Cz En

005012

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Žáková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Femme Fatale Dajavera, Border kolie

Výsledky

  1. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  2. Agility ML: 6/12, 46.74 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Jumping ML: 8/13, 42.51 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  4. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  5. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  6. NE Agility ML: 8/15, 47.79 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. NE Jumping ML: 7/15, 44.86 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  8. NE Zkouška ML3: Diskvalifikován

  9. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  10. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  11. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 55.46 s, 1.46 tr. b., 3.93 m/s

  12. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  13. Zkouška MLA3 - druhá: 1/2, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  14. Zkouška MLA3 - první: 1/2, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  15. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  16. MLA3 - druhá: 2/5, 48.68 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  17. MLA3 - první: Diskvalifikován

  18. MLA3 - třetí: 1/5, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  19. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  20. Agility Large: 13/24, 49.91 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  21. Jumping Large: 12/25, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  22. Zkouška LA3: 5/11, 50.47 s, 10.47 tr. b., 3.94 m/s

  23. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  24. Sobota Agility ML: 2/9, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  25. Sobota Jumping ML: 6/9, 34.04 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  26. Sobota zkouška ML3: 3/5, 48.21 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  27. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  28. Agility I: 48/85, 52.96 s, 28.96 tr. b., 4.1 m/s

  29. Agility II: 35/85, 49.81 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  30. Jumping I: 38/85, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. Jumping II: 49/84, 43.03 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  32. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  33. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) : 6/19, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. Pá. - Oldies (Agility V): Diskvalifikován

  35. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V): 3/23, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  36. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  37. Zkouška III LA3: 5/17, 44.72 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  38. Zkouška II LA3: 6/17, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  39. Zkouška I LA3: 9/17, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  41. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  42. 2. Jumping L: 11/28, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  43. 3. Agility L: 11/28, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  45. Agility LA: 8/32, 46.89 s, 1.89 tr. b., 4.27 m/s

  46. Agility LA: 8/32, 46.89 s, 1.89 tr. b., 4.27 m/s

  47. Jumping LA: 6/35, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  48. Jumping LA: 6/35, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  52. Agility LA: 20/42, 44.23 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Jumping LA: 9/45, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. Zkouška LA3: 7/20, 44.88 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  55. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  56. Agility LA: 18/33, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  57. Jumping LA: 4/33, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  58. Zkouška LA3: 4/10, 46.77 s, 6.77 tr. b., 4.06 m/s

  59. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  60. LA3 - druhá: Diskvalifikován

  61. LA3 - první: 2/9, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  62. LA3 - třetí: 3/9, 39.51 s, 7.51 tr. b., 4.3 m/s

  63. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  64. Agility: Diskvalifikován

  65. Agility DRUZSTVA: 46/97, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  66. Jumping: 13/97, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  67. Jumping DRUZSTVA: 45/97, 36.56 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  69. Agility Large: Diskvalifikován

  70. Jumping Large: 6/30, 42.28 s, 7.28 tr. b., 4.04 m/s

  71. Zkouška LA3: 2/5, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  72. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  73. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 2.Zkouška LA3: 1/7, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  75. 3.Zkouška LA3: 4/7, 49.53 s, 22.53 tr. b., 3.86 m/s

  76. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  77. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  78. TRIAL I. LA3: 2/17, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  79. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  80. Agility I: 17/75, 45.52 s, 10.52 tr. b., 4.17 m/s

  81. Agility II: 7/74, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  82. Jumping I: 34/76, 34.98 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  83. Jumping II: 27/73, 34.03 s, 7.03 tr. b., 4.35 m/s

  84. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  85. 1. Zkouška LA3: 2/7, 32.94 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  86. 2. Zkouška LA3: 4/7, 56.38 s, 20.38 tr. b., 3.33 m/s

  87. 3. Zkouška LA3: 3/7, 44.07 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  88. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  89. Agility Squads as individual: 90/157, 43.2 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  90. Jumping A2A3: 43/113, 41.01 s, 11.01 tr. b., 4.44 m/s

  91. Jumping Squads as Individual: 41/162, 33.58 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  92. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  93. Special Agility: 55/159, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  94. Special Jumping: 43/153, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  95. Tachyon Trophy A2A3: 9/106, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  96. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  97. 1. Jumping L: 13/40, 23.13 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  98. 2. Jumping L: 12/40, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  99. 3. Jumping L: 1/40, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  100. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  101. Agility L: 9/28, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  102. Jumping L: 10/31, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  104. druhá zkouška LA3: 3/6, 47.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. první zkouška LA3: 4/6, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  106. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  107. Agility Trial: 7/9, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  108. Jumping Trial: Diskvalifikován

  109. RSDC Jumping: 6/34, 24.83 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  110. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  111. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. 3. zkouška LA3: 2/10, 47.82 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  114. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  115. III.zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  119. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2016

  122. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. první zkouška LA3: 2/8, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  124. třetí zkouška LA3: 2/7, 46.47 s, 10.47 tr. b., 3.83 m/s

  125. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  126. druhá zkouška LA3: 4/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  127. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  130. Agility I: 6/12, 44.63 s, 2.63 tr. b., 3.9 m/s

  131. Agility II: Diskvalifikován

  132. Jumping 2+3: 10/23, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  133. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  134. druhý běh LA3: 5/8, 40.53 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  135. první běh LA3: Diskvalifikován

  136. třetí běh LA3: 2/8, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  137. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  138. LA3 - druhá: 3/5, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  139. LA3 - první: 3/5, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  140. LA3 - třetí: 1/5, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  141. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  142. Zkouška III LA3: 7/16, 44.36 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  143. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  144. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  145. druhá zkouška LA3: 5/7, 49.18 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  146. první zkouška LA3: 2/7, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  147. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  148. Agility L: 7/33, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  149. Jumping L: Diskvalifikován

  150. Zk: 3/8, 45.7 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  151. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  152. druhá zkouška LA3: 4/7, 40.78 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  153. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  156. Agility I: Diskvalifikován

  157. Agility II: Diskvalifikován

  158. Agility III: 2/9, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  159. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  160. Agility: 11/35, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  161. Jumping: 10/36, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  162. Zk LA3: Diskvalifikován

  163. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  164. Agility: 20/39, 37.24 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Jumping: Diskvalifikován

  166. Zk LA3: 5/16, 47.93 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  167. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  168. 1. Agility: 2/8, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  169. 2. Agility: Diskvalifikován

  170. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  171. Jumping: 18/32, 32.03 s, 20.0 tr. b., 5.34 m/s

  172. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  173. 1. LA3: 1/6, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  174. 2. LA3: Diskvalifikován

  175. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  176. druhá zkouška LA2 LA2: 9/17, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. první zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  178. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  179. 1. LA2: 1/23, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  180. 2. LA2: Diskvalifikován

  181. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  182. Agility: 11/26, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  183. Jumping: 11/28, 39.34 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  184. LA2: Diskvalifikován

  185. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  186. zkouška LA 2: 3/14, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  187. zkouška LA 2: Diskvalifikován

  188. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  189. II. LA2: 3/19, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  190. I. LA2: 1/19, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  191. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Jumping: 12/31, 37.45 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  194. Zkoušky: 3/12, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  195. Zlín - Příluky - Podzimní zkouškování..., 28. 09. 2013

  196. druhá zkouška LA2: 7/14, 41.56 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  197. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. třetí zkouška LA2: 1/14, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  199. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  200. LA2-I: Diskvalifikován

  201. LA2-II: 1/11, 46.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  202. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  203. Agility: Diskvalifikován

  204. Jumping: Diskvalifikován

  205. LA2: 8/13, 43.76 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  206. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  207. III. LA2: 1/16, 43.41 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  208. II. LA2: 4/16, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  209. I. LA2: Diskvalifikován

  210. Podmitrov - Podmitrovské táborové zkouškování, 23. 08. 2013

  211. 1_zkouška LA1: 1/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  212. 2_zkouška LA1: Diskvalifikován

  213. 3_zkouška LA1: 2/9, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  214. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  215. 1. agility: Diskvalifikován

  216. 2. agility: Diskvalifikován

  217. 3. agility: 3/26, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  218. Brno - Letní Robinsonáda, 15. 06. 2013

  219. Agility: 7/20, 43.85 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  220. Jumping: Diskvalifikován

  221. LA1: 3/5, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  222. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  223. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  224. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: 5/62, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  225. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  226. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  227. Speciální závod - 2.kolo - Agility: 11/186, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  228. Speciální závod - Finále - Agility: Diskvalifikován

  229. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 1/58, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  230. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  231. Agility Open L: Diskvalifikován

  232. Jump Open L: 13/40, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  233. Zkoušky LA1: 4/22, 27.29 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  234. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  235. zkouška LA 1: 6/19, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  236. zkouška LA 1: 6/19, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  237. Zlín - Jarní dvojzkoušky, 01. 05. 2013

  238. druha LA1 LA1: 2/22, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  239. prvni LA1 LA1: 12/22, 30.13 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  240. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  241. Agility Large: Diskvalifikován

  242. Jumping Large: 17/37, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  243. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. Brno - Letní Robinsonáda 2012, 16. 06. 2012

  245. Agility Large: 12/30, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  246. Jumping Large: 18/29, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  247. Zkouška LA1: 3/9, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  248. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  249. LA1II LA1: Diskvalifikován

  250. LA1I LA1: Diskvalifikován

  251. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  252. LA1-II LA1: 6/19, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  253. LA1-I LA1: Diskvalifikován