Cz En

Jumping I

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 35.37 5.94 V V
2 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.75 5.87 V V
3 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 36.73 5.72 V V
4 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 37.18 5.65 V V
5 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 37.57 5.59 V V
6 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda 0 0 0.0 0.0 38.86 5.4 V V
7 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio 0 0 0.0 0.0 38.89 5.4 V V
8 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 0 0 0.0 0.0 39.58 5.31 V V
9 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 0 0 0.0 0.0 41.15 5.1 V V
10 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 38.76 5.42 V V
11 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 41.42 5.07 V V
12 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 43.48 4.83 V V
13 016421 Adéla Kubišová Akim 1 0 0.0 5.0 44.41 4.73 V V
14 042014 Vratislava Zdrubecká A3Ch Almond Red Viking Pearl 0 1 0.0 5.0 45.65 4.6 V V
15 001120 Jana Brodová Bella Dragon Matter of the Heart 0 0 5.2 5.2 51.2 4.1 V V
16 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo 1 0 3.3 8.3 49.3 4.26 VD VD
17 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech 1 1 0.0 10.0 43.64 4.81 VD VD
18 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 1 0.0 10.0 45.1 4.66 VD VD
19 021519 Kristýna Mikšaníková Rocky 2 1 0.0 15.0 39.45 5.32 VD VD
20 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 1 2 1.57 16.57 47.57 4.41 D D
21 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba 4 0 1.3 21.3 47.3 4.44 D D
22 090118 Vít Chovanec Bety 2 1 10.55 25.55 56.55 3.71 D D
DIS 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045217 Květa Krčmářová Czokoládka z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016921 Lukáš Kubánek Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050517 Tereza Kudláčková Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081520 Silvie Vylíčilová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050816 Aneta Hrdličková Missy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO