvalifikován

  290. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  291. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  292. Agility LA: 9/30, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  293. Jumping LA: Diskvalifikován

  294. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  295. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  296. Agility LA: Diskvalifikován

  297. Jumping LA: 20/51, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  298. Zkouška LA1: 2/14, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s