Martin Žilík

  1. Číslo: 007004
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2023
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 079419 (L), Argo ze Skřinářova

    Arrow_down
  2. 122822 (L), Desire od Motovuna

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  2. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/7, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  3. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/7, 49.41 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  5. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  6. 1. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: 3/7, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  7. 2. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  8. 3. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: 2/7, 50.53 s, 2.53 tr. b., 3.72 m/s

  9. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  10. 4. A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  11. 5. A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  12. 6. A3 L, Argo ze Skřinářova: 6/11, 44.22 s, 8.22 tr. b., 3.96 m/s

  13. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  14. 1. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: 3/8, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  15. 2. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  16. 3. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: 5/8, 49.91 s, 20.91 tr. b., 3.51 m/s

  17. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  18. 1. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  20. 3. zkouška A3 L, Argo ze Skřinářova: 4/8, 55.38 s, 17.38 tr. b., 3.65 m/s

  21. Studenec u Trutnova - Speciál pro A3 (halové trojzkoušky), 26. 10. 2023

  22. III. zkouška A3, Argo ze Skřinářova: 4/4, 43.06 s, 5.06 tr. b., 3.95 m/s

  23. II. zkouška A3, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  24. I. zkouška A3, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  26. 1. zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 3/12, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  27. 2. zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 6/12, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  28. 3. zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/12, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  29. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  30. Agility L, Argo ze Skřinářova: 9/22, 44.41 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  31. Jumping L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  32. Zkouška L A2, Argo ze Skřinářova: 4/12, 41.81 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  33. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  34. Zkouška II LA2, Argo ze Skřinářova: 1/8, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  35. Zkouška I LA2, Argo ze Skřinářova: 1/8, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  36. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  37. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/5, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  38. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/5, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  39. ZkA. I. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/5, 50.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  40. ZkA. I. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/5, 50.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  41. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  42. I. , Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  43. II., Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  44. III, Argo ze Skřinářova: 2/10, 51.46 s, 0.46 tr. b., 3.81 m/s

  45. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  46. 1. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: 4/10, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  48. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  49. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/6, 52.89 s, 23.89 tr. b., 3.54 m/s

  50. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 1/6, 53.48 s, 10.48 tr. b., 3.63 m/s

  51. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  52. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 4/10, 54.37 s, 13.37 tr. b., 3.59 m/s

  53. ZkA. I. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/10, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  54. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  55. Zkouška 1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  57. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  58. Zkouška I A1 L, Desire od Motovuna: Diskvalifikován

  59. Zkouška II A1 L, Desire od Motovuna: 1/10, 42.51 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  60. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  61. II. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 9/15, 57.35 s, 24.35 tr. b., 2.96 m/s

  62. I. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/15, 45.86 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  63. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  64. 1. zkouška, Desire od Motovuna: 5/12, 44.79 s, 13.79 tr. b., 3.17 m/s

  65. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/7, 47.23 s, 15.23 tr. b., 3.58 m/s

  67. 2. zkouška, Desire od Motovuna: Diskvalifikován

  68. 3. zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/7, 46.08 s, 27.08 tr. b., 3.47 m/s

  69. 3. zkouška, Desire od Motovuna: 4/12, 40.47 s, 5.47 tr. b., 3.46 m/s

  70. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  71. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 6/8, 57.32 s, 26.32 tr. b., 3.38 m/s

  72. 1.zkouška, Desire od Motovuna: Diskvalifikován

  73. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/8, 51.83 s, 1.83 tr. b., 3.7 m/s

  74. 2.zkouška, Desire od Motovuna: 3/14, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  75. 3.zkouška, Desire od Motovuna: 1/14, 43.92 s, 1.92 tr. b., 3.48 m/s

  76. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/8, 47.38 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  77. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  78. 1. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: 5/11, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  80. 3. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: 3/11, 42.38 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  82. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 5/9, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  83. 1.zkouška, Desire od Motovuna: 8/15, 43.28 s, 10.28 tr. b., 3.14 m/s

  84. 2.zkouška, Desire od Motovuna: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  86. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/9, 45.07 s, 13.07 tr. b., 3.46 m/s

  87. 3.zkouška, Desire od Motovuna: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  89. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/9, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  90. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/9, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  91. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/9, 51.93 s, 10.93 tr. b., 3.81 m/s

  92. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  93. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 1/10, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  94. ZkA. I. LA2, Argo ze Skřinářova: 3/10, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  95. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  96. 1. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  99. III. zkouška, Argo ze Skřinářova: 7/10, 39.91 s, 5.91 tr. b., 3.76 m/s

  100. II. zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  101. I. zkouška, Argo ze Skřinářova: 6/10, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  102. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  103. Agility L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  104. Jumping L , Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 5/10, 53.06 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  106. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  107. II. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/10, 55.89 s, 6.89 tr. b., 3.76 m/s

  108. I. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  109. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  110. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/7, 50.17 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  111. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  112. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  113. ZkA. III. LA2, Argo ze Skřinářova: 6/7, 57.44 s, 27.44 tr. b., 3.31 m/s

  114. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 2/7, 48.51 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  115. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  116. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  117. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/5, 48.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  118. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  119. II. zkouška, Argo ze Skřinářova: 1/6, 53.15 s, 6.15 tr. b., 3.91 m/s

  120. I. zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/6, 57.35 s, 13.85 tr. b., 3.71 m/s

  121. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  122. II. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  123. I. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  125. ZkA. II. LA2, Argo ze Skřinářova: 6/12, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  126. ZkA. I. LA2, Argo ze Skřinářova: 5/12, 50.5 s, 21.5 tr. b., 3.39 m/s

  127. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  128. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/10, 52.84 s, 10.84 tr. b., 3.73 m/s

  129. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/10, 62.24 s, 10.24 tr. b., 3.47 m/s

  130. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  132. 1.zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/7, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  134. 3.zkouška, Argo ze Skřinářova: 3/7, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  135. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  136. 1. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/9, 55.53 s, 26.53 tr. b., 3.55 m/s

  138. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  139. 1. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 6/12, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  141. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  142. Zkouška II. LA2, Argo ze Skřinářova: 3/7, 51.39 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  143. Zkouška I.LA2, Argo ze Skřinářova: 3/7, 43.8 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  144. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  145. Zkouška 1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  148. 1. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/5, 43.72 s, 6.72 tr. b., 3.57 m/s

  149. 2. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 2/5, 51.3 s, 13.3 tr. b., 3.24 m/s

  150. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  151. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  153. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  154. 1. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 5/16, 49.66 s, 2.66 tr. b., 3.73 m/s

  155. 2. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  156. 3. Zkouška LA2, Argo ze Skřinářova: 4/16, 55.03 s, 1.03 tr. b., 3.8 m/s

  157. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  158. Zkouška 1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  159. Zkouška 2, Argo ze Skřinářova: 2/4, 58.86 s, 9.86 tr. b., 3.23 m/s

  160. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  161. Jumping, Argo ze Skřinářova: 20/33, 50.03 s, 23.03 tr. b., 3.28 m/s

  162. Zkouška 1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  163. Zkouška 2, Argo ze Skřinářova: 4/8, 55.21 s, 24.21 tr. b., 3.22 m/s

  164. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  165. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: 5/8, 48.21 s, 41.21 tr. b., 3.38 m/s

  166. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: 4/8, 60.0 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  167. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  168. Zkouška 1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  169. Zkouška 2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  170. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  171. II. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  172. I. zkouška A2 L, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  173. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  174. dr.A2, Argo ze Skřinářova: 7/11, 45.76 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  175. pr.A2, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  176. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  177. LA2 - I., Argo ze Skřinářova: 4/11, 49.06 s, 23.06 tr. b., 3.26 m/s

  178. LA2 - II., Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  179. LA2 - III., Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  180. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  181. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: 7/11, 42.48 s, 30.0 tr. b., 3.41 m/s

  182. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: 8/11, 44.11 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  183. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  184. 1. zkouška, Argo ze Skřinářova: 2/6, 41.98 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  185. 2. zkouška, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  186. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  187. 1. zkouška A1, Argo ze Skřinářova: 1/6, 42.02 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  188. 2. zkouška A1, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  189. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  190. 7.studenecká, Argo ze Skřinářova: 2/11, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  191. 8.studenecká, Argo ze Skřinářova: 5/11, 38.93 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  192. 9.studenecká, Argo ze Skřinářova: 8/11, 58.17 s, 13.17 tr. b., 2.58 m/s

  193. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  194. 4.studenecká, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  195. 5.studenecká, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  196. 6.studenecká, Argo ze Skřinářova: Diskvalifikován

  197. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  198. ZkA. LA1 I., Argo ze Skřinářova: 9/14, 50.84 s, 18.84 tr. b., 2.75 m/s

  199. ZkA. LA1 II., Argo ze Skřinářova: 8/14, 43.88 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  200. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  201. ZkA. LA1 I., Argo ze Skřinářova: 2/18, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  202. ZkA. LA1 II., Argo ze Skřinářova: 10/18, 44.56 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s