Cz En

002917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Jarošová

Pes

  1. Appo Queen from Remay Land, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I: 4/43, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 6/44, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  5. Jumping II: 13/43, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  7. Neděle Agility ML: 2/6, 46.22 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  8. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  9. Neděle zkouška ML A2: 1/2, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  10. Sobota Agility ML: 3/8, 50.59 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  11. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  12. Sobota zkouška ML A2: 1/2, 47.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  13. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  14. Jumping 1 - A2+A3: 1/2, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  15. Jumping 2 - A2+A3: 1/2, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  16. Jumping 3 - A2+A3: 1/2, 24.01 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  17. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  18. Agility L: Diskvalifikován

  19. Jumping L: 2/40, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  20. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: 41/103, 47.05 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Agility II: 51/99, 47.14 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: 48/101, 39.27 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  26. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: Diskvalifikován

  29. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  30. Canviťácký jumping L: Diskvalifikován

  31. Husse jumping L: 6/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  32. Stávečkovo jumping L: 4/24, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  34. Agility open: 10/25, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  35. Jumping light: 9/26, 25.15 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  36. Jumping open: 10/26, 32.17 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  38. II. zkouška: Diskvalifikován

  39. I. zkouška: 5/8, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  41. Agility Open L: Diskvalifikován

  42. Jumping Open L: 14/40, 33.75 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  43. ZkA. LA2: 2/13, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  44. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  45. Agility Individual: 17/106, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  46. Agility Squads as Individual: 39/109, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  47. Jumping Individual: 58/108, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  48. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  49. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  50. JUMPING ORIGINAL II L: Diskvalifikován

  51. JUMPING ORIGINAL I L: 16/31, 47.39 s, 25.39 tr. b., 3.5 m/s

  52. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  53. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  54. 1. zkouška LA2: 3/8, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  55. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  56. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  57. Jumping Large Ne: 11/34, 31.21 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  58. LA2 Ne: Diskvalifikován

  59. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  60. Agility I: 16/80, 48.53 s, 5.53 tr. b., 4.53 m/s

  61. Agility II: 42/73, 45.17 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  62. Jumping I: 9/80, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  63. Jumping II: 41/79, 43.85 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  65. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA2: 3/17, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  67. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  68. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  69. Agility LA sobota: 6/40, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  70. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  71. Jumping LA sobota: 12/42, 41.72 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  72. Zkouška LA2 neděle: 3/11, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  73. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  74. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  75. Zkouška I.: Diskvalifikován

  76. Zkouška II.: Diskvalifikován

  77. Zkouška III.: 1/13, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  78. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  79. III. Zkouška: Diskvalifikován

  80. II: Zkouška: 2/9, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. I. Zkouška : 2/9, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Agility 2: 14/222, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  85. Agility 3: Diskvalifikován

  86. Agility 4: Diskvalifikován

  87. Agility Trial: 14/53, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  88. Grand Final: 20/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  89. Jumping 1: Diskvalifikován

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  92. Agility I: Diskvalifikován

  93. Agility II: Diskvalifikován

  94. Jumping I: 28/85, 37.07 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  95. Jumping II: Diskvalifikován

  96. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  97. Agility L: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  100. QA4 Agility: 35/97, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  101. QA5 Agility: Diskvalifikován

  102. QA6 Agility: Diskvalifikován

  103. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  105. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  106. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  107. Agility Trial I: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II: 1/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  110. Agility Trial: 2/9, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  111. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  112. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 16/29, 38.83 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  113. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  114. Agility LA: Diskvalifikován

  115. Jumping LA: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  118. Jumping LA: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  121. Agility sobota L: Diskvalifikován

  122. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  123. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  124. Agility Trial I: Diskvalifikován

  125. Agility Trial II: Diskvalifikován

  126. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  127. Agility 1 L: Diskvalifikován

  128. Agility 2 L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  131. Jumping LA L: 14/26, 39.01 s, 20.01 tr. b., 4.0 m/s

  132. Jumping special LA L: 2/26, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  133. Zkouška LA2 LA2: 3/10, 44.7 s, 5.7 tr. b., 3.69 m/s

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  135. Agility 1: Diskvalifikován

  136. Agility 2: Diskvalifikován

  137. Agility 3: Diskvalifikován

  138. Agility 4: 68/191, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  139. Agility Trial: 20/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  140. Jumping 1: Diskvalifikován

  141. Jumping 2: Diskvalifikován

  142. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  143. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  144. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  145. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  146. Agility L Ne: Diskvalifikován

  147. Agility L So: 8/99, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  148. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  149. Jumping L So: 42/100, 30.19 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  150. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  151. Agility LA: Diskvalifikován

  152. Jumping LA: 3/34, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  153. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  155. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  156. Agility LA sobota: 9/21, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  157. Jumping LA neděle: 7/21, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  158. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  159. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA1 sobota: 1/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  161. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  162. 1. Zk LA1: 5/9, 36.41 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  163. 2. Zk LA1: 1/9, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  164. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  165. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  166. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  167. Zkoušky LA1: 5/7, 31.55 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  168. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  169. Agility 1: 51/217, 49.73 s, 11.73 tr. b., 4.02 m/s

  170. Agility 2: Diskvalifikován

  171. Agility 3: Diskvalifikován

  172. Agility 4: Diskvalifikován

  173. Agility Trial: Diskvalifikován

  174. Jumping 1: Diskvalifikován

  175. Jumping 2: 77/209, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  176. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  177. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  178. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  179. Jednotlivci A1 - Jumping: 19/46, 39.28 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  180. Power & speed A1: 2/45, 14.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  181. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 18/46, 42.2 s, 6.2 tr. b., 3.79 m/s

  182. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  183. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 L: 7/35, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  185. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  186. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  187. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  188. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  190. 1. zkouška LA1: 2/9, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  191. 2. zkouška LA1: 1/9, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s