Cz En

013618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Mikurdová

    Člen KA

Pes

  1. Baffy Wallachian flower, Border kolie

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  2. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  3. Zkouška č.2 LA1: 5/23, 44.03 s, 16.03 tr. b., 3.47 m/s

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  5. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  7. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: 6/25, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  10. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  11. TRIAL II. LA1: 4/14, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  12. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  13. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  14. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  15. TRIAL II. LA1: 8/16, 38.62 s, 16.62 tr. b., 3.42 m/s

  16. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  17. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  18. Agility Trial I: 10/24, 39.16 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  19. Agility Trial II: 10/24, 44.85 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  21. Jumping LA L: Diskvalifikován

  22. Jumping special LA L: 13/26, 47.53 s, 15.53 tr. b., 3.53 m/s

  23. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  24. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  25. Agility L L: Diskvalifikován

  26. Jumping L L: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  29. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  32. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  35. Agility L: Diskvalifikován

  36. Jump L: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  39. Agility A1: Diskvalifikován

  40. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  41. Jumping A1: Diskvalifikován

  42. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  43. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  44. Special Agility: Diskvalifikován

  45. Special Jumping: 94/153, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  46. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  47. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  48. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován