Cz En

083715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Peldová

    Člen KA

Pes

  1. Nelly, Kříženec

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 1/8, 52.97 s, 0.0 tr. b., 3.02 m/s

  4. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  5. 1. běh LA1: 7/12, 58.17 s, 15.17 tr. b., 3.01 m/s

  6. 2. běh LA1: 6/12, 57.5 s, 13.5 tr. b., 3.1 m/s

  7. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  8. 1. zkouška: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška: 4/11, 48.73 s, 1.73 tr. b., 2.89 m/s

  10. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  11. Jumping: 21/33, 61.0 s, 24.0 tr. b., 2.69 m/s

  12. Zkouška 1: 4/9, 63.22 s, 16.22 tr. b., 2.63 m/s

  13. Zkouška 2: 4/9, 66.94 s, 9.94 tr. b., 2.72 m/s

  14. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  15. II. zkouška A1 L: 2/7, 72.2 s, 26.2 tr. b., 2.45 m/s

  16. I. zkouška A1 L: 5/7, 56.47 s, 16.47 tr. b., 2.73 m/s

  17. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  18. 1. zkouška: 10/18, 61.13 s, 27.13 tr. b., 2.6 m/s

  19. 2. zkouška: 3/18, 68.65 s, 34.15 tr. b., 2.35 m/s

  20. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  21. ZkA. LA1 I.: 10/18, 50.19 s, 17.19 tr. b., 2.83 m/s

  22. ZkA. LA1 II.: 9/18, 53.48 s, 13.48 tr. b., 2.79 m/s

  23. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  24. III. zkouška LA1: 2/12, 48.46 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  25. II. zkouška LA1: 8/12, 54.17 s, 13.17 tr. b., 2.58 m/s

  26. I. zkouška LA1: 5/12, 43.86 s, 5.86 tr. b., 2.94 m/s

  27. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  28. ZkA. LA1 I.: 4/8, 59.85 s, 15.85 tr. b., 2.67 m/s

  29. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  31. ZkA. LA1 I.: 4/6, 50.48 s, 8.48 tr. b., 2.95 m/s

  32. ZkA. LA1 II.: 4/6, 55.45 s, 11.45 tr. b., 2.78 m/s

  33. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  34. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. I. zkouška LA1: 3/8, 60.21 s, 17.21 tr. b., 3.09 m/s

  36. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  37. ZkA. LA1 I.: 7/12, 53.33 s, 27.33 tr. b., 2.66 m/s

  38. ZkA. LA1 II.: 8/12, 53.36 s, 17.36 tr. b., 2.74 m/s

  39. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  40. ZkA. II. LA1: 14/24, 63.4 s, 25.4 tr. b., 2.6 m/s

  41. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  43. 1. Zka - LA1: 4/22, 54.95 s, 4.95 tr. b., 3.13 m/s

  44. 2. Zka - LA1: 9/22, 45.34 s, 2.34 tr. b., 3.18 m/s

  45. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  46. Zkouška II. LA1: 9/14, 70.83 s, 25.83 tr. b., 2.41 m/s

  47. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  48. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  49. II. zkouška LA1: 5/10, 81.85 s, 32.85 tr. b., 1.99 m/s

  50. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  52. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  55. 1.zkouška LA1: 8/11, 53.8 s, 17.8 tr. b., 2.64 m/s

  56. 2.zkouška LA1: 7/11, 58.54 s, 15.54 tr. b., 2.55 m/s

  57. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  58. 1. zkouška LA1: 10/20, 51.98 s, 21.98 tr. b., 2.5 m/s

  59. 2. zkouška LA1: 8/20, 55.0 s, 20.0 tr. b., 2.4 m/s

  60. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  61. III. zkouška LA1: 5/15, 62.97 s, 29.97 tr. b., 0.0 m/s

  62. II. zkouška LA1: 5/15, 69.22 s, 35.22 tr. b., 2.01 m/s

  63. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  65. ZkA. II. LA1: 17/25, 53.27 s, 13.27 tr. b., 2.72 m/s

  66. ZkA. I. LA1: 8/25, 56.73 s, 16.73 tr. b., 2.79 m/s

  67. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  68. II. zkouška LA1: 5/11, 44.81 s, 12.81 tr. b., 3.04 m/s

  69. I. zkouška LA1: 6/11, 54.39 s, 27.39 tr. b., 2.5 m/s

  70. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  71. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  72. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  73. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  74. II. zkouška LA1: 8/12, 78.58 s, 49.58 tr. b., 1.95 m/s

  75. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  77. Druhá zkouška LA1: 7/12, 69.71 s, 18.71 tr. b., 1.99 m/s

  78. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  80. 1.zkouška LA1: 8/10, 73.25 s, 41.25 tr. b., 2.01 m/s

  81. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  83. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  84. Horní Počernice, 2. běh: 3/10, 68.72 s, 10.72 tr. b., 2.49 m/s

  85. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  86. Agility Trial I: Diskvalifikován

  87. Jumping Trial I: 6/13, 58.41 s, 13.41 tr. b., 2.86 m/s

  88. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  89. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  92. ZkA. II. LA1: 8/13, 67.59 s, 23.59 tr. b., 2.34 m/s

  93. ZkA. I. LA1: 2/13, 44.75 s, 4.75 tr. b., 3.22 m/s

  94. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  95. ZkA II. LA1: 5/10, 47.43 s, 11.43 tr. b., 2.64 m/s

  96. ZkA I. LA1: 5/10, 54.78 s, 16.78 tr. b., 2.72 m/s

  97. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  98. Druhá zkouška LA1: 5/7, 62.44 s, 14.44 tr. b., 2.8 m/s

  99. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  101. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  102. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  103. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  104. 1. zkouška LA1: 6/22, 62.2 s, 34.2 tr. b., 2.36 m/s

  105. 2. zkouška LA1: 11/22, 51.38 s, 15.38 tr. b., 2.59 m/s

  106. 3. zkouška LA1: 8/22, 45.78 s, 13.78 tr. b., 2.84 m/s

  107. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  108. 1. zkouška LA1: 7/15, 54.94 s, 16.94 tr. b., 2.53 m/s

  109. 2. zkouška LA1: 5/15, 50.09 s, 8.09 tr. b., 2.7 m/s

  110. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  111. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  112. 2. Zka - LA1: 4/18, 56.63 s, 11.63 tr. b., 2.63 m/s

  113. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  114. A1 L LA1: Diskvalifikován

  115. Agility L L: Diskvalifikován

  116. Jumping L L: Diskvalifikován

  117. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  118. Zkouska III LA1: 1/7, 92.47 s, 42.47 tr. b., 1.94 m/s

  119. Zkouska II LA1: Diskvalifikován

  120. Zkouska I LA1: 4/8, 83.53 s, 48.53 tr. b., 1.77 m/s

  121. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  122. ZkA. II. LA1: 11/19, 69.41 s, 26.41 tr. b., 2.22 m/s

  123. ZkA. I LA1: 12/19, 58.13 s, 20.13 tr. b., 2.41 m/s

  124. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  125. Zkouska IV LA1: 3/12, 73.75 s, 39.75 tr. b., 2.12 m/s

  126. Zkouska VI LA1: 3/12, 70.91 s, 26.91 tr. b., 2.2 m/s

  127. Zkouska V LA1: Diskvalifikován

  128. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  129. 1. zkouška LA1: 6/9, 37.32 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  130. 2. zkouška LA1: 3/9, 52.36 s, 8.36 tr. b., 2.71 m/s

  131. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  132. ZkA 1 So: 12/16, 64.87 s, 30.87 tr. b., 2.16 m/s

  133. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  134. ZkA 3 So: Diskvalifikován