Cz En

054314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Maryníková

    Člen KA

Pes

  1. Abstinent Griotte Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  2. Czech Imp Jump: 11/39, 21.95 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. Jumping 1: 9/39, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  6. Czech Imp Jump: 15/52, 21.62 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  7. Jumping 1: 12/52, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  8. Jumping 2: 8/52, 28.08 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  9. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  10. II.zkouška LA3: 10/29, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  11. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  13. Czech Imp Jump : 6/35, 17.39 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  14. Jumping 1: 7/35, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Jumping 2: 6/35, 27.28 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  16. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  17. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  18. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  19. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  21. Czech Imp Jump: 5/46, 20.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. Jumping 1: 5/48, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  23. Jumping 2: Diskvalifikován

  24. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  25. LA3 1: 9/20, 41.55 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  26. LA3 2: 9/20, 35.19 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  27. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  28. Agility: Diskvalifikován

  29. Agility DRUZSTVA: 38/97, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  30. Jumping: Diskvalifikován

  31. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  32. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  33. Agility 1: Diskvalifikován

  34. Agility 2: 12/217, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  35. Agility 3: Diskvalifikován

  36. Agility 4: Diskvalifikován

  37. Grand Final: 12/44, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  38. Jumping 1: 47/214, 46.11 s, 6.11 tr. b., 4.23 m/s

  39. Jumping 2: 41/205, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  41. III. jumping L: Diskvalifikován

  42. II. Jumping L: 6/26, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. I. JUMPING L: 7/26, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  44. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  45. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA2: 3/13, 34.73 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  48. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  51. QA1 agility: 47/127, 42.04 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. QA2 agility: 25/125, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  53. QA3 agility: 36/125, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  54. QJ1 jumping: 56/126, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  55. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  56. QJ3 jumping: 60/122, 40.16 s, 12.16 tr. b., 4.63 m/s

  57. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  58. 1. zkouška LA2: 1/23, 26.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  59. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  61. I Agility Open: Diskvalifikován

  62. II Agility Open: 24/137, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  63. II Jumping Open: 15/135, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  64. I Jumping Open: 15/139, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  66. III. jumping L: 4/34, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  67. II. jumping L: Diskvalifikován

  68. I. jumping L: Diskvalifikován

  69. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  70. Agility družstev: 14/88, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  72. Jumping družstev: 41/88, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  73. Jumping jednotlivců: 39/87, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  74. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  75. Agility - Ne: 2/91, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  76. Agility - So: 14/97, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  77. Jumping - Ne: 8/89, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  78. Jumping - So: 17/97, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  79. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  80. 1.zkouška LA2: 2/24, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  81. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  83. III. zkouška LA2: 2/25, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  84. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. IV. zkouška LA2: 1/25, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  86. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  88. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. I. zkouška LA2: 2/25, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  91. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  92. 1. zkouška LA2: 11/23, 36.63 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  93. 2. zkouška LA2: 6/23, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  94. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  95. Zkouška pro Charlieho LA2: Diskvalifikován

  96. Zkouška pro Fly LA2: Diskvalifikován

  97. Zkouška pro Jacka LA2: 8/29, 34.17 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  98. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  99. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 3. zkouška LA2: 3/34, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  101. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  102. 1. Zka - LA1: 1/18, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  103. 2. Zka - LA1: 2/18, 27.2 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  104. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  105. III. Jumping L: Diskvalifikován

  106. II. Jumping L: Diskvalifikován

  107. I. Jumping L: Diskvalifikován

  108. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  109. Jump III L: Diskvalifikován

  110. Jump II L: 13/34, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  111. Jump I L: 14/35, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  112. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  113. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  114. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  115. Agility Open L: Diskvalifikován

  116. Jump Open L: 6/45, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  117. Zkouška III LA1: Diskvalifikován

  118. Zkouška II LA1: 3/14, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  119. Zkouška I LA1: 3/16, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  120. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  121. Agility: 7/13, 22.98 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  122. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  123. Zkouška 1: 6/19, 25.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  124. Zkouška 2: Diskvalifikován

  125. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  126. LA1 II LA1: 9/25, 26.47 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  127. LA1 I LA1: 5/25, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  129. LA1 druhý běh LA1: 6/18, 26.86 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  130. LA1 první běh LA1: 2/18, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s