Cz En

081520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Silvie Kučerka Vylíčilová

    Člen KA

Pes

  1. Mia, Kříženec

Výsledky

  1. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  5. zkouška MLA3 1: 2/3, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. zkouška MLA3 2: 1/3, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  7. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  8. zkouška A3 1 běh: 2/4, 41.72 s, 5.72 tr. b., 3.98 m/s

  9. zkouška A3 2 běh: Diskvalifikován

  10. zkouška A3 3 běh: 1/4, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  11. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  12. Agility Trial I: Diskvalifikován

  13. Agility Trial II: Diskvalifikován

  14. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  15. ll. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. l. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  17. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  18. Zkouška I.: Diskvalifikován

  19. Zkouška II.: Diskvalifikován

  20. Zkouška III.: Diskvalifikován

  21. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  22. Zkouška I.: Diskvalifikován

  23. Zkouška II.: 3/4, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  24. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  25. Zkouška I.: 4/6, 50.97 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  26. Zkouška II.: 4/5, 48.27 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  28. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  29. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  30. MLA Agility 3: 6/35, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  31. MLA Agility 4: 8/33, 54.49 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  32. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  33. MLA Jumping 2: Diskvalifikován

  34. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  35. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  36. Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Agility Trial III: 2/3, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  39. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  40. 1. Zkouška MLA3: 3/3, 46.5 s, 10.5 tr. b., 4.0 m/s

  41. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 48.2 s, 11.2 tr. b., 3.9 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  43. Agility II ML: Diskvalifikován

  44. Agility I ML: Diskvalifikován

  45. Agility lepší běh ML: Diskvalifikován

  46. Jumping II ML: Diskvalifikován

  47. Jumping I ML: Diskvalifikován

  48. Jumping lepší běh ML: Diskvalifikován

  49. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  50. Agility Trial: Diskvalifikován

  51. Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  52. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  53. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  54. zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  55. zkouška MLA3 2: 2/6, 47.83 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  56. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  57. Agility Trial I: 3/6, 46.58 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  58. Agility Trial II: 4/6, 53.2 s, 10.2 tr. b., 3.95 m/s

  59. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  63. Jumping A3: 1/2, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  64. Zkouška I.: Diskvalifikován

  65. Zkouška II.: Diskvalifikován

  66. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  67. Zkouška I.: Diskvalifikován

  68. Zkouška II.: Diskvalifikován

  69. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  70. Agility MLA: 3/6, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  71. Jumping MLA: 2/6, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  73. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  74. 1. Zkouška A3 ML: 2/4, 48.66 s, 0.16 tr. b., 4.01 m/s

  75. 2. Zkouška A3 ML: 3/4, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  77. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  79. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  80. Agility Trial I: 1/8, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  81. Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  83. Rožnovský dvojboj 1. A3: Diskvalifikován

  84. Rožnovský dvojboj 2. A3: 5/11, 39.94 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  85. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  86. 1. Zkouška A3 ML: 3/5, 52.88 s, 10.88 tr. b., 4.05 m/s

  87. 2. Zkouška A3 ML: 3/5, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  88. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  89. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  92. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  95. 1.: 2/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  96. 2.: 4/6, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  97. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  98. 1. A1: Diskvalifikován

  99. 2. A1: Diskvalifikován

  100. 3. A1: 3/6, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  101. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  102. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. JK Animals Agility Trial II: 3/5, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  104. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  105. Agility Trial I: 1/3, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Agility Trial III: 2/3, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  108. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  109. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  110. VITAR Agility Trial II: 2/7, 49.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  111. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  112. TRIAL I.: Diskvalifikován

  113. TRIAL II.: Diskvalifikován

  114. TRIAL III.: 3/5, 50.35 s, 10.35 tr. b., 3.77 m/s

  115. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  116. Agility Trial I: 2/8, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  117. Agility Trial II: 1/8, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  118. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  119. 1 zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška A1 ML: 3/6, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  121. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  122. zkouška MLA1 1: 4/8, 49.64 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  123. zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  124. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  125. Agility ML: 5/19, 54.22 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  126. Jumping ML: 12/21, 50.19 s, 6.19 tr. b., 3.77 m/s

  127. Zkouška MLA1: 3/10, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  128. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  129. TRIAL I.: 1/4, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  130. TRIAL II.: 1/4, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  131. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  132. TRIAL I.: 2/4, 50.07 s, 19.07 tr. b., 3.2 m/s

  133. TRIAL II.: 2/4, 49.15 s, 18.15 tr. b., 3.26 m/s

  134. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  135. Agility I: Diskvalifikován

  136. Agility II: Diskvalifikován

  137. Jumping I: Diskvalifikován

  138. Jumping II: Diskvalifikován

  139. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: 3/6, 43.18 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  142. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  143. Agility Trial I: Diskvalifikován

  144. Agility Trial II: 2/15, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  145. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  146. 1. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  148. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  149. TRIAL I.: Diskvalifikován

  150. TRIAL II.: 3/5, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s