096915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Doležalová, Amonra

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Ida Emean Emiel Regis, Bearded kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třebíč - MČR bearded collií v agility open, 25. 09. 2022

  2. Agility open L: Diskvalifikován

  3. Jumping open L: Diskvalifikován

  4. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  5. Agility: Diskvalifikován

  6. Jumping: Diskvalifikován

  7. Zkoušky: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 24/100, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 9/102, 52.66 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  11. Jumping: 45/101, 47.73 s, 5.73 tr. b., 4.61 m/s

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 51/102, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  14. lll. Zkouška LA3: 1/8, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. ll. Zkouška LA3: 4/9, 51.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  16. l. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  18. Agility I: Diskvalifikován

  19. Agility II: 6/63, 48.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. Jumping I: 33/65, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  21. Jumping II: 10/63, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  23. Agility Open L: Diskvalifikován

  24. Jump Open L: Diskvalifikován

  25. Zkouška L3: 3/8, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  26. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  27. Zkouška LA3: 1/4, 48.28 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  28. 2.Zkouška LA3: 2/4, 60.44 s, 22.44 tr. b., 3.49 m/s

  29. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  30. Agility Open L: 1/20, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  31. Jumping Open L: 7/20, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  32. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  33. Czech Imp Jump Large: 20/46, 23.25 s, 1.25 tr. b., 4.9 m/s

  34. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  36. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  37. Agility Open L: 5/19, 56.66 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  38. Jumping Open L: 9/19, 47.31 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  41. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška LA3: 2/12, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  45. Agility Individual: 31/85, 48.73 s, 5.73 tr. b., 4.51 m/s

  46. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  47. Jumping Individual: Diskvalifikován

  48. Jumping Squads as Individual: 39/94, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  49. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  50. Neděle Agility L: 8/27, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  51. Neděle Jumping L: 10/30, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. Neděle zkouška L A3: 4/13, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  53. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  54. Sobota Jumping L: 4/35, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  56. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  57. Agility I: Diskvalifikován

  58. Agility II: Diskvalifikován

  59. Jumping I: 15/100, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  60. Jumping II: 35/101, 45.04 s, 6.04 tr. b., 4.42 m/s

  61. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  62. Canviťácký jumping L: 14/23, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Husse jumping L: 11/24, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. Stávečkovo jumping L: 9/24, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  65. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  66. 1. běh LA3: 2/13, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  67. 2. běh LA3: 2/13, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  69. Agility Individual: 28/106, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  70. Agility Squads as Individual: 42/109, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  71. Jumping Individual: 22/108, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  72. Jumping Squads as Individual: 61/108, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  73. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  74. Agility Large So: Diskvalifikován

  75. Jumping Large So: Diskvalifikován

  76. LA3 So: 1/18, 49.37 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  77. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  78. LA3 I.: Diskvalifikován

  79. LA3 II.: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  80. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  81. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška LA3: 3/16, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  84. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  85. Agility I: 33/80, 53.85 s, 15.85 tr. b., 4.09 m/s

  86. Agility II: 11/73, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  87. Jumping I: 24/80, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  88. Jumping II: 15/79, 43.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  90. 1. Zkouška LA3: 4/7, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  91. 2. Zkouška LA3: 1/7, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  92. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  93. Agility L: Diskvalifikován

  94. Jumping L: 8/19, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  95. Zkouška LA3: 3/8, 51.09 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  96. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  97. 1. Zkouška LA3: 3/6, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  98. 2. Zkouška LA3: 3/6, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  99. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  100. ZkA I: 4/11, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  101. ZkA II: 2/11, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. ZkA III: 2/11, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  104. III. Zkouška: 3/9, 39.61 s, 0.61 tr. b., 4.09 m/s

  105. II: Zkouška: Diskvalifikován

  106. I. Zkouška : 4/9, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  107. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  108. TRIAL I.: Diskvalifikován

  109. TRIAL II.: 4/12, 48.01 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  110. TRIAL III.: Diskvalifikován

  111. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  112. Zkouška LA3 - druhá: 5/9, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  113. Zkouška LA3 - první: Diskvalifikován

  114. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  115. FINALE O bezovou hulku: 2/12, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  116. Zk agility I: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  117. Zk agility II: 4/12, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  118. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  119. Agility L: 6/22, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  120. Jumping L: 11/25, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  121. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  123. LA3 - druhá: 6/8, 52.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  124. LA3 - první: Diskvalifikován

  125. LA3 - třetí: Diskvalifikován

  126. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  127. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA3: 3/13, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  130. Agility Trial I: 1/6, 38.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  133. Agility Trial I: 3/15, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  134. Agility Trial II: Diskvalifikován

  135. Jumping Open: Diskvalifikován

  136. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  137. Agility Trial I: 2/13, 42.14 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  138. Agility Trial II: 1/13, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  139. Agility Trial III: Diskvalifikován

  140. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  141. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  142. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  143. 3. běh LA3: 1/14, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  144. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  145. Agility Trial I: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II: 4/7, 55.72 s, 13.72 tr. b., 3.72 m/s

  147. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  148. Agility L: 7/37, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  149. Jumping L: 4/37, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  150. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  152. Agility Large: 15/28, 52.79 s, 17.79 tr. b., 3.66 m/s

  153. Jumping Large: 7/27, 35.46 s, 0.46 tr. b., 4.57 m/s

  154. Zkouška LA3: 5/11, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  155. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  156. Agility Trial I: 2/12, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  157. Agility Trial II: 2/12, 49.61 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  158. Agility Trial III: Diskvalifikován

  159. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  160. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  161. AGILITY: 10/21, 43.99 s, 16.99 tr. b., 3.46 m/s

  162. JUMPING: 3/21, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  163. LA3: 2/10, 45.4 s, 2.4 tr. b., 4.01 m/s

  164. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  165. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  166. TRIAL I. LA3: 4/13, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  167. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  168. Agility I: 13/75, 49.07 s, 9.07 tr. b., 3.87 m/s

  169. Agility II: Diskvalifikován

  170. Jumping I: 39/76, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  171. Jumping II: 13/73, 34.01 s, 2.01 tr. b., 4.35 m/s

  172. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  173. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  174. 2. běh LA3: 2/7, 41.54 s, 6.54 tr. b., 3.9 m/s

  175. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  176. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. II. zkouška LA3: 2/5, 56.65 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  178. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  180. 1. Zkouška LA3: 3/8, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  181. 2. Zkouška LA3: 3/8, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  182. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  183. Zkouška: Diskvalifikován

  184. Zkouška II: Diskvalifikován

  185. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  186. 1. Agility: Diskvalifikován

  187. 2. Agility: Diskvalifikován

  188. 3. Agility: 3/20, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  189. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  190. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  191. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  192. I. Zk LA2: 5/20, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  193. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  194. Agility 1: Diskvalifikován

  195. Agility 2: Diskvalifikován

  196. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  197. FALCO 1. zkouška LA2: 4/18, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  198. FALCO 2. zkouška LA2: 3/18, 43.57 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  199. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  200. Zkouška LA2 1.běh: 4/14, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  201. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  202. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  203. Agility open L: 3/38, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  204. Agility Vousatý pohár L: 1/9, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  205. Jumping open L: Diskvalifikován

  206. Jumping Vousatý pohár L: Diskvalifikován

  207. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  208. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 08. 04. 2017

  209. Zk Large A2: 1/13, 49.88 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  210. Zk Large J2: Diskvalifikován

  211. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  212. Agility Trial I: Diskvalifikován

  213. Agility Trial II: Diskvalifikován

  214. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  215. 1. zkouška LA2: 3/24, 40.28 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  216. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  217. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  218. Agility Trial I: 5/23, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  219. Agility Trial II: Diskvalifikován

  220. Agility Trial III: Diskvalifikován

  221. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  222. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. I. zkouška LA2: 1/12, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  224. Jumping open L: Diskvalifikován

  225. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  226. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška LA2: 2/22, 41.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  228. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  230. Agility Open: Diskvalifikován

  231. Agility Trial: 6/10, 51.77 s, 12.77 tr. b., 3.15 m/s

  232. Jumping Open: Diskvalifikován

  233. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  234. Agility Trial I: Diskvalifikován

  235. Agility Trial II: Diskvalifikován

  236. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  237. 1. zkouška LA2: 1/16, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  238. 2. zkouška LA2: 7/16, 62.28 s, 10.28 tr. b., 3.07 m/s

  239. 3. zkouška LA2: 3/15, 56.96 s, 7.96 tr. b., 3.16 m/s

  240. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  241. Agility L: Diskvalifikován

  242. Jumping L: 10/34, 34.06 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  243. MR BD Agility: Diskvalifikován

  244. MR BD Jumping: 5/13, 34.06 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  245. Zk LA2: Diskvalifikován

  246. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  247. Agility: 4/12, 48.01 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  248. Agility II: Diskvalifikován

  249. Jumping Open: 3/26, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  250. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  251. Agility I: 3/16, 43.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  252. Agility II: 4/16, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  253. HCV Jumping: Diskvalifikován

  254. Jumping 1: Diskvalifikován

  255. Jumping 2: Diskvalifikován

  256. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 13/41, 48.94 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  257. Mitrov (Strážek) - Podmitrovské trojzkoušky A0+A1, 02. 08. 2016

  258. Zkoušky LA1 - I: 2/4, 48.49 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  259. Zkoušky LA1 - II: Diskvalifikován

  260. Zkoušky LA1 - III: Diskvalifikován

  261. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  262. I Agility: 5/13, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  263. II Agility: Diskvalifikován

  264. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  265. LA1 II neděle LA1: 2/17, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  266. LA1 II sobota LA1: Diskvalifikován

  267. LA1 I neděle LA1: Diskvalifikován

  268. LA1 I sobota LA1: Diskvalifikován

  269. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  270. Agility Open L: Diskvalifikován

  271. Jumping Open L: Diskvalifikován

  272. Vousatý pohár A L: Diskvalifikován

  273. Vousatý pohár J L: Diskvalifikován

  274. Zkoušky LA1: 1/16, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  275. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  276. 1.Zk LA1: Diskvalifikován

  277. 2.Zk LA1: Diskvalifikován

  278. 3.Zk LA1: Diskvalifikován

  279. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  280. I Agility: 1/9, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  281. I Agility: 2/9, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  282. II Agility: Diskvalifikován

  283. II Agility: Diskvalifikován

  284. III Agility: Diskvalifikován