Cz En

029315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Karbusová, KK Rohatec

Pes

  1. A3Ch Brixiee, Kříženec

Výsledky

  1. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  2. Agility Trial I: 2/3, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  3. Agility Trial II: 2/3, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  9. Agility Squads as Individual: 53/94, 49.63 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  10. Jumping Individual: 27/94, 47.1 s, 7.1 tr. b., 4.42 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: 10/94, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  12. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: 1/6, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  15. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility I: 28/103, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  17. Agility II: 49/99, 45.97 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  18. Jumping I: Diskvalifikován

  19. Jumping II: 27/101, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  21. 1. Zkouška LA3: 2/3, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  22. 2. Zkouška LA3: 1/3, 50.59 s, 5.59 tr. b., 3.95 m/s

  23. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  25. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška LA3: 1/9, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  27. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  28. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  31. Agility Large: 6/19, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. Jumping Large: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  35. Agility Squads as Individual: 41/109, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  36. Jumping Individual: 47/108, 44.09 s, 6.09 tr. b., 4.33 m/s

  37. Jumping Squads as Individual: 30/108, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  39. Agility L: 11/33, 47.91 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  40. Jumping L: 5/39, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  41. Zkouška LA3: 3/14, 47.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  42. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  43. 1. Zkouška LA3: 6/8, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  44. 2. Zkouška LA3: 5/8, 47.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  45. 3. Zkouška LA3: 5/7, 49.5 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  46. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. Agility I: Diskvalifikován

  48. Jumping I: 23/80, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  49. Jumping II: 12/79, 42.04 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  50. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  51. Canviťácký Jumping L: 4/21, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. Husse Jumping L: 2/20, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  53. Stávečkovo jumping L: 8/21, 26.1 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  54. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  55. Agility LA neděle: 10/34, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  56. Jumping LA neděle: 9/38, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  57. Zkouška LA3 neděle: 7/18, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  58. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  59. 1. Zkouška LA3: 1/5, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  60. 2. Zkouška LA3: 1/5, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  61. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  62. Agility Open: 31/125, 44.23 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  63. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Jumping Squads as Individual: 46/138, 38.96 s, 6.96 tr. b., 4.29 m/s

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  67. QA4 Agility: 28/97, 51.47 s, 7.47 tr. b., 4.27 m/s

  68. QA5 Agility: 29/96, 46.96 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  69. QA6 Agility: 34/93, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  70. QJ4 Jumping: 32/96, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.87 m/s

  71. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  72. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  73. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  74. QA1 agility: Diskvalifikován

  75. QA2 agility: 48/120, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. QA3 agility: 54/120, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  77. QJ1 jumping: 38/123, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  78. QJ2 jumping: 56/122, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  80. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  81. Agility L: 6/30, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  82. Jumping L: 1/30, 27.98 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. Zkouška LA3: 2/9, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  84. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  89. Agility I: 32/167, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  90. Agility II: 82/165, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  91. Jumping I: 36/169, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Jumping II: 34/161, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  93. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  94. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  97. 1. Jumping L: 6/36, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  98. 2. Jumping L: 2/36, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  99. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  101. Agility Trial I: Diskvalifikován

  102. Agility Trial II: Diskvalifikován

  103. Agility Trial III: 3/14, 60.37 s, 21.37 tr. b., 3.03 m/s

  104. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  105. 1. Zkouška LA3: 2/8, 46.56 s, 0.56 tr. b., 4.17 m/s

  106. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  108. Agility: Diskvalifikován

  109. Agility DRUZSTVA: 17/97, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  112. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  113. Agility Large: Diskvalifikován

  114. Jumping Large: 8/27, 35.72 s, 0.72 tr. b., 4.54 m/s

  115. Zkouška LA3: 4/11, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  117. 1. Zkouška LA3: 4/7, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  118. 2. Zkouška LA3: 2/7, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  119. 3. Zkouška LA3: 6/7, 54.81 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  120. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  121. 1. Jumping L: 10/24, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  122. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  123. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  124. Agility I: Diskvalifikován

  125. Agility II: 21/74, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  126. Jumping I: 23/76, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  127. Jumping II: 14/73, 36.15 s, 4.15 tr. b., 4.09 m/s

  128. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  129. Finále Ag L: Diskvalifikován

  130. I. Agility L: 15/42, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  131. II. Jumping L: 6/40, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  132. I. Jumping L: 14/42, 43.44 s, 6.44 tr. b., 3.96 m/s

  133. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  134. Agility Open: 16/34, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  135. Agility Trial: 2/17, 45.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Jumping Open: 9/34, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  137. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  138. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA2 2.běh: 1/20, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  140. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  141. 1. Zk LA2: 2/9, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  142. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  143. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  144. Agility Open Large: 9/30, 50.51 s, 8.51 tr. b., 3.46 m/s

  145. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  146. Zkouška LA2: 1/13, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  147. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  148. QA1 Agility: 62/213, 53.09 s, 9.09 tr. b., 3.67 m/s

  149. QA2 Agility: 69/204, 52.81 s, 14.81 tr. b., 3.79 m/s

  150. QJ1 Jumping: 59/213, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  151. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  152. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. Agility II: Diskvalifikován

  155. Jumping 2+3: 5/23, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  156. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  157. druhý běh LA2: Diskvalifikován

  158. první běh LA2: 1/14, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  159. třetí běh LA2: 4/14, 44.47 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  160. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  161. Agility L: Diskvalifikován

  162. Fin Agility L: 8/13, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Zk LA2: 1/14, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  165. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  166. Agility: 9/72, 43.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  167. Agility - J: 3/49, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Jumping - J: 5/51, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  171. Agility I: 9/16, 63.9 s, 33.9 tr. b., 2.47 m/s

  172. Agility II: 3/15, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  173. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  174. Agility I: 9/19, 43.73 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  175. Agility II: 1/19, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  176. Jumping: 2/19, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  177. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  178. Agility I: Diskvalifikován

  179. Agility II: Diskvalifikován

  180. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 16. 05. 2015

  181. Zk 1: 1/21, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  182. Zk 2: 5/21, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  183. Zk 3: 6/21, 46.32 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s