Cz En

010016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Wertheimová, Kynologické sdružení České Budějovice

    Člen KA

Pes

  1. YF Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  2. Jumping: 13/33, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  3. Zkouška 1: 3/15, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  4. Zkouška 2: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  6. 1. Zkouška LA3: 7/12, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  7. 2. Zkouška LA3: 2/10, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  9. Agility: 1/21, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Zkouška: 1/7, 41.44 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  12. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  13. Druhá LA3: 1/4, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  14. První LA3: 1/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  15. Třetí LA3: 1/4, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  16. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  17. 1. běh LA3: 2/10, 40.05 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  18. 2. běh LA3: 3/9, 43.96 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  20. Zkouška 1: Diskvalifikován

  21. Zkouška 2: Diskvalifikován

  22. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. Agility I: 12/80, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  24. Agility II: Diskvalifikován

  25. Jumping I: 7/80, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. Jumping II: 28/79, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  27. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  28. Agility L neděle : 1/14, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  29. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  31. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  32. Zkouška LA3 - druhá: 1/9, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. Zkouška LA3 - první: Diskvalifikován

  34. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  35. Agility L: Diskvalifikován

  36. Jumping L: 1/37, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  37. Zkouška LA3: 11/16, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  39. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška LA3: 3/3, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  41. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  42. LA3 1zk: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. LA3 2zk: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  44. LA3 3zk: Diskvalifikován

  45. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  46. Agility Open: 32/125, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  47. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  48. Jumping Open: 18/136, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  49. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  51. Agility Open L: 10/36, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  52. Jumping Open L: 1/33, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  53. ZkA. LA3: 1/18, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  54. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  55. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  56. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  57. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  58. Ne. - Agility II. L: 1/105, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  59. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  60. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  61. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  62. České Budějovice - K Budějicům cesta IV. + veteráni, 02. 06. 2019

  63. Agility L: 6/22, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  66. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  67. Finále large : 1/9, 23.17 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  68. Jumping II. large: 5/20, 27.24 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  69. Jumping I. large: 4/19, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  70. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  71. QA1 agility: Diskvalifikován

  72. QA2 agility: Diskvalifikován

  73. QA3 agility: 51/120, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  75. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  76. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  77. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  78. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2.Zkouška LA3: 3/13, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  80. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  82. LA3 I.: 2/22, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. LA3 II.: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  84. LA3 III.: 2/21, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  85. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  86. Agility LA: Diskvalifikován

  87. Agility LA: Diskvalifikován

  88. Jumping LA: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Jumping LA: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  90. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  93. 1. běh LA3: 8/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  94. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  95. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  96. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  97. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  100. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  101. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  102. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  103. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  104. 1. běh LA3: 8/16, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  106. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  107. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  108. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  109. 2.Zka - LA3: 2/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  110. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  111. 1.Zka - LA3: 5/16, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  112. 2.Zka - LA3: 7/16, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  113. 3.Zka - LA3: 2/16, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  114. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  115. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  116. Jumping L: Diskvalifikován

  117. První běh LA2: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  118. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  119. CURRICULUM L: 3/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  120. TRIAL II. LA2: 2/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  121. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  122. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  123. Agility II. L: Diskvalifikován

  124. Agility I. L: Diskvalifikován

  125. Jumping II. L: Diskvalifikován

  126. Jumping I. L: 41/94, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  128. AGILITY: Diskvalifikován

  129. JUMPING: 3/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  130. LA2: 1/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  132. QA1 agility: 14/127, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  133. QA2 agility: 62/125, 45.12 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  134. QA3 agility: Diskvalifikován

  135. QJ1 jumping: 2/126, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  136. QJ2 jumping: 53/126, 45.93 s, 10.93 tr. b., 4.33 m/s

  137. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  138. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  139. Agility_: Diskvalifikován

  140. Jumping_: Diskvalifikován

  141. Zkouška - LA2: 3/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  142. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  143. Agility_: 8/25, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  144. Jumping_: 7/25, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  145. Zkouška - LA2: 4/7, 31.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  147. I Agility Open: Diskvalifikován

  148. II Agility Open: Diskvalifikován

  149. II Jumping Open: 6/135, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  150. I Jumping Open: 27/139, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  151. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  152. LA2-1 LA2: Diskvalifikován

  153. LA2-2 LA2: 5/10, 31.19 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  154. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  155. II. Packa LA2: Diskvalifikován

  156. I. Packa LA2: Diskvalifikován

  157. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  158. III. zkouška LA2: 2/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  159. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  162. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  163. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  164. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  165. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  166. 1. zkouška LA2: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  167. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  169. Zkouška 1 - LA2: 1/9, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Zkouška 2 - LA2: 1/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  171. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  172. Agility družstev: 43/88, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  173. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  174. Jumping družstev: Diskvalifikován

  175. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  176. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  177. Nové Hrady, Zkoušky: Diskvalifikován

  178. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  179. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  180. LA2/2 LA2: 6/24, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  181. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  182. 1.zkouška: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  183. 2.zkouška: Diskvalifikován

  184. Jumping: 3/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  185. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  186. Agility - Ne: Diskvalifikován

  187. Agility - So: Diskvalifikován

  188. Jumping - Ne: 5/89, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  189. Jumping - So: 10/97, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  190. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  191. Agility Individuals Large: 14/95, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  192. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  193. Agility Teams Large: 44/93, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  194. Jumping Individuals Large: Diskvalifikován

  195. Jumping Nations Large: Diskvalifikován

  196. Jumping Pairs Large: 51/94, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  197. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  198. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  199. Agility_: Diskvalifikován

  200. Jumping_: Diskvalifikován

  201. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  202. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  203. II.zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  204. I.zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  205. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  206. LA I: Diskvalifikován

  207. LA II: 1/11, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  208. LA III: 1/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  209. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  210. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 6/47, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  211. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 2/47, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  212. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 7/19, 41.91 s, 13.91 tr. b., 3.48 m/s

  213. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  214. LA1 - 1. zkouška LA1: 2/17, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  215. LA1 - 2. zkouška LA1: 4/17, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  216. LA1 - 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  217. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  218. I agility: 1/12, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  219. II agility: Diskvalifikován

  220. III agility: 6/12, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  222. 1. zkouška LA1: 8/17, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  223. 2. zkouška LA1: 1/17, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s