Cz En

Marie Wertheimová

  1. Číslo: 000366
  2. OSA: Kynologické sdružení České Budějovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 000201 (M), Nela

  2. 162703 (M), Detva od Rytíře Malovce

  3. 078109 (M), A3Ch Bystrouška Werneta

  4. 010016 (L), YF Gulden Land

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  2. 1.zkouška LA3, YF Gulden Land: 6/9, 44.0 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  3. 2.zkouška LA3, YF Gulden Land: 6/9, 51.17 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  4. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  5. Agility L, YF Gulden Land: 1/9, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  7. Zkouška L A3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  9. Agility 1 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  10. Agility 2 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 L, YF Gulden Land: 23/82, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  13. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  14. Agility Individual, YF Gulden Land: 63/106, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  15. Agility Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  16. Jumping Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads as Individual, YF Gulden Land: 72/108, 37.62 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  18. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  19. Jumping, YF Gulden Land: 13/33, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  20. Zkouška 1, YF Gulden Land: 3/15, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  21. Zkouška 2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  23. 1. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 7/12, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  24. 2. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 2/10, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  26. Agility, YF Gulden Land: 1/21, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  27. Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  28. Zkouška, YF Gulden Land: 1/7, 41.44 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  29. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  30. Druhá LA3, YF Gulden Land: 1/4, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. První LA3, YF Gulden Land: 1/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  32. Třetí LA3, YF Gulden Land: 1/4, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  33. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  34. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 2/10, 40.05 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  35. 2. běh LA3, YF Gulden Land: 3/9, 43.96 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  37. Zkouška 1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  39. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  40. Agility I, YF Gulden Land: 12/80, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Agility II, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  42. Jumping I, YF Gulden Land: 7/80, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  43. Jumping II, YF Gulden Land: 28/79, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  44. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  45. Agility L neděle , YF Gulden Land: 1/14, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  46. Jumping L neděle, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  47. Zkouška LA3 neděle, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  48. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  49. Zkouška LA3 - druhá, YF Gulden Land: 1/9, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  50. Zkouška LA3 - první, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  51. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  52. Agility L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  53. Jumping L, YF Gulden Land: 1/37, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  54. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 11/16, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  55. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  56. 1. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/3, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  59. LA3 1zk, YF Gulden Land: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  60. LA3 2zk, YF Gulden Land: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  61. LA3 3zk, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  62. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  63. Agility Open, YF Gulden Land: 32/125, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  64. Agility Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  65. Jumping Open, YF Gulden Land: 18/136, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  66. Jumping Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  68. Agility Open L, YF Gulden Land: 10/36, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  69. Jumping Open L, YF Gulden Land: 1/33, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  70. ZkA. LA3, YF Gulden Land: 1/18, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  72. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  73. 1. běh veteráni MV, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  74. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  75. 2. běh veteráni MV, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  76. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Ne. - Agility II. L, YF Gulden Land: 1/105, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  78. Ne. - Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  79. So. - Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  80. So. - Jumping I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  81. České Budějovice - K Budějicům cesta IV. + veteráni, 02. 06. 2019

  82. Agility L, YF Gulden Land: 6/22, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  84. Zkouška - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  85. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  86. Finále large , YF Gulden Land: 1/9, 23.17 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  87. Jumping II. large, YF Gulden Land: 5/20, 27.24 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  88. Jumping I. large, YF Gulden Land: 4/19, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  90. QA1 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  91. QA2 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  92. QA3 agility, YF Gulden Land: 51/120, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  93. QJ1 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  94. QJ2 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  95. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  96. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  97. 1.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  98. 2.Zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/13, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  99. 3.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  100. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  101. LA3 I., YF Gulden Land: 2/22, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  102. LA3 II., YF Gulden Land: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  103. LA3 III., YF Gulden Land: 2/21, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  104. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  105. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  106. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  107. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  108. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  111. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  112. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  114. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  115. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  116. II.zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  117. I. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  118. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  119. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  120. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  121. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  122. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  123. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/16, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  124. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  125. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  126. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  127. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  128. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  129. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  130. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: 5/16, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  131. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 7/16, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  132. 3.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/16, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  133. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  134. Druhý běh LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  135. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  136. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  137. První běh LA2, YF Gulden Land: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  138. První běh MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  139. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  140. CURRICULUM L, YF Gulden Land: 3/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  141. TRIAL II. LA2, YF Gulden Land: 2/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  142. TRIAL I. LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  143. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  144. Agility II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  145. Agility II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/48, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  146. Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  147. Agility I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  148. Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  149. Jumping II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 18/49, 39.39 s, 6.39 tr. b., 4.06 m/s

  150. Jumping I. L, YF Gulden Land: 41/94, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 15/48, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  153. AGILITY, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  154. JUMPING, YF Gulden Land: 3/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  155. LA2, YF Gulden Land: 1/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  157. QA1 agility, YF Gulden Land: 14/127, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  158. QA2 agility, YF Gulden Land: 62/125, 45.12 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  159. QA3 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  160. QJ1 jumping, YF Gulden Land: 2/126, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  161. QJ2 jumping, YF Gulden Land: 53/126, 45.93 s, 10.93 tr. b., 4.33 m/s

  162. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  163. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  164. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  165. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  166. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 3/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  167. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  168. Agility_, YF Gulden Land: 8/25, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  169. Jumping_, YF Gulden Land: 7/25, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  170. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 4/7, 31.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  171. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  172. I Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/69, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  173. I Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  174. II Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  175. II Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  176. II Jumping Open, YF Gulden Land: 6/135, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  177. II Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  178. I Jumping Open, YF Gulden Land: 27/139, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  179. I Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/69, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  180. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  181. LA2-1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  182. LA2-2 LA2, YF Gulden Land: 5/10, 31.19 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  183. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  184. II. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  185. I. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  186. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  187. III. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  188. II. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  189. I. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  190. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  191. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  192. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  193. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  194. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  195. 1. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  196. 2. zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  197. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  198. Zkouška 1 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  199. Zkouška 2 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  200. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  201. Agility družstev, YF Gulden Land: 43/88, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  202. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  203. Agility jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  204. Agility jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  205. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 20/50, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  206. Jumping družstev, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  207. Jumping jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  208. Jumping jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  209. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  210. Nové Hrady, Zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  211. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  212. LA2/1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  213. LA2/2 LA2, YF Gulden Land: 6/24, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  214. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  215. 1.zkouška, YF Gulden Land: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  216. 2.zkouška, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  217. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  218. Jumping, YF Gulden Land: 3/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  219. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  220. Agility - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/50, 45.18 s, 15.18 tr. b., 3.52 m/s

  221. Agility - Ne, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  222. Agility - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/53, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  223. Agility - So, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  224. Jumping - Ne, YF Gulden Land: 5/89, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  225. Jumping - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 27/52, 39.63 s, 6.63 tr. b., 4.01 m/s

  226. Jumping - So, YF Gulden Land: 10/97, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  227. Jumping - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 37/53, 42.27 s, 41.27 tr. b., 3.05 m/s

  228. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  229. Agility Individuals Large, YF Gulden Land: 14/95, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  230. Agility Pairs Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  231. Agility Teams Large, YF Gulden Land: 44/93, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  232. Jumping Individuals Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  233. Jumping Nations Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  234. Jumping Pairs Large, YF Gulden Land: 51/94, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  235. Jumping Teams Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  236. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  237. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  238. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  239. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  240. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  241. II.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  242. I.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  243. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  244. LA I, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  245. LA II, YF Gulden Land: 1/11, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  246. LA III, YF Gulden Land: 1/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  247. MA I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  248. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  249. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: 6/47, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  250. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  251. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/21, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  252. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: 2/47, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  253. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/11, 48.67 s, 8.67 tr. b., 3.7 m/s

  254. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: 7/19, 41.91 s, 13.91 tr. b., 3.48 m/s

  255. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  256. LA1 - 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 2/17, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  257. LA1 - 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 4/17, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  258. LA1 - 3. zkouška LA1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  259. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  260. QA5 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/72, 46.58 s, 1.58 tr. b., 3.89 m/s

  261. QA6 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/78, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  262. QJ5 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  263. QJ6 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 30/79, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  264. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  265. I agility, YF Gulden Land: 1/12, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  266. I agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  267. II agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  268. II agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  269. III agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  270. III agility, YF Gulden Land: 6/12, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  271. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  272. 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 8/17, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  273. 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 1/17, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  274. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  275. QA1 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 38/88, 59.89 s, 24.89 tr. b., 3.34 m/s

  276. QA2 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 33/82, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  277. QJ1 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 47/88, 54.0 s, 24.0 tr. b., 3.17 m/s

  278. QJ2 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 34/81, 49.74 s, 17.74 tr. b., 3.24 m/s

  279. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  280. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/23, 22.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  281. Jumping 1 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  282. Jumping 2 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/24, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  283. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  284. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 44.1 s, 14.1 tr. b., 3.47 m/s

  285. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  286. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  287. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 26. 09. 2015

  288. MA3 - II. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  289. MA3 - I. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  290. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  291. Jumping MA, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  292. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  293. Zkouška MA3 II., A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  294. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  295. Agility II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  296. Agility I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  297. Jumping II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  298. Jumping I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/71, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  299. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  300. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  301. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/8, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  302. Ne-Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  303. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  304. Agility 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  305. Agility 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  306. Jumping 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  307. Jumping 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 14/62, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  308. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  309. Ne_agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  310. Ne_jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/16, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  311. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  312. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  313. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  314. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  315. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  316. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  317. 1.zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  318. 2. zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 45.34 s, 3.34 tr. b., 3.29 m/s

  319. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  320. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  321. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 49.75 s, 13.75 tr. b., 3.3 m/s

  322. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  323. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/21, 26.07 s, 8.07 tr. b., 3.41 m/s

  324. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/21, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  325. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/21, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  326. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  327. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 40.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  328. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  329. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  330. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  331. MA3 I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  332. MA3 II , A3Ch Bystrouška Werneta: 7/17, 51.8 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  333. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  334. Agility Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  335. Agility Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  336. Jumping Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: 21/38, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  337. Jumping Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  338. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  339. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  340. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  341. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  342. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  343. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  344. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  345. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  346. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  347. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  348. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 41.94 s, 7.94 tr. b., 4.08 m/s

  349. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  350. MA3_1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  351. MA3_2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  352. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 06. 2014 - 29. 06. 2014

  353. zkouška 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  354. zkouška 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  355. zkouška 3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  356. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  357. I. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 16/47, 48.28 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  358. II. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/42, 43.12 s, 7.12 tr. b., 4.22 m/s

  359. III. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/47, 45.16 s, 0.16 tr. b., 3.99 m/s

  360. II. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  361. I. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  362. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  363. Zkouška MA3/1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 48.68 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  364. Zkouška MA3/2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  365. Zkouška MA3/3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  366. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 4. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 4. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  367. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  368. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  369. Zkousky 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  370. Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 46.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  371. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  372. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  373. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  374. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/5, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  375. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  376. Jumping 1 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  377. Jumping 2 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  378. Jumping So MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 41.21 s, 10.21 tr. b., 3.37 m/s

  379. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  380. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/8, 18.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  381. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  382. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  383. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  384. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  385. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  386. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/15, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  387. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  388. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  389. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  390. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  391. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  392. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  393. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  394. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  395. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/58, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  396. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/62, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  397. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/58, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  398. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  399. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  400. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  401. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  402. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  403. agility sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  404. jump neděle M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/9, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  405. jump sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  406. zkouška neděle 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  407. zkouška neděle 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  408. zkoušky sobota MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  409. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  410. A3_1_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  411. A3_2_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  412. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  413. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 56.95 s, 8.95 tr. b., 3.48 m/s

  414. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  415. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  416. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  417. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/12, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  418. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  419. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  420. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 5/12, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  421. Zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  422. Zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  423. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  424. 8) I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/8, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  425. 8) I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  426. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  427. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  428. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/17, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  429. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  430. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  431. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  432. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  433. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  434. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  435. 2. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  436. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  437. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  438. Nedele agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  439. Nedele agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  440. Nedele jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  441. Nedele jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  442. Ne zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  443. Ne zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  444. Sobota agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  445. Sobota agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  446. Sobota jumpig M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  447. Sobota jumpig M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  448. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  449. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/14, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  450. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 28.59 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  451. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  452. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  453. Jumping M3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  454. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  455. Ne_Agility_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  456. Ne_Agility_ M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  457. Ne_Jump_ M, Detva od Rytíře Malovce: 3/20, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  458. Ne_Jump_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/20, 31.13 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  459. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/7, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  460. Ne_ MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  461. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  462. II. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  463. I. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  464. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  465. Agility individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/56, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  466. Agility individuals, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  467. Jumping individuals, Detva od Rytíře Malovce: 16/57, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  468. Jumping individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 29/57, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  469. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  470. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  471. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  472. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/10, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  473. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 8/10, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  474. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  475. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  476. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  477. MA3-zkoušky I, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.28 s, 7.28 tr. b., 3.63 m/s

  478. MA3-zkoušky I, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  479. MA3-zkoušky II, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 48.94 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  480. MA3-zkoušky II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  481. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  482. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  483. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 2/9, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  484. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  485. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  486. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  487. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 66.19 s, 36.19 tr. b., 2.6 m/s

  488. SO1-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  489. SO1-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  490. SO2-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  491. SO2-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  492. SO-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  493. SO-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  494. SO-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  495. SO-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 2/8, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  496. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  497. Zkouška agility MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  498. Zkouška agility MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  499. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  500. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  501. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  502. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  503. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  504. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  505. I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  506. I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  507. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  508. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  509. Ne-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/16, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  510. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  511. Ne-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 11/14, 42.55 s, 22.55 tr. b., 3.41 m/s

  512. Ne- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/9, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  513. Ne- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  514. So-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  515. So-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 10/15, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  516. So-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  517. So-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  518. So- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 1/9, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  519. So- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  520. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  521. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  522. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  523. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  524. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  525. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/5, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  526. MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  527. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  528. Májová cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  529. Májová cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  530. Májová cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  531. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  532. Jarní cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  533. Jarní cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  534. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  535. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  536. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: 5/20, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  537. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  538. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/20, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  539. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/20, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  540. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  541. MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  542. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  543. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/11, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  544. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  545. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/11, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  546. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 7/11, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  547. Zkoušky A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  548. Zkoušky A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  549. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  550. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  551. MA3-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  552. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  553. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/17, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  554. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/13, 38.66 s, 12.66 tr. b., 3.36 m/s

  555. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/17, 39.43 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  556. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  557. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/13, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  558. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  559. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  560. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  561. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  562. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  563. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  564. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  565. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  566. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  567. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  568. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  569. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  570. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  571. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  572. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  573. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  574. NE-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  575. NE-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  576. NE-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  577. NE-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  578. SO-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  579. SO-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  580. SO-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  581. SO-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  582. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  583. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  584. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  585. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  586. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  587. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/18, 44.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  588. Jumping, Detva od Rytíře Malovce: 5/18, 47.1 s, 16.1 tr. b., 3.74 m/s

  589. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  590. Agility jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  591. Jumping jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: 14/40, 38.21 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  592. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  593. MA2 NE 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  594. MA2 NE 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  595. MA2 SO 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  596. MA2 SO 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 50.73 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  597. MA3 NE 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  598. MA3 NE 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  599. MA3 SO 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: 1/3, 44.4 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  600. MA3 SO 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 56.7 s, 24.7 tr. b., 2.95 m/s

  601. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  602. II.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  603. II.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/2, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.67 m/s

  604. I.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  605. I.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  606. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 4/14, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  607. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  608. České Budějovice - Březnové čtyřzkoušky, 26. 03. 2011 - 27. 03. 2011

  609. Ne-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  610. Ne-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  611. So-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 7/9, 44.15 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  612. So-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  613. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  614. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  615. MA2-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  616. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  617. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  618. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  619. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 37.34 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  620. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  621. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  622. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  623. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 48.81 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  624. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  625. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  626. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  627. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  628. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  629. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  630. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  631. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  632. MA2 II, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  633. MA2 II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  634. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  635. Agility Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  636. Jumping Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  637. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  638. 1.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  639. 1.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  640. 2.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  641. 2.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  642. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  643. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  644. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  645. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  646. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  647. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 1/12, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  648. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 36.58 s, 7.58 tr. b., 3.55 m/s

  649. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  650. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  651. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/6, 45.91 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  652. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  653. MA2-I, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  654. MA2-I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  655. MA2-II, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  656. MA2-II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  657. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  658. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: 10/19, 41.98 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  659. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  660. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  661. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  662. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: 1/19, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  663. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/19, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  664. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  665. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  666. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.16 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  667. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  668. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  669. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  670. Alea Č. Budějovice - Březnové zkoušky, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  671. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 30.63 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  672. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  673. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  674. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 34.18 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  675. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/5, 48.97 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  676. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  677. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  678. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován