Cz En

013618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Mikurdová

    Člen KA

Pes

  1. Baffy Wallachian flower, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 2/3, 41.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  4. Agility Trial III: Diskvalifikován

  5. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  6. Agility L: 7/26, 51.2 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Agility L družstva: Diskvalifikován

  8. Hra L neděle: Diskvalifikován

  9. Hra L sobota: 2/20, 15.71 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. Jumping L: 15/25, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. Jumping L družstva: 2/19, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  13. Agility Trial I: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II: 1/8, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  15. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  16. 1. Zkouška A2 ML: 2/4, 46.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  17. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  19. Agility ML: Diskvalifikován

  20. Jumping ML: 7/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  22. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  23. TRIAL I.: 3/4, 47.66 s, 12.66 tr. b., 3.61 m/s

  24. TRIAL II.: 2/4, 43.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  25. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  26. TRIAL I.: Diskvalifikován

  27. TRIAL II.: 1/2, 53.06 s, 11.06 tr. b., 3.77 m/s

  28. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  29. TRIAL I.: 2/2, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  30. TRIAL II. : Diskvalifikován

  31. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  32. Agility I: 22/44, 59.99 s, 13.99 tr. b., 3.67 m/s

  33. Agility II: 11/40, 49.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. Jumping I: Diskvalifikován

  35. Jumping II: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  37. Agility Trial I: 4/7, 58.46 s, 7.46 tr. b., 3.59 m/s

  38. Agility Trial II: 4/7, 52.07 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  39. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  43. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška A2 L: 3/7, 52.54 s, 12.54 tr. b., 3.73 m/s

  45. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  46. Agility Trial I: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II: 1/5, 47.62 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  49. JUMPING ORIGINAL II L: 12/30, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  50. JUMPING ORIGINAL I L: 7/31, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  51. ZKOUŠKA LA2: 3/9, 52.08 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  52. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  53. 1. Zkouška LA2: 6/13, 54.53 s, 14.53 tr. b., 3.58 m/s

  54. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  56. Jumping Open L: Diskvalifikován

  57. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  58. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  59. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  60. ZkA I: Diskvalifikován

  61. ZkA II: Diskvalifikován

  62. ZkA III: Diskvalifikován

  63. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  64. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  65. ZkA II Agility: 1/13, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  66. ZkA III Agility: 4/13, 50.9 s, 6.9 tr. b., 3.4 m/s

  67. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  68. Agility I: 36/80, 56.09 s, 18.09 tr. b., 3.92 m/s

  69. Agility II: Diskvalifikován

  70. Jumping I: 28/80, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  71. Jumping II: Diskvalifikován

  72. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: 3/10, 46.26 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  75. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  76. TRIAL I.: Diskvalifikován

  77. TRIAL II.: 3/17, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  78. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  79. ZkA I: 5/19, 47.37 s, 20.0 tr. b., 3.67 m/s

  80. ZkA II: Diskvalifikován

  81. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  82. 1. zkouška A1 L: 3/14, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  83. 2. Zkouška A1 L: 6/14, 54.45 s, 9.45 tr. b., 3.23 m/s

  84. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  85. Trial I.: 9/23, 46.78 s, 19.78 tr. b., 3.08 m/s

  86. Trial II.: 3/23, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  87. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  88. Zkouška I.: Diskvalifikován

  89. Zkouška II: 8/15, 32.5 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  90. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  91. Zk Agility I: 4/19, 41.41 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  92. Zk Agility II: Diskvalifikován

  93. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  94. 1. zkouška LA1: 3/12, 35.79 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  95. 2. zkouška LA1: 4/12, 44.08 s, 11.08 tr. b., 2.99 m/s

  96. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  97. TRIAL I.: 6/14, 45.4 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  98. TRIAL II.: Diskvalifikován

  99. TRIAL III.: 6/14, 43.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  100. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  101. Zkouška II. LA1: 2/16, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  102. Zkouška I. LA1: 6/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  103. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  104. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška LA1: 3/14, 50.16 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  106. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  107. 1. zkouška: 4/22, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  108. 2. zkouška: 6/22, 41.0 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  109. 3. zkouška: Diskvalifikován

  110. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  111. Agility Open LA: Diskvalifikován

  112. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  113. LA1: 3/15, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  114. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  115. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA1: 6/16, 52.01 s, 22.01 tr. b., 3.06 m/s

  117. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  118. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 18/51, 50.99 s, 25.0 tr. b., 3.82 m/s

  119. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  120. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 68/169, 57.09 s, 21.09 tr. b., 3.66 m/s

  121. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 27/61, 46.31 s, 10.31 tr. b., 3.45 m/s

  122. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  123. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  124. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  125. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  126. Zkouška LA1 1 LA1: 8/17, 42.27 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  127. Zkouška LA1 2 LA1: 13/17, 36.51 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  128. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  129. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  130. Zkouška č.2 LA1: 5/23, 44.03 s, 16.03 tr. b., 3.47 m/s

  131. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  132. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  134. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  135. Agility Trial I: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II: 6/25, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  137. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  138. TRIAL II. LA1: 4/14, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  139. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  141. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  142. TRIAL II. LA1: 8/16, 38.62 s, 16.62 tr. b., 3.42 m/s

  143. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  144. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  145. Agility Trial I: 10/24, 39.16 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  146. Agility Trial II: 10/24, 44.85 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  147. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  148. Jumping LA L: Diskvalifikován

  149. Jumping special LA L: 13/26, 47.53 s, 15.53 tr. b., 3.53 m/s

  150. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  151. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  152. Agility L L: Diskvalifikován

  153. Jumping L L: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  155. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  156. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  158. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  159. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  162. Agility L: Diskvalifikován

  163. Jump L: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  166. Agility A1: Diskvalifikován

  167. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  168. Jumping A1: Diskvalifikován

  169. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  170. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  171. Special Agility: Diskvalifikován

  172. Special Jumping: 94/153, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  173. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  174. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  175. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován