Cz En

Jumping

  1. Datum: 13. 09. 2020
  2. Závod: Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 26.99 6.08 V V
2 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 27.37 5.99 V V
3 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 27.89 5.88 V V
4 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 28.74 5.71 V V
5 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 0 0.0 0.0 28.92 5.67 V V
6 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 29.75 5.51 V V
7 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 0 0 0.0 0.0 30.84 5.32 V V
8 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 0 0 0.0 0.0 32.83 5.0 V V
9 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 32.95 4.98 V V
10 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 26.33 6.23 V V
11 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 28.37 5.78 V V
12 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.88 5.68 V V
13 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 1 0.0 5.0 31.96 5.13 V V
14 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 1 0.0 5.0 33.86 4.84 V V
15 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 2.08 7.08 39.08 4.2 VD VD
16 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 2 0 0.0 10.0 29.45 5.57 VD VD
17 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai 1 1 3.27 13.27 40.27 4.07 VD VD
18 077016 Iveta Ouředníčková Bady 3 0 2.06 17.06 39.06 4.2 D D
19 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 3 1 0.0 20.0 31.2 5.26 D D
20 079419 Martin Žilík Argo ze Skřinářova 0 2 13.03 23.03 50.03 3.28 D D
21 083715 Alena Peldová Nelly 0 0 24.0 24.0 61.0 2.69 D D
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004219 Andrea Mastíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091018 Kristýna Hejňáková Big Brother Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO