Cz En

042014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vratislava Zdrubecká

    Člen KA

Pes

  1. Almond Red Viking Pearl, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 24/109, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Jumping Individual: 49/108, 45.22 s, 7.22 tr. b., 4.22 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 35/108, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  6. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  7. Agility Open: 8/17, 49.42 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  8. Agility Trial: Diskvalifikován

  9. Jumping Open: 7/17, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  11. Agility J Individual: Diskvalifikován

  12. Agility Squads: 30/61, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  13. Jumping J Individual: 7/51, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Jumping Squads: 21/61, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  16. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  17. I.zkouška A3 L: 1/7, 56.79 s, 7.79 tr. b., 3.87 m/s

  18. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  19. Zkouška I: 4/8, 61.9 s, 16.9 tr. b., 3.55 m/s

  20. Zkouška II: Diskvalifikován

  21. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  22. 1. Zkouška LA3: 2/8, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  24. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  25. Agility I: 39/80, 54.22 s, 21.22 tr. b., 4.06 m/s

  26. Agility II: 14/73, 50.14 s, 0.14 tr. b., 4.29 m/s

  27. Jumping I: 21/80, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  28. Jumping II: Diskvalifikován

  29. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  30. Agility Trial I: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  33. TRIAL I.: Diskvalifikován

  34. TRIAL II.: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  36. ZkA I: 3/11, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. ZkA II: 5/11, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  38. ZkA III: Diskvalifikován

  39. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  40. III. Zkouška: 2/9, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  41. II: Zkouška: Diskvalifikován

  42. I. Zkouška : 3/9, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  44. TRIAL I.: 4/12, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  45. TRIAL II.: 3/12, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  46. TRIAL III.: Diskvalifikován

  47. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  48. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA3: 4/10, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  51. Agility J: 17/49, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  52. Agility Squads as Individual: 24/63, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  53. Jumping J: 5/49, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  54. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  56. Zkouška II. LA3: 5/12, 47.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  57. Zkouška I. LA3: 2/12, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  58. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  59. zkouška1: Diskvalifikován

  60. zkouška2: Diskvalifikován

  61. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  62. Agility Open: Diskvalifikován

  63. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  66. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  67. Agility Open: Diskvalifikován

  68. Agility Zk: 6/15, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Jumping Open: Diskvalifikován

  70. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  71. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  72. 2. Large - Agi - Junioři: 8/28, 42.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. 3. Large - Jum - Junioři: 8/27, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  74. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  75. J Agility IV: 10/24, 46.21 s, 5.86 tr. b., 4.46 m/s

  76. J Agility V: 10/24, 48.38 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. J Agility VI: 6/24, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. J Jumping III: Diskvalifikován

  79. J Jumping IV: Diskvalifikován

  80. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  81. Agility: 5/31, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  82. Agility Trial: Diskvalifikován

  83. Jumping: 4/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  84. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  85. Agility I: Diskvalifikován

  86. Agility II: 35/165, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  87. Jumping I: 30/169, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  88. Jumping II: Diskvalifikován

  89. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  90. J Agility I: 7/29, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  91. J Agility II: Diskvalifikován

  92. J Agility III: 17/29, 45.66 s, 6.94 tr. b., 4.07 m/s

  93. J Jumping I: 6/29, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  94. J Jumping II: 11/29, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  95. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  99. TRIAL III. LA3: 3/10, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  100. TRIAL II. LA3: 2/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  101. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  102. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  103. 1. Jumping L: 4/36, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  104. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  105. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  106. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  107. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  108. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  109. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  110. Jumping I: 4/28, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  111. Jumping II: Diskvalifikován

  112. Jumping III: 15/27, 36.63 s, 11.67 tr. b., 4.45 m/s

  113. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  114. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  115. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  116. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  117. AGILITY DRUZSTVA: 30/79, 50.96 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  118. J Agility: 25/53, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  119. J Hra: Diskvalifikován

  120. J Jumping: 9/53, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  121. JUMPING DRUZSTVA: 11/79, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  123. Agility Open: Diskvalifikován

  124. Agility Trial: Diskvalifikován

  125. Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  127. Agility Open: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: 1/13, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  129. Jumping Open: 3/35, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  130. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  131. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  132. TRIAL I. LA3: 5/13, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  134. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA3: 1/7, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  136. 3. Zkouška LA3: 1/7, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  137. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  138. CURRICULUM L: 12/39, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  139. TRIAL II. LA3: 1/17, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  141. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  142. Agility I: 7/75, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  143. Agility II: Diskvalifikován

  144. Jumping I: 54/76, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. Jumping II: Diskvalifikován

  146. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  147. 1. Agility L: 5/30, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  148. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  149. 2. Agility L: 4/30, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  150. 2. Jumping L: 6/30, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  151. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  152. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  153. Zkouška II LA3: 2/7, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  154. Zkouška I LA3: 3/8, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  155. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  156. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  160. Ju Agility IV: 18/27, 41.91 s, 9.28 tr. b., 4.72 m/s

  161. Ju Agility V: 6/27, 36.23 s, 3.08 tr. b., 4.55 m/s

  162. Ju Agility VI: 10/27, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  163. Ju Jumping IV: 6/27, 33.63 s, 2.24 tr. b., 4.85 m/s

  164. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  165. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  166. I Agility Trial: Diskvalifikován

  167. II Agility Trial: 5/15, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  168. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  169. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. 3. Zkouška LA3: 2/10, 51.87 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  172. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  173. Agility I: 2/36, 45.53 s, 2.95 tr. b., 4.28 m/s

  174. Agility II: 1/36, 45.45 s, 3.11 tr. b., 4.29 m/s

  175. Agility III: 7/34, 51.74 s, 8.05 tr. b., 3.85 m/s

  176. Jumping I: Diskvalifikován

  177. Jumping II: Diskvalifikován

  178. Jumping III: 9/33, 35.33 s, 5.6 tr. b., 4.73 m/s

  179. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  180. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  181. TRIAL I. LA3: 7/12, 48.4 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  182. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  183. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  186. Agility Trial I: Diskvalifikován

  187. Agility Trial II: 4/9, 46.35 s, 9.35 tr. b., 3.39 m/s

  188. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  189. TRIAL II. LA3: 2/14, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  190. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  191. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: Diskvalifikován

  194. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  195. Jumping I: 1/26, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  196. Jumping II: 7/26, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  197. Jumping III: 3/26, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  198. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  199. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  200. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  201. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  202. Agility Ju: 21/59, 44.84 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  203. Agility Squads: 44/76, 43.06 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  204. Hra Ju: Diskvalifikován

  205. Jumping Ju: Diskvalifikován

  206. Jumping Squads: 8/75, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  207. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  208. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  209. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  210. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  211. Agility Trial I: Diskvalifikován

  212. Agility Trial II: Diskvalifikován

  213. Agility Trial III: 1/11, 48.05 s, 3.05 tr. b., 3.77 m/s

  214. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  215. 1. Agility L: 12/31, 47.84 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  216. 1. Jumping L: 11/31, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  217. 2. Agility L: 5/30, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  218. 2. Jumping L: 13/31, 41.2 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  219. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  220. Zkouška: 2/7, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  221. Zkouška II: 3/7, 43.5 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  222. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  223. Jumping L: 7/32, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  224. zkouška 3 LA3: 2/8, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  225. zkouška 4 LA3: 2/8, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  226. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  227. 1. Agility: Diskvalifikován

  228. 2. Agility: 1/20, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  229. 3. Agility: 5/20, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  230. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  231. QA1 agility: Diskvalifikován

  232. QA3 agility: Diskvalifikován

  233. QJ1 jumping: 73/135, 50.01 s, 31.01 tr. b., 3.12 m/s

  234. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  235. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  236. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  237. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  238. Agility 1 Ju: 17/33, 48.57 s, 9.8 tr. b., 3.91 m/s

  239. Agility 2 Ju: 15/33, 42.68 s, 10.13 tr. b., 3.98 m/s

  240. Agility 3 Ju: 15/33, 43.74 s, 8.71 tr. b., 4.48 m/s

  241. Agility 4 Ju: 15/33, 41.11 s, 14.09 tr. b., 4.14 m/s

  242. Jumping 1 Ju: 15/33, 32.14 s, 7.49 tr. b., 4.64 m/s

  243. Jumping 2 Ju: 21/32, 34.78 s, 17.77 tr. b., 4.17 m/s

  244. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  245. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  248. 1. zkouška LA2: 3/17, 36.51 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  249. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  251. 1. zkouška LA2: 3/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  252. 2. zkouška LA2: 6/27, 39.94 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  253. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  254. Agility - děti: 8/22, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  255. Agility družstva: 9/77, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  256. Hra - děti: 8/22, 27.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  257. Jumping - děti: 13/22, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  258. Jumping družstva: 30/77, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  259. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  260. I Agility: Diskvalifikován

  261. II Agility: Diskvalifikován

  262. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  263. D Agility 1: 5/11, 40.04 s, 2.22 tr. b., 4.42 m/s

  264. D Agility 2: 6/11, 34.37 s, 5.15 tr. b., 4.39 m/s

  265. D Agility 3: 4/11, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  266. D Agility 4: Diskvalifikován

  267. D Jumping 1: 2/11, 29.15 s, 0.54 tr. b., 4.91 m/s

  268. D Jumping 2: 6/11, 32.8 s, 10.04 tr. b., 4.48 m/s

  269. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  270. Agility I: Diskvalifikován

  271. Agility II: Diskvalifikován

  272. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  273. LA2 II neděle LA2: Diskvalifikován

  274. LA2 II sobota LA2: Diskvalifikován

  275. LA2 I neděle LA2: 3/14, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  276. LA2 I sobota LA2: 1/12, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  277. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  278. Agility neděle L: Diskvalifikován

  279. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  280. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  281. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  282. Agility L - neděle L: Diskvalifikován

  283. Agility L - sobota L: Diskvalifikován

  284. Jumping L - neděle L: Diskvalifikován

  285. Jumping L - sobota L: 20/48, 42.34 s, 6.34 tr. b., 4.18 m/s

  286. LA2 - neděle LA2: 9/17, 35.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  287. LA2 - sobota LA2: Diskvalifikován

  288. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  289. Agility: 34/72, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  290. Agility - D: 10/23, 43.14 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  291. Jumping: Diskvalifikován

  292. Jumping - D: Diskvalifikován

  293. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  294. Agility: 5/8, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  295. Jumping Open (ne): 12/20, 36.78 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  296. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  297. Agility I: Diskvalifikován

  298. Agility II: Diskvalifikován

  299. Jumping: Diskvalifikován

  300. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  301. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  302. 2. zkouška : 3/12, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  303. Jumping: 2/12, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  304. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  305. Agility I: 5/10, 40.38 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  306. Agility II: Diskvalifikován

  307. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  308. Agility I: 5/14, 37.87 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  309. Agility II: 8/14, 49.53 s, 21.53 tr. b., 3.41 m/s

  310. Agility III: 6/14, 41.12 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  311. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  312. Agility III - Large - Děti: 2/15, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  313. Agility II - Large - Děti: Diskvalifikován

  314. Agility I - Large - Děti: 9/15, 34.26 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  315. Agility IV - Large - Děti: 4/15, 30.57 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  316. Jumping II - Large - Děti: 7/15, 31.05 s, 7.05 tr. b., 4.44 m/s

  317. Jumping I - Large - Děti: 10/15, 37.31 s, 15.31 tr. b., 3.89 m/s

  318. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  319. A2 druhá LA2: Diskvalifikován

  320. A2 první LA2: Diskvalifikován

  321. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  322. Agility: Diskvalifikován

  323. Jumping: Diskvalifikován

  324. Zk LA2: Diskvalifikován

  325. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  326. Agility: Diskvalifikován

  327. Jumping: 13/34, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  328. Zk: 3/9, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  329. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  330. Agility: Diskvalifikován

  331. Jumping: 19/47, 42.11 s, 12.11 tr. b., 3.68 m/s

  332. Zk: Diskvalifikován

  333. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  334. I. Agility: Diskvalifikován

  335. II. Agility: 12/30, 45.64 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  336. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  337. Jumping Ne L: 15/34, 40.97 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  338. Jumping So L: 16/43, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  339. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  340. Zkouška II So LA2: Diskvalifikován

  341. Zkouška I Ne LA2: Diskvalifikován

  342. Zkouška I So LA2: 6/18, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  343. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  344. 1. Agility: Diskvalifikován

  345. 2. Agility: 3/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  346. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  347. Agility: Diskvalifikován

  348. Agility: Diskvalifikován

  349. Jumping: 18/60, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  350. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  351. 1. Agility: 3/9, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  352. 2. Agility: 3/9, 42.82 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  353. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  354. 1. LA1: 2/9, 30.86 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  355. 2. LA1: 3/9, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  356. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  357. Agility Open: 24/38, 53.09 s, 28.09 tr. b., 3.24 m/s

  358. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  359. Treti Agility: 4/13, 43.93 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s