Cz En

045619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Řehořová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Charlie, Kříženec

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 47/109, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. Jumping Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: 38/108, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  6. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  7. Agility: Diskvalifikován

  8. Jumping : Diskvalifikován

  9. Zkoušky: Diskvalifikován

  10. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  11. Agility: Diskvalifikován

  12. Jumping L2: 1/8, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  13. Zkouška L2: 4/8, 50.81 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  14. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  15. ZkA I Agility: 2/13, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  16. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  17. ZkA III Agility: 1/13, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  18. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  19. Zkouška1 A2: 4/7, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  20. Zkouška2 A2: 1/7, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  21. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. Agility I: 32/80, 58.55 s, 15.55 tr. b., 3.76 m/s

  23. Agility II: 16/73, 50.17 s, 0.17 tr. b., 4.29 m/s

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Jumping II: 17/79, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: 2/9, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  29. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  30. 1. zkouška: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. 2. zkouška: Diskvalifikován

  32. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  33. Agility LA: 9/30, 57.39 s, 9.39 tr. b., 3.5 m/s

  34. Jumping LA: 5/32, 42.4 s, 0.4 tr. b., 4.39 m/s

  35. Zkouška LA1: 2/9, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  36. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  37. Agility LA neděle: 11/34, 53.68 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  38. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA1 neděle: 1/8, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  40. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  41. Jumping Open: 8/26, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  42. ZkA I: 5/8, 44.92 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  43. ZkA II: 2/8, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  45. Agility L: 4/28, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  46. Jumping L: Diskvalifikován

  47. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  48. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  49. Agility: Diskvalifikován

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Zkouška: 1/10, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  52. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  53. AGILITY: Diskvalifikován

  54. JUMPING: 8/30, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. LA1: 4/9, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s