Cz En

Ludmila Kovářová

  1. Číslo: 003985
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007113 (L), Max

  2. 012917 (L), Blackie Liščí stráň

  3. 012818 (ML), Authentic Beauty Alchera

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Ne-, Max: Diskvalifikován

  3. Ne-, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  4. Ne-Agility, Max: 5/34, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. Ne-Agility, Authentic Beauty Alchera: 14/34, 41.39 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  6. Ne-Jumping, Max: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. Ne-Jumping, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  8. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  9. 1. Zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  10. 1. Zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: 1/12, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  12. 2. Zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  13. Jumping open L, Max: 8/40, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  14. Jumping open L, Authentic Beauty Alchera: 13/40, 29.25 s, 25.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  16. 1. zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: 5/14, 40.83 s, 25.0 tr. b., 3.7 m/s

  17. 1. zkouška A3 LA3, Max: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: 4/14, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. 2. zkouška A3 LA3, Max: 1/12, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. Hra - tuneliáda A1 L, Authentic Beauty Alchera: 5/14, 17.59 s, 0.0 tr. b., 7.28 m/s

  21. Hra - tuneliáda A2+A3 L, Max: 5/21, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  22. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  23. Agility I, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  24. Agility I, Max: Diskvalifikován

  25. Agility II, Max: Diskvalifikován

  26. Agility II, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  27. Jumping I, Max: Diskvalifikován

  28. Jumping I, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  29. Jumping II, Max: 74/161, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  30. Jumping II, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  32. 2. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška LA3, Max: 3/17, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  34. I. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: 2/12, 26.9 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  35. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  37. 1. Zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: 6/12, 30.61 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  40. Jumping III L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  41. Jumping II L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  42. Jumping I L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  43. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  44. 1.kvalifikace, Max: 14/45, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. 1.kvalifikace, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  46. 2.kvalifikace, Max: 5/45, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  47. 2.kvalifikace, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  48. 3.kvalifikace, Max: 5/45, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  49. 3.kvalifikace, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  50. Východočeské finále, Max: 4/18, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  51. Východočeské finále, Authentic Beauty Alchera: 13/18, 40.6 s, 25.6 tr. b., 3.52 m/s

  52. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  53. Agility, Max: Diskvalifikován

  54. Agility DRUZSTVA, Max: Diskvalifikován

  55. Jumping, Max: Diskvalifikován

  56. Jumping DRUZSTVA, Max: Diskvalifikován

  57. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  58. Agility 1 L, Max: 6/30, 35.99 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  59. Agility 1 L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  60. Finále L, Max: 4/13, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  61. Finále L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  62. Jumping 1 L, Max: 16/32, 29.36 s, 15.0 tr. b., 5.79 m/s

  63. Jumping 1 L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 L, Max: 17/26, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  65. Jumping 2 L, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  66. Zkouška 1 LA1, Authentic Beauty Alchera: 2/9, 25.59 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  67. Zkouška 1 LA3, Max: 8/12, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  68. Zkouška 2 LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2 LA3, Max: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  70. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  71. 1. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  72. 1. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  75. 3. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  76. 3. zkouška LA3, Max: 6/14, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  78. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  79. 1.zkouška, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška, Authentic Beauty Alchera: 5/10, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  81. 2.zkouška, Max: Diskvalifikován

  82. Jumping Light, Authentic Beauty Alchera: 6/13, 31.94 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  83. Jumping Standard, Max: 8/27, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  84. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  85. Agility II. L, Max: Diskvalifikován

  86. Agility I. L, Max: 5/94, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  87. Jumping II. L, Max: Diskvalifikován

  88. Jumping I. L, Max: 16/94, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  89. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  90. zkouška 1 LA3, Max: 3/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. zkouška 2 LA3, Max: 5/12, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  92. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  93. 1. Zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  94. 1. Zkouška A3 LA3, Max: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: 4/10, 31.91 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  96. 2. Zkouška A3 LA3, Max: 3/11, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  97. Hra - tuneliáda pro A1 L, Authentic Beauty Alchera: 6/10, 23.6 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  98. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Max: 12/19, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  99. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  100. I Agility Open, Max: 49/139, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. I Agility Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  102. II Agility Open, Max: 57/137, 39.82 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  103. II Agility Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  104. II Jumping Open, Max: 79/135, 41.97 s, 15.97 tr. b., 3.86 m/s

  105. II Jumping Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  106. I Jumping Open, Max: 7/139, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  107. I Jumping Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  108. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  109. II. zkouška LA2, Blackie Liščí stráň: 2/18, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  110. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  111. I. zkouška LA2, Blackie Liščí stráň: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA3, Max: 2/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  113. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  114. III. zkouška LA3, Max: 4/12, 38.11 s, 11.11 tr. b., 3.88 m/s

  115. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  116. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  117. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  118. JUMPING 1 L, Max: 5/43, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  119. JUMPING 2 L, Max: 2/43, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  120. JUMPING 3 L, Max: 6/42, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  122. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  123. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  124. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  125. ACANA Finále L, Max: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 L, Max: 1/35, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  127. Zkouška 2 LA3, Max: Diskvalifikován

  128. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  129. Agility družstev, Max: 58/88, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  130. Agility jednotlivců, Max: 42/87, 42.6 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  131. Jumping družstev, Max: Diskvalifikován

  132. Jumping jednotlivců, Max: Diskvalifikován

  133. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  134. LA3 - 1. LA3, Max: Diskvalifikován

  135. LA3 - 2. LA3, Max: Diskvalifikován

  136. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  137. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  138. 2.zkouška, Max: 11/15, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  139. Jumping, Max: 2/32, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  141. Agility - Ne, Max: 21/91, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  142. Agility - So, Max: Diskvalifikován

  143. Jumping - Ne, Max: Diskvalifikován

  144. Jumping - So, Max: 3/97, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  146. 1.vítězná, Max: Diskvalifikován

  147. 2.vítězná, Max: Diskvalifikován

  148. Jumping, Max: Diskvalifikován

  149. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  150. III. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  151. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  152. IV. zkouška LA3, Max: 1/17, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  153. I.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  154. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  155. 1. zkouška A3 LA3, Max: 9/15, 42.27 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  156. 2. zkouška A3 LA3, Max: 2/15, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  157. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Max: 5/24, 32.43 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  158. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  159. Agility Lar Ne, Max: Diskvalifikován

  160. Agility Lar So, Max: Diskvalifikován

  161. Jumping Lar Ne, Max: 27/85, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  162. Jumping Lar So, Max: 21/87, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  163. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  164. II.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  166. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  167. II.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  168. I. zkouška LA3, Max: 7/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  169. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  170. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  171. I. zkouška LA3, Max: 2/11, 45.19 s, 5.19 tr. b., 3.96 m/s

  172. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  173. 15.prorubská, Max: 7/13, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  174. 16.prorubská, Max: Diskvalifikován

  175. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  176. Druhá zkouška LA3, Max: 2/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  177. První zkouška LA3, Max: 4/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  178. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  179. Jumping III. L, Max: 14/45, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  180. Jumping II. L, Max: 2/45, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  181. Jumping I. L, Max: 5/45, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  182. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  183. 13.prorubská, Max: Diskvalifikován

  184. 14.prorubská, Max: Diskvalifikován

  185. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  186. 11.prorubská, Max: 3/10, 31.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  187. 12.prorubská, Max: Diskvalifikován

  188. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  189. Finále, Max: 10/20, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  190. Jumping (1), Max: Diskvalifikován

  191. Jumping (2), Max: 15/55, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  192. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  193. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  194. Agility 1 L, Max: 13/36, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  195. Jumping 1 L, Max: Diskvalifikován

  196. Jumping 2 L, Max: 9/26, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  197. Zkouška 1 LA3, Max: 8/16, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  198. Zkouška 2 LA3, Max: 9/13, 54.65 s, 24.65 tr. b., 3.62 m/s

  199. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  200. Agility L, Max: 14/43, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  201. Jumping L, Max: 8/43, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  202. Zkoušky LA3, Max: Diskvalifikován

  203. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  204. Agility L, Max: 15/43, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  205. Jumping L, Max: 1/44, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  206. Zkouška LA3, Max: 7/13, 38.24 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  207. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  208. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  209. 2.zkouška, Max: Diskvalifikován

  210. Jumping Open, Max: 7/25, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  211. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  212. Agility L, Max: Diskvalifikován

  213. Jumping L, Max: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  214. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  215. 1.zkouška, Max: 2/15, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  216. 2.zkouška, Max: 6/14, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  217. Jumping Open, Max: 12/35, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  219. QA5 Agility, Max: Diskvalifikován

  220. QA6 Agility, Max: Diskvalifikován

  221. QJ5 Jumping, Max: Diskvalifikován

  222. QJ6 Jumping, Max: 86/182, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  223. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  224. I Agility, Max: Diskvalifikován

  225. II Agility, Max: Diskvalifikován

  226. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  227. QA3 Agility, Max: Diskvalifikován

  228. QA4 Agility, Max: Diskvalifikován

  229. QJ3 Jumping, Max: 23/176, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  230. QJ4 Jumping, Max: 54/174, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  231. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  232. QA1 Agility, Max: 42/213, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  233. QA2 Agility, Max: Diskvalifikován

  234. QJ1 Jumping, Max: Diskvalifikován

  235. QJ2 Jumping, Max: Diskvalifikován

  236. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  237. 1. zkouška A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  238. 2. zkouška A2 LA2, Max: 9/22, 44.73 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  239. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Max: 2/20, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  240. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  241. 10.prorubská, Max: Diskvalifikován

  242. 9.prorubská, Max: 2/15, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  243. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  244. ZkA II. LA2, Max: Diskvalifikován

  245. ZkA I. LA2, Max: Diskvalifikován

  246. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  247. 5.prorubská, Max: 2/15, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  248. 6.prorubská, Max: Diskvalifikován

  249. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  250. ZkA 1 So, Max: 2/22, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  251. ZkA 2 So, Max: 8/22, 45.44 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  252. ZkA 3 So, Max: Diskvalifikován

  253. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  254. 3.prorubská, Max: Diskvalifikován

  255. 4.prorubská, Max: 1/25, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  256. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  257. 1.zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška LA2, Max: 5/20, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  259. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  260. LA2 I., Max: Diskvalifikován

  261. LA2 II., Max: 8/18, 44.46 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  262. LA2 III., Max: Diskvalifikován

  263. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  264. Agility 1 L, Max: Diskvalifikován

  265. Finálový běh L, Max: Diskvalifikován

  266. Jumping 1 L, Max: 12/30, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  267. Jumping 2 L, Max: 18/24, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  268. Tuneliáda L, Max: 2/20, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  269. Zkouška 1 LA2, Max: Diskvalifikován

  270. Zkouška 2 LA2, Max: 1/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  271. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  272. 1. zkouška LA2, Max: 3/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  273. 2. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  274. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  275. II. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  276. I. zkouška LA2, Max: 2/18, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  277. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  278. Agility, Max: Diskvalifikován

  279. Jumping, Max: 5/49, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  280. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  281. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  282. (1) zkouška, Max: 1/31, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  283. (2) zkouška, Max: 5/30, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  284. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  285. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  286. Zkouška II, Max: 8/14, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  287. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  288. Ne-Agility, Max: Diskvalifikován

  289. Nedělní zkouška, Max: 1/22, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  290. Ne-Jumping, Max: 18/48, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  291. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  292. Prvomájové závody agility 2015 - A, Max: Diskvalifikován

  293. Prvomájové závody agility 2015 - J, Max: Diskvalifikován

  294. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Max: Diskvalifikován

  295. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  296. 1. Zkouška A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  297. 2. Zkouška A2 LA2, Max: 5/18, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  298. Hra - tuneliáda A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  299. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  300. Agility, Max: Diskvalifikován

  301. Jumping, Max: Diskvalifikován

  302. Velikonoční, Max: Diskvalifikován

  303. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  304. 1. zkouška LA2, Max: 8/32, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  305. 2. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  306. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  307. Heroutice, 1. běh, Max: 13/20, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  308. Heroutice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  309. Heroutice, 3. běh, Max: Diskvalifikován

  310. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  311. ZkA NE II LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  312. ZkA NE I LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  313. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  314. 1. zkouška LA2, Max: 8/19, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  315. 2. zkouška LA2, Max: 1/19, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  316. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  317. (1) Bannyho zkouška, Max: 1/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  318. (2) Cargova zkouška, Max: Diskvalifikován

  319. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  320. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  321. JUMPING, Max: Diskvalifikován

  322. LA2, Max: Diskvalifikován

  323. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  324. Agility 1 L, Max: 14/35, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  325. Jumping 1 L, Max: 11/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  326. Jumping 2 L, Max: Diskvalifikován

  327. Zkouška 1 LA2, Max: 8/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  328. Zkouška 2 LA2, Max: Diskvalifikován

  329. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  330. AGILITY L, Max: Diskvalifikován

  331. JUMPING L, Max: Diskvalifikován

  332. ZKOUŠKA LA2, Max: 9/17, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  333. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  334. (1) Bertíkova zkouška, Max: 5/12, 38.19 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  335. (2) Noisy zkouška, Max: Diskvalifikován

  336. (3) Audiho zkouška, Max: 7/12, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  337. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  338. NE - Acana jumping L, Max: 13/39, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  339. NE - Holdye Memorial Agility L, Max: Diskvalifikován

  340. NE - zkouška LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  341. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  342. (1) Kubíkův běh, Max: 6/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  343. (2) Ferpíkův běh, Max: 2/17, 41.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  344. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  345. So-Agility, Max: Diskvalifikován

  346. So-Jumping, Max: Diskvalifikován

  347. So-Zkouška, Max: Diskvalifikován

  348. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  349. Jumping L, Max: Diskvalifikován

  350. Zkouška II LA2, Max: Diskvalifikován

  351. Zkouška I LA2, Max: 3/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  352. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  353. (Ne-1) Trixina zkouška, Max: 3/8, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  354. (Ne-2) Belíškova zkouška, Max: 3/8, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  355. (So-1) Apačova zkouška, Max: 7/14, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  356. (So-2) Cirdova zkouška, Max: 9/14, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  357. (So-3) Ulinčina zkouška, Max: Diskvalifikován

  358. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  359. Agility, Max: Diskvalifikován

  360. Jumping, Max: Diskvalifikován

  361. ZkA, Max: 2/12, 35.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  362. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  363. 1. Zkouška A1 LA1, Max: 3/15, 32.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  364. 2. Zkouška A1 LA1, Max: Diskvalifikován

  365. Hra - tuneliáda A1 LA1, Max: Diskvalifikován

  366. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  367. LA1, Max: 4/26, 32.59 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  368. LA1 I., Max: 10/26, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  369. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  370. Agility L, Max: 9/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  371. Jumping L, Max: 14/32, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  372. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  373. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  374. JUMPING, Max: Diskvalifikován

  375. LA1, Max: Diskvalifikován

  376. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  377. (So-1) Alfova zkouška, Max: Diskvalifikován

  378. (So-2) Dejdyho memoriál, Max: 3/12, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  379. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  380. Agility - sobota, Max: Diskvalifikován

  381. Jumping - neděle, Max: 11/24, 39.42 s, 15.42 tr. b., 3.42 m/s

  382. Jumping - sobota, Max: Diskvalifikován

  383. Zkouška - neděle, Max: Diskvalifikován

  384. Zkouška - sobota, Max: Diskvalifikován

  385. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  386. 1. Zk. Jumping, Max: Diskvalifikován

  387. 2. Zk. Jumping, Max: Diskvalifikován

  388. Zkouška Agility, Max: Diskvalifikován