Cz En

013017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Hružíková, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. Braveheart Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: 5/8, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  5. Agility Trial I: 6/10, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  6. Agility Trial II: 1/10, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  7. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  8. Agility Trial I: 2/5, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  11. Agility Brut L: 7/29, 42.45 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Demi Z LA3: Diskvalifikován

  13. Jumping Extra Dry L: 6/30, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  14. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  15. TRIAL I.: Diskvalifikován

  16. TRIAL II.: 2/6, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  18. Agility 1 L: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L: Diskvalifikován

  20. Agility 3 L: 15/116, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Agility 4 L: Diskvalifikován

  22. FARMINA Grand finale L: 6/35, 43.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  23. Jumping 1 L: 10/104, 43.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  24. Jumping 2 L: 22/84, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Zkouška LA3: 5/62, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  27. zkouška LA3 1: 3/6, 47.44 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  28. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  29. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  30. Agility I: 12/103, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. Agility II: 30/99, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  32. Jumping I: Diskvalifikován

  33. Jumping II: 28/101, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  35. 1. Zkouška LA3: 6/14, 32.04 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  39. Agility Individual: Diskvalifikován

  40. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  41. Jumping Individual: 35/108, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  42. Jumping Squads as Individual: 16/108, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  43. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  44. II. Zkouška A3 L: 1/2, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  45. I. Zkouška A3 L: 1/2, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  46. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  47. Jumping I: 11/23, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  48. Jumping II: 2/23, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  49. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  50. zkouška LA3 1: 6/10, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  51. zkouška LA3 2: 3/10, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  52. zkouška LA3 3: 2/8, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  53. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  54. Agility I: 26/80, 49.62 s, 11.62 tr. b., 4.43 m/s

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Jumping I: 35/80, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. Jumping II: 10/79, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  58. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  59. 1. zkouška: 1/4, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  60. 2. zkouška: 2/4, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  61. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  62. TRIAL I.: Diskvalifikován

  63. TRIAL II.: 8/18, 51.9 s, 10.9 tr. b., 4.05 m/s

  64. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  65. II zkouška A3 L: 2/8, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  66. I zkouška A3 L: Diskvalifikován

  67. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  68. AgilityL: 5/34, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  69. JumpingL: 6/35, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  70. ZkouškaLA3: 4/13, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  71. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  72. Agility open L: 4/19, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  73. Tuneliáda L: 7/17, 20.9 s, 0.0 tr. b., 6.79 m/s

  74. Zkouška LA3 2: 1/7, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  75. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  76. Agility I: Diskvalifikován

  77. Agility II: 29/85, 42.38 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  78. Jumping I: Diskvalifikován

  79. Jumping II: Diskvalifikován

  80. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  81. Agility LA: 4/33, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  82. Jumping L: 5/33, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  83. LA 3: 3/10, 43.16 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  84. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  85. QA4 Agility: 43/97, 46.14 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  86. QA5 Agility: 15/96, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  87. QA6 Agility: 23/93, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  88. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  89. QJ5 Jumping: 9/94, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  90. QJ6 Jumping: 45/87, 43.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  91. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  92. 1. Zkouška LA3: 1/9, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  93. 2. Zkouška LA3: 2/9, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  95. QA1 agility: Diskvalifikován

  96. QA2 agility: 59/120, 39.07 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  97. QA3 agility: 30/120, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  98. QJ1 jumping: 65/123, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  99. QJ2 jumping: 25/122, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  100. QJ3 jumping: 36/111, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  101. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  102. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 19/63, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  103. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 10/28, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  104. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 20/109, 16.68 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  105. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  106. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 29/110, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  107. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 6/175, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  108. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  109. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 5/170, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  110. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  111. 1.zkouška LA2: 1/11, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  112. 2.zkouška LA2: 2/11, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  113. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  114. Agility Open: 6/34, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. Agility Trial: 1/9, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  116. Jumping Open: Diskvalifikován

  117. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  118. Agility Trial I: 5/18, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  119. Agility Trial II: Diskvalifikován

  120. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  121. Zkouška č.1 LA2: 3/14, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  122. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  123. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  124. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  125. Zkouška 2 LA2: 5/16, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  126. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  127. Agility Trial I: 12/17, 38.13 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  128. Agility Trial II: 10/17, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  129. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  130. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  131. TRIAL I. LA2: 4/17, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  132. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  133. TRIAL II. LA2: 1/12, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  134. TRIAL I. LA2: 1/12, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  135. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  136. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  137. TRIAL II. LA2: 2/21, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  138. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  139. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  140. Agility neděle L: Diskvalifikován

  141. Agility sobota L: 14/26, 41.58 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. Jumping neděle L: 10/28, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  143. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  144. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  145. Agility Trial I: 2/18, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  146. Agility Trial II: Diskvalifikován

  147. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  148. Agility Trial I: 2/16, 38.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  149. Agility Trial II: Diskvalifikován

  150. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  151. Agility: Diskvalifikován

  152. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  153. Jumping: Diskvalifikován

  154. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  155. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  156. Agility 1: 48/212, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.94 m/s

  157. Agility 2: 20/217, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  158. Agility 3: Diskvalifikován

  159. Agility Trial: 5/50, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  160. Grand Final: Diskvalifikován

  161. Jumping 1: 23/214, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  162. Jumping 2: Diskvalifikován

  163. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  164. Agility I: 4/75, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  165. Agility II: 9/74, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  166. Jumping I: Diskvalifikován

  167. Jumping II: Diskvalifikován

  168. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  169. Agility A1: 2/46, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  170. Agility Squads as individual: 41/157, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Jumping A1: 9/48, 23.49 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  172. Jumping Squads as Individual: 10/162, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  173. Special Agility: Diskvalifikován

  174. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  175. 1. zkouška LA1: 1/21, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  176. 2. zkouška LA1: 4/21, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  177. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  178. Agility Open: Diskvalifikován

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping Open: Diskvalifikován

  181. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  182. 1. zkouška LA1: 3/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  183. 2. zkouška LA1: 1/22, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  184. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  185. TRIAL II. LA1: 3/13, 29.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  186. TRIAL I. LA1: 2/13, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  187. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  188. Agility Individuals Large: Diskvalifikován

  189. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  190. Agility Teams Large: Diskvalifikován

  191. Jumping Individuals Large: Diskvalifikován

  192. Jumping Nations Large: 41/96, 44.88 s, 14.88 tr. b., 4.12 m/s

  193. Jumping Pairs Large: Diskvalifikován

  194. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  195. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  196. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  197. 2Q Agility: 69/157, 51.58 s, 27.58 tr. b., 3.88 m/s

  198. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  199. Jednotlivci A1 - Jumping: 4/46, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  200. Power & speed A1: 4/45, 16.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  201. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 13/46, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  202. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  203. 1. Agility: Diskvalifikován

  204. 2. Agility: Diskvalifikován

  205. 3. Agility: 2/13, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s