Cz En

090118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vít Chovanec, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Bety, Border kolie

Výsledky

  1. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  2. III. Zkouška: 2/7, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  3. II: Zkouška: 1/7, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  4. I. Zkouška : 3/7, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  5. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  6. Zkouška II. LA1: 4/16, 31.04 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  7. Zkouška I. LA1: 8/16, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  8. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  9. AgilityL: Diskvalifikován

  10. JumpingL: Diskvalifikován

  11. ZkouškaLA1: 2/6, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  13. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška L A1: 2/13, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  16. 1. Zkouška LA1: 4/12, 23.65 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. 2. Zkouška LA1: 8/12, 34.48 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  18. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  19. Agility Open: Diskvalifikován

  20. Agility Zk: 2/9, 45.06 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  21. Jumping Open: Diskvalifikován

  22. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  23. 1. zkouška: 8/22, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  24. 2. zkouška: 7/22, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  25. 3. zkouška: Diskvalifikován

  26. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  27. Jumping 1: Diskvalifikován

  28. Jumping 2: Diskvalifikován

  29. Zkoušky: 3/12, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  30. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  31. Agility L: 12/19, 30.43 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. Jumping special L: 15/17, 26.86 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  33. Zkouška LA1: 2/7, 33.6 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  34. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  35. JUMPING L L: Diskvalifikován

  36. x - 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  37. y - 2. Zkouška LA1 LA1: 5/14, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  38. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  39. Agility Open LA: 7/33, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  40. Jumping Open LA: 18/32, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  41. LA1: Diskvalifikován

  42. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  43. druhá zkouška LA1: 4/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  44. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  47. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA1 LA1: 6/15, 33.94 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  50. druhá zkouška LA1: 4/10, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  51. první zkouška LA1: 3/10, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  52. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  54. Agility: 21/31, 53.11 s, 25.11 tr. b., 3.48 m/s

  55. Agility Trial: Diskvalifikován

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: 8/30, 39.63 s, 20.0 tr. b., 3.28 m/s

  60. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  61. Zkouška č.1 LA1: 6/23, 40.08 s, 30.0 tr. b., 3.92 m/s

  62. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  63. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  64. Trial I: 11/26, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  65. Trial II: 13/26, 36.43 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  66. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  67. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2 LA1: 7/17, 39.48 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s