Cz En

067916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Indráková

    Člen KA

Pes

  1. Cookie Borderhaste, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility L Junioři: 6/20, 52.16 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. 2. Agility L Junioři: 12/20, 53.06 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  4. 3. Jumping L Junioři: 8/20, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  5. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  6. 1. Zkouška LA3: 2/9, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  7. 2. Zkouška LA3: 6/9, 47.23 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  8. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  9. JUMPING ORIGINAL II L: 9/30, 40.42 s, 2.42 tr. b., 4.01 m/s

  10. JUMPING ORIGINAL I L: 10/31, 35.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. ZKOUŠKA LA3: 4/11, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  13. zkouška LA3 1: 3/4, 48.07 s, 10.07 tr. b., 4.16 m/s

  14. zkouška LA3 2: 1/3, 48.83 s, 1.83 tr. b., 3.81 m/s

  15. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: 40/73, 52.94 s, 12.94 tr. b., 4.06 m/s

  18. Jumping I: Diskvalifikován

  19. Jumping II: 35/79, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  20. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  21. ZkA I: Diskvalifikován

  22. ZkA II: 1/12, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  23. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  24. ZkA I: 2/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  25. ZkA II: 8/11, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  26. ZkA III: 3/11, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  27. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  28. III. Zkouška: Diskvalifikován

  29. II: Zkouška: 1/9, 44.81 s, 5.81 tr. b., 4.13 m/s

  30. I. Zkouška : Diskvalifikován

  31. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  32. Agility J: Diskvalifikován

  33. Agility Squads as Individual: 35/63, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. Jumping J: 6/49, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Jumping Squads as Individual: 25/63, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  37. Jumping L: 7/32, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  38. Zkouška II. LA3: 2/13, 53.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  39. Zkouška I. LA3: 6/13, 50.94 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  40. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  41. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška LA3: 5/10, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  43. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  44. Agility Trial I: Diskvalifikován

  45. Agility Trial II: 7/11, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  46. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  47. 1. Zkouška LA3: 6/9, 48.59 s, 6.59 tr. b., 3.97 m/s

  48. 2. Zkouška LA3: 3/9, 49.37 s, 13.37 tr. b., 3.85 m/s

  49. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  50. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  51. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  52. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 9/110, 49.1 s, 3.1 tr. b., 4.28 m/s

  53. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 17/170, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  55. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška LA3: 2/12, 47.55 s, 7.55 tr. b., 3.97 m/s

  57. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  58. J Agility IV: 7/24, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  59. J Agility V: 12/24, 50.25 s, 5.91 tr. b., 4.26 m/s

  60. J Agility VI: Diskvalifikován

  61. J Jumping III: Diskvalifikován

  62. J Jumping IV: 10/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  63. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  64. Zkouška LA2 1 LA2: 1/15, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  65. Zkouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  66. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  67. J Agility I: Diskvalifikován

  68. J Agility II: 11/29, 54.94 s, 15.36 tr. b., 3.64 m/s

  69. J Agility III: 15/29, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  70. J Jumping I: Diskvalifikován

  71. J Jumping II: Diskvalifikován

  72. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  73. TRIAL III. LA2: 4/18, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  74. TRIAL II. LA2: 5/21, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  75. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  76. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  80. AGILITY DRUZSTVA: 4/79, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  81. J Agility: 14/53, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  82. J Hra: Diskvalifikován

  83. J Jumping: 34/53, 30.53 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  84. JUMPING DRUZSTVA: 33/79, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  86. 1.zkouška LA2: 5/23, 38.82 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  89. Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II: 1/19, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  91. Agility Trial III: 5/19, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  92. Agility Trial IV: 3/19, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  93. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  94. 1.zkouška LA2: 4/20, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. 2.zkouška LA2: 11/20, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  96. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  97. Agility A2A3: 43/95, 50.32 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  98. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  99. Jumping A2A3: 57/113, 45.17 s, 15.17 tr. b., 4.03 m/s

  100. Jumping Squads as Individual: 44/162, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  101. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  102. Special Agility: 75/159, 52.79 s, 24.79 tr. b., 3.64 m/s

  103. Special Jumping: 61/153, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  104. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  105. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  106. Ju Agility IV: 20/27, 42.75 s, 10.12 tr. b., 4.63 m/s

  107. Ju Agility V: Diskvalifikován

  108. Ju Agility VI: 13/27, 44.01 s, 7.29 tr. b., 4.27 m/s

  109. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  110. Ju Jumping V: 11/27, 38.68 s, 4.68 tr. b., 4.34 m/s

  111. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  112. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška LA2: 5/14, 54.44 s, 14.44 tr. b., 3.45 m/s

  114. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  115. Agility I: 2/13, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  118. Agility I: 4/36, 46.44 s, 3.86 tr. b., 4.2 m/s

  119. Agility II: 10/36, 45.28 s, 12.94 tr. b., 4.31 m/s

  120. Agility III: Diskvalifikován

  121. Jumping I: 21/36, 40.9 s, 11.92 tr. b., 4.45 m/s

  122. Jumping II: 4/34, 34.2 s, 0.01 tr. b., 5.0 m/s

  123. Jumping III: 18/33, 37.02 s, 12.29 tr. b., 4.51 m/s

  124. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  125. Agility Trial I: 3/16, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  126. Agility Trial II: 1/16, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  127. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  128. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA2: 4/15, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  130. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  131. TRIAL II. LA2: 2/23, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  132. TRIAL I. LA2: 8/23, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  133. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  134. Agility Trial I: 11/27, 50.94 s, 21.94 tr. b., 3.49 m/s

  135. Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  137. Agility Ju: Diskvalifikován

  138. Agility Squads: 26/76, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  139. Hra Ju: 7/59, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  140. Jumping Ju: 10/59, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. Jumping Squads: 16/75, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  142. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  143. 1.běh LA2: 5/15, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  144. 2. běh LA2: 4/15, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  145. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  146. Agility Open: 12/29, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  147. Agility Trial: Diskvalifikován

  148. Jumping Open: 9/29, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  149. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  150. Agility L: Diskvalifikován

  151. Jumping L: 5/30, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  152. Zkouška LA1: 1/11, 33.87 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  153. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  154. 1. Agility L: Diskvalifikován

  155. 1. Jumping L: 20/31, 45.21 s, 9.21 tr. b., 3.65 m/s

  156. 2. Agility L: 13/30, 46.48 s, 6.48 tr. b., 3.51 m/s

  157. 2. Jumping L: 14/31, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.39 m/s

  158. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  159. FALCO 1. zkouška LA1: 1/12, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  160. FALCO 2. zkouška LA1: 2/12, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  161. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  162. 1.běh LA1: 4/13, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  163. 2.běh LA1: 1/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  164. 3.běh LA1: 5/13, 44.28 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  165. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  166. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  168. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  169. Jump 1 L: Diskvalifikován

  170. Jump 2 L: Diskvalifikován

  171. Jump 3 L: Diskvalifikován

  172. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  173. Zkouška č.1 LA1: 3/12, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  174. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  175. Zkouška č.3 LA1: Diskvalifikován