Cz En

002819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Turečková, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Dejna Z Vysokého Újezda, Border kolie

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  2. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  5. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Agility II: Diskvalifikován

  8. Jumping I: Diskvalifikován

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  14. Agility ML: 1/13, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  15. Jumping ML: Diskvalifikován

  16. ZkouškaMLA3: Diskvalifikován

  17. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  18. Agility Trial I: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  19. Agility Trial II: 2/4, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  20. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  21. TRIAL I.: Diskvalifikován

  22. TRIAL II.: 3/9, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  24. ZkA I: 2/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  25. ZkA II: Diskvalifikován

  26. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  27. 1. Zkouška A2 ML: 2/6, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  29. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  30. Zk Agility I: 2/6, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. Zk Agility II: Diskvalifikován

  32. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  33. III. Zkouška: Diskvalifikován

  34. II: Zkouška: Diskvalifikován

  35. I. Zkouška : 3/9, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  37. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  38. Zkouška I. LA2: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  39. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  40. AgilityL: 18/34, 47.82 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  41. JumpingL: Diskvalifikován

  42. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  43. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  44. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  46. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  47. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA1: 1/12, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  49. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  50. Agility Open: Diskvalifikován

  51. Agility Zk: Diskvalifikován

  52. Jumping Open: 10/36, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  53. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  54. Jumping 1: Diskvalifikován

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Zkoušky: 2/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  57. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  58. Agility L: 3/19, 28.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  59. Jumping special L: 3/17, 22.01 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  60. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  62. JUMPING L L: 12/29, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. x - 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  64. y - 2. Zkouška LA1 LA1: 2/14, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  65. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  66. Agility Open LA: Diskvalifikován

  67. Jumping Open LA: 17/32, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  68. LA1: 2/15, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  69. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  70. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  71. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  72. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  73. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 31/61, 38.68 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  74. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  75. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  76. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  77. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  78. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován