Cz En

013017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Hružíková, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. Braveheart Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 29/85, 42.38 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  7. Agility LA: 4/33, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Jumping L: 5/33, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  9. LA 3: 3/10, 43.16 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  11. QA4 Agility: 43/97, 46.14 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. QA5 Agility: 15/96, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. QA6 Agility: 23/93, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  14. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ5 Jumping: 9/94, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  16. QJ6 Jumping: 45/87, 43.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  18. 1. Zkouška LA3: 1/9, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. 2. Zkouška LA3: 2/9, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility: Diskvalifikován

  22. QA2 agility: 59/120, 39.07 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  23. QA3 agility: 30/120, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. QJ1 jumping: 65/123, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. QJ2 jumping: 25/122, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  26. QJ3 jumping: 36/111, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  28. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 19/63, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 10/28, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 20/109, 16.68 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  32. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 29/110, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 6/175, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  34. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 5/170, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  36. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  37. 1.zkouška LA2: 1/11, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  38. 2.zkouška LA2: 2/11, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  39. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  40. Agility Open: 6/34, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  41. Agility Trial: 1/9, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  44. Agility Trial I: 5/18, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  45. Agility Trial II: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  47. Zkouška č.1 LA2: 3/14, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  49. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  50. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2 LA2: 5/16, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  52. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  53. Agility Trial I: 12/17, 38.13 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. Agility Trial II: 10/17, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  56. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  57. TRIAL I. LA2: 4/17, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  58. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  59. TRIAL II. LA2: 1/12, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  60. TRIAL I. LA2: 1/12, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  61. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  62. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  63. TRIAL II. LA2: 2/21, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  64. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  65. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  66. Agility neděle L: Diskvalifikován

  67. Agility sobota L: 14/26, 41.58 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  68. Jumping neděle L: 10/28, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  69. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  70. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  71. Agility Trial I: 2/18, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  74. Agility Trial I: 2/16, 38.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  77. Agility: Diskvalifikován

  78. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  79. Jumping: Diskvalifikován

  80. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  82. Agility 1: 48/212, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.94 m/s

  83. Agility 2: 20/217, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  84. Agility 3: Diskvalifikován

  85. Agility Trial: 5/50, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  86. Grand Final: Diskvalifikován

  87. Jumping 1: 23/214, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  90. Agility I: 4/75, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  91. Agility II: 9/74, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: Diskvalifikován

  94. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  95. Agility A1: 2/46, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  96. Agility Squads as individual: 41/157, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. Jumping A1: 9/48, 23.49 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  98. Jumping Squads as Individual: 10/162, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  99. Special Agility: Diskvalifikován

  100. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  101. 1. zkouška LA1: 1/21, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  102. 2. zkouška LA1: 4/21, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  104. Agility Open: Diskvalifikován

  105. Agility Trial: Diskvalifikován

  106. Jumping Open: Diskvalifikován

  107. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  108. 1. zkouška LA1: 3/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  109. 2. zkouška LA1: 1/22, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  110. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  111. TRIAL II. LA1: 3/13, 29.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  112. TRIAL I. LA1: 2/13, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  113. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  114. Agility Individuals Large: Diskvalifikován

  115. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  116. Agility Teams Large: Diskvalifikován

  117. Jumping Individuals Large: Diskvalifikován

  118. Jumping Nations Large: 41/96, 44.88 s, 14.88 tr. b., 4.12 m/s

  119. Jumping Pairs Large: Diskvalifikován

  120. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  121. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  122. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  123. 2Q Agility: 69/157, 51.58 s, 27.58 tr. b., 3.88 m/s

  124. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  125. Jednotlivci A1 - Jumping: 4/46, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  126. Power & speed A1: 4/45, 16.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  127. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 13/46, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  128. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  129. 1. Agility: Diskvalifikován

  130. 2. Agility: Diskvalifikován

  131. 3. Agility: 2/13, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s