Cz En

Marie Wertheimová

  1. Číslo: 000366
  2. OSA: Kynologické sdružení České Budějovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 000201 (M), Nela

  2. 162703 (M), Detva od Rytíře Malovce

  3. 078109 (M), A3Ch Bystrouška Werneta

  4. 010016 (L), YF Gulden Land

Výsledky

  1. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Ne. - Agility II. L, YF Gulden Land: 1/105, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  3. Ne. - Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  4. So. - Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  5. So. - Jumping I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  6. České Budějovice - K Budějicům cesta IV. + veteráni, 02. 06. 2019

  7. Agility L, YF Gulden Land: 6/22, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  8. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  9. Zkouška - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  10. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  11. Finále large , YF Gulden Land: 1/9, 23.17 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  12. Jumping II. large, YF Gulden Land: 5/20, 27.24 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  13. Jumping I. large, YF Gulden Land: 4/19, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  14. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  15. QA1 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  16. QA2 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  17. QA3 agility, YF Gulden Land: 51/120, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  18. QJ1 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  19. QJ2 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  20. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  21. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  22. 1.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  23. 2.Zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/13, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. 3.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  25. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  26. LA3 I., YF Gulden Land: 2/22, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. LA3 II., YF Gulden Land: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  28. LA3 III., YF Gulden Land: 2/21, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  29. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  30. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  31. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  32. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  33. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  34. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  36. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  37. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  38. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  39. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  40. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  41. II.zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  42. I. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  43. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  44. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  45. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  46. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  47. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  48. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/16, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  49. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  50. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  51. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  52. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  53. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  55. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: 5/16, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  56. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 7/16, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  57. 3.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/16, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  58. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  59. Druhý běh LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  60. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  61. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  62. První běh LA2, YF Gulden Land: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  63. První běh MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  64. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  65. CURRICULUM L, YF Gulden Land: 3/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  66. TRIAL II. LA2, YF Gulden Land: 2/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  67. TRIAL I. LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  68. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  69. Agility II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  70. Agility II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/48, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  71. Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  72. Agility I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  73. Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  74. Jumping II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 18/49, 39.39 s, 6.39 tr. b., 4.06 m/s

  75. Jumping I. L, YF Gulden Land: 41/94, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Jumping I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 15/48, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  78. AGILITY, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  79. JUMPING, YF Gulden Land: 3/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  80. LA2, YF Gulden Land: 1/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  82. QA1 agility, YF Gulden Land: 14/127, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  83. QA2 agility, YF Gulden Land: 62/125, 45.12 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  84. QA3 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  85. QJ1 jumping, YF Gulden Land: 2/126, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  86. QJ2 jumping, YF Gulden Land: 53/126, 45.93 s, 10.93 tr. b., 4.33 m/s

  87. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  88. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  89. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  90. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  91. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 3/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  92. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  93. Agility_, YF Gulden Land: 8/25, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  94. Jumping_, YF Gulden Land: 7/25, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  95. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 4/7, 31.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  97. I Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/69, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. I Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  99. II Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  100. II Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  101. II Jumping Open, YF Gulden Land: 6/135, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  102. II Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  103. I Jumping Open, YF Gulden Land: 27/139, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  104. I Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/69, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  105. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  106. LA2-1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  107. LA2-2 LA2, YF Gulden Land: 5/10, 31.19 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  108. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  109. II. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  110. I. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  111. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  112. III. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  113. II. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  114. I. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  115. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  116. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  117. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  118. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  119. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  120. 1. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. 2. zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  122. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  123. Zkouška 1 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  124. Zkouška 2 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  125. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  126. Agility družstev, YF Gulden Land: 43/88, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  127. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  128. Agility jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  129. Agility jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  130. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 20/50, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  131. Jumping družstev, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  132. Jumping jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  133. Jumping jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  134. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  135. Nové Hrady, Zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  136. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  137. LA2/1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  138. LA2/2 LA2, YF Gulden Land: 6/24, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  139. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  140. 1.zkouška, YF Gulden Land: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  141. 2.zkouška, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  142. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. Jumping, YF Gulden Land: 3/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  144. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  145. Agility - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/50, 45.18 s, 15.18 tr. b., 3.52 m/s

  146. Agility - Ne, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  147. Agility - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/53, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  148. Agility - So, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  149. Jumping - Ne, YF Gulden Land: 5/89, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  150. Jumping - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 27/52, 39.63 s, 6.63 tr. b., 4.01 m/s

  151. Jumping - So, YF Gulden Land: 10/97, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. Jumping - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 37/53, 42.27 s, 41.27 tr. b., 3.05 m/s

  153. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  154. Agility Individuals Large, YF Gulden Land: 14/95, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  155. Agility Pairs Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  156. Agility Teams Large, YF Gulden Land: 44/93, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  157. Jumping Individuals Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  158. Jumping Nations Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  159. Jumping Pairs Large, YF Gulden Land: 51/94, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  160. Jumping Teams Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  161. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  162. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  163. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  164. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  165. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  166. II.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  167. I.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  168. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  169. LA I, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  170. LA II, YF Gulden Land: 1/11, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  171. LA III, YF Gulden Land: 1/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  172. MA I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  173. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  174. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: 6/47, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  175. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  176. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/21, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  177. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: 2/47, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  178. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/11, 48.67 s, 8.67 tr. b., 3.7 m/s

  179. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: 7/19, 41.91 s, 13.91 tr. b., 3.48 m/s

  180. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  181. LA1 - 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 2/17, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  182. LA1 - 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 4/17, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  183. LA1 - 3. zkouška LA1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  184. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  185. QA5 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/72, 46.58 s, 1.58 tr. b., 3.89 m/s

  186. QA6 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/78, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  187. QJ5 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  188. QJ6 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 30/79, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  189. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  190. I agility, YF Gulden Land: 1/12, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  191. I agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  192. II agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  193. II agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  194. III agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  195. III agility, YF Gulden Land: 6/12, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  196. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  197. 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 8/17, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  198. 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 1/17, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  199. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  200. QA1 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 38/88, 59.89 s, 24.89 tr. b., 3.34 m/s

  201. QA2 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 33/82, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  202. QJ1 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 47/88, 54.0 s, 24.0 tr. b., 3.17 m/s

  203. QJ2 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 34/81, 49.74 s, 17.74 tr. b., 3.24 m/s

  204. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  205. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/23, 22.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  206. Jumping 1 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  207. Jumping 2 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/24, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  208. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  209. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 44.1 s, 14.1 tr. b., 3.47 m/s

  210. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  211. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  212. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 26. 09. 2015

  213. MA3 - II. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  214. MA3 - I. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  215. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  216. Jumping MA, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  217. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  218. Zkouška MA3 II., A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  219. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  220. Agility II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  221. Agility I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  222. Jumping II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  223. Jumping I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/71, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  224. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  225. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  226. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/8, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  227. Ne-Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  228. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  229. Agility 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  230. Agility 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  231. Jumping 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  232. Jumping 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 14/62, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  233. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  234. Ne_agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  235. Ne_jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/16, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  236. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  237. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  238. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  239. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  240. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  241. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  242. 1.zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  243. 2. zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 45.34 s, 3.34 tr. b., 3.29 m/s

  244. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  245. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  246. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 49.75 s, 13.75 tr. b., 3.3 m/s

  247. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  248. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/21, 26.07 s, 8.07 tr. b., 3.41 m/s

  249. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/21, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  250. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/21, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  251. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  252. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 40.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  253. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  254. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  255. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  256. MA3 I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  257. MA3 II , A3Ch Bystrouška Werneta: 7/17, 51.8 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  258. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  259. Agility Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  260. Agility Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  261. Jumping Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: 21/38, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  262. Jumping Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  263. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  264. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  265. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  266. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  267. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  268. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  269. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  270. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  271. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  272. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  273. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 41.94 s, 7.94 tr. b., 4.08 m/s

  274. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  275. MA3_1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  276. MA3_2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  277. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 06. 2014 - 29. 06. 2014

  278. zkouška 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  279. zkouška 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  280. zkouška 3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  281. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  282. I. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 16/47, 48.28 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  283. II. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/42, 43.12 s, 7.12 tr. b., 4.22 m/s

  284. III. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/47, 45.16 s, 0.16 tr. b., 3.99 m/s

  285. II. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  286. I. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  287. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  288. Zkouška MA3/1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 48.68 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  289. Zkouška MA3/2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  290. Zkouška MA3/3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  291. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 4. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 4. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  292. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  293. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  294. Zkousky 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  295. Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 46.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  296. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  297. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  298. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  299. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/5, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  300. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  301. Jumping 1 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  302. Jumping 2 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  303. Jumping So MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 41.21 s, 10.21 tr. b., 3.37 m/s

  304. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  305. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/8, 18.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  306. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  307. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  308. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  309. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  310. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  311. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/15, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  312. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  313. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  314. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  315. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  316. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  317. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  318. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  319. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  320. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/58, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  321. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/62, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  322. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/58, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  323. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  324. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  325. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  326. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  327. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  328. agility sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  329. jump neděle M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/9, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  330. jump sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  331. zkouška neděle 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  332. zkouška neděle 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  333. zkoušky sobota MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  334. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  335. A3_1_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  336. A3_2_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  337. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  338. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 56.95 s, 8.95 tr. b., 3.48 m/s

  339. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  340. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  341. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  342. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/12, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  343. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  344. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  345. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 5/12, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  346. Zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  347. Zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  348. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  349. 8) I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/8, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  350. 8) I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  351. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  352. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  353. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/17, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  354. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  355. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  356. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  357. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  358. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  359. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  360. 2. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  361. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  362. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  363. Nedele agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  364. Nedele agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  365. Nedele jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  366. Nedele jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  367. Ne zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  368. Ne zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  369. Sobota agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  370. Sobota agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  371. Sobota jumpig M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  372. Sobota jumpig M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  373. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  374. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/14, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  375. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 28.59 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  376. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  377. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  378. Jumping M3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  379. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  380. Ne_Agility_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  381. Ne_Agility_ M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  382. Ne_Jump_ M, Detva od Rytíře Malovce: 3/20, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  383. Ne_Jump_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/20, 31.13 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  384. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/7, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  385. Ne_ MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  386. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  387. II. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  388. I. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  389. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  390. Agility individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/56, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  391. Agility individuals, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  392. Jumping individuals, Detva od Rytíře Malovce: 16/57, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  393. Jumping individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 29/57, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  394. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  395. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  396. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  397. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/10, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  398. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 8/10, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  399. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  400. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  401. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  402. MA3-zkoušky I, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.28 s, 7.28 tr. b., 3.63 m/s

  403. MA3-zkoušky I, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  404. MA3-zkoušky II, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 48.94 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  405. MA3-zkoušky II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  406. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  407. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  408. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 2/9, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  409. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  410. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  411. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  412. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 66.19 s, 36.19 tr. b., 2.6 m/s

  413. SO1-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  414. SO1-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  415. SO2-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  416. SO2-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  417. SO-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  418. SO-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  419. SO-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  420. SO-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 2/8, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  421. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  422. Zkouška agility MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  423. Zkouška agility MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  424. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  425. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  426. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  427. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  428. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  429. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  430. I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  431. I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  432. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  433. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  434. Ne-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/16, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  435. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  436. Ne-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 11/14, 42.55 s, 22.55 tr. b., 3.41 m/s

  437. Ne- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/9, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  438. Ne- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  439. So-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  440. So-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 10/15, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  441. So-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  442. So-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  443. So- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 1/9, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  444. So- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  445. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  446. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  447. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  448. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  449. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  450. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/5, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  451. MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  452. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  453. Májová cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  454. Májová cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  455. Májová cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  456. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  457. Jarní cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  458. Jarní cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  459. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  460. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  461. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: 5/20, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  462. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  463. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/20, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  464. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/20, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  465. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  466. MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  467. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  468. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/11, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  469. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  470. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/11, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  471. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 7/11, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  472. Zkoušky A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  473. Zkoušky A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  474. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  475. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  476. MA3-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  477. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  478. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/17, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  479. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/13, 38.66 s, 12.66 tr. b., 3.36 m/s

  480. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/17, 39.43 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  481. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  482. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/13, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  483. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  484. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  485. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  486. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  487. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  488. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  489. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  490. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  491. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  492. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  493. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  494. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  495. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  496. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  497. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  498. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  499. NE-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  500. NE-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  501. NE-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  502. NE-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  503. SO-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  504. SO-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  505. SO-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  506. SO-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  507. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  508. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  509. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  510. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  511. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  512. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/18, 44.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  513. Jumping, Detva od Rytíře Malovce: 5/18, 47.1 s, 16.1 tr. b., 3.74 m/s

  514. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  515. Agility jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  516. Jumping jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: 14/40, 38.21 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  517. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  518. MA2 NE 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  519. MA2 NE 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  520. MA2 SO 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  521. MA2 SO 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 50.73 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  522. MA3 NE 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  523. MA3 NE 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  524. MA3 SO 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: 1/3, 44.4 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  525. MA3 SO 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 56.7 s, 24.7 tr. b., 2.95 m/s

  526. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  527. II.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  528. II.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/2, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.67 m/s

  529. I.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  530. I.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  531. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 4/14, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  532. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  533. České Budějovice - Březnové čtyřzkoušky, 26. 03. 2011 - 27. 03. 2011

  534. Ne-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  535. Ne-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  536. So-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 7/9, 44.15 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  537. So-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  538. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  539. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  540. MA2-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  541. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  542. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  543. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  544. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 37.34 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  545. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  546. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  547. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 48.81 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  548. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  549. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  550. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  551. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  552. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  553. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  554. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  555. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  556. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  557. MA2 II, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  558. MA2 II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  559. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  560. Agility Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  561. Jumping Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  562. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  563. 1.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  564. 1.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  565. 2.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  566. 2.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  567. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  568. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  569. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  570. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  571. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  572. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 1/12, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  573. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 36.58 s, 7.58 tr. b., 3.55 m/s

  574. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  575. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  576. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/6, 45.91 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  577. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  578. MA2-I, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  579. MA2-I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  580. MA2-II, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  581. MA2-II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  582. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  583. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: 10/19, 41.98 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  584. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  585. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  586. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  587. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: 1/19, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  588. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/19, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  589. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  590. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  591. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.16 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  592. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  593. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  594. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  595. Alea Č. Budějovice - Březnové zkoušky, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  596. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 30.63 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  597. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  598. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  599. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 34.18 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  600. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/5, 48.97 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  601. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  602. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  603. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován