Cz En

045217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Květa Florianová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Czokoládka z Čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: 3/4, 30.14 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  5. Agility Zk I: 1/2, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Agility Zk II: 1/2, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  7. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  8. Agility Open: 27/125, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 75/137, 50.21 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  10. Jumping Open: 23/136, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  13. Jumping ML: 1/10, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  14. Zkouška II. MLA2: 1/3, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  15. Zkouška I. MLA2: 1/3, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  16. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  17. Agility I: 6/85, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  18. Agility II: 33/85, 45.48 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: 26/84, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  22. Agility L: 6/19, 28.25 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  23. Jumping special L: 12/17, 24.74 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. Zkouška LA2: 4/9, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  25. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  26. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  27. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 11/28, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  28. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  29. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  30. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  31. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 8/175, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  33. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 85/170, 37.37 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  34. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  35. TRIAL II. LA2: 8/18, 39.37 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  36. TRIAL I. LA2: 3/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  37. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: 1/30, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  40. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  41. Trial I: 9/26, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  42. Trial II: 3/26, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  43. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  44. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2 LA1: 3/17, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  46. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  47. Agility Trial I: 2/26, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  48. Agility Trial II: 9/25, 36.77 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  49. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: 2/24, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  52. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  53. Agility Trial I: 4/20, 32.71 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  54. Agility Trial II: 6/20, 40.81 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  55. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  56. 1. Zkouška LA1: 2/12, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  57. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován