090118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vít Chovanec, Valašagi

    Arrow_down

Pes

  1. Bety, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  2. Agility II L: Diskvalifikován

  3. Agility I L: 6/11, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  4. Jumping I L: 3/11, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  5. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  6. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  7. A3 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  8. Jumping A3 L: 10/17, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  9. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  10. 1. zkouška Dogplace: 9/12, 50.56 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  11. 2. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  12. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  13. Agility L: Diskvalifikován

  14. Jumping L: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  17. Jumping L: Diskvalifikován

  18. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport páteční DVOJpohodička, 08. 12. 2023

  20. 1. zkouška: 1/2, 32.03 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. 2. zkouška: 1/2, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  22. 3. zkouška: Diskvalifikován

  23. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  24. 1. zkouška L A2: 3/11, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  25. 2. zkouška L A2: 5/10, 35.68 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  27. Zkouška A2 II L: Diskvalifikován

  28. Zkouška A2 I L: 2/7, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  29. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  30. Jumping III. L: 11/41, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  31. Jumping II. L: 7/41, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  32. Jumping I. L: 8/40, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  33. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 16. 09. 2023

  34. 1. zkouška: 3/6, 39.24 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. 2. zkouška: Diskvalifikován

  36. 3. zkouška: Diskvalifikován

  37. Frýdlant nad Ostravicí - Dvojzkoušky Zpátky do školy, 01. 09. 2023

  38. A2 - Druhý běh L: Diskvalifikován

  39. A2 - První běh L: 3/3, 38.59 s, 25.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  41. 1.zkouška: 3/7, 41.44 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. 2. zkouška: 3/7, 35.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  43. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  44. Agility I L: Diskvalifikován

  45. Jumping I L: 50/93, 48.6 s, 10.6 tr. b., 3.91 m/s

  46. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  47. Zkouška Agility 1: 3/3, 40.38 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Zkouška Agility 2: 3/3, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  49. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  50. Agility 1: 41/117, 52.76 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Agility 2: 53/110, 48.72 s, 15.97 tr. b., 4.13 m/s

  52. Jumping 1: 41/116, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  53. Jumping 2: 24/116, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  55. Tuneliáda: 13/19, 32.51 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  56. 1. Jumping : 5/22, 39.64 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  57. 2. Jumping: 7/22, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  58. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  59. druhá zkouška : Diskvalifikován

  60. první zkouška: Diskvalifikován

  61. třetí zkouška: Diskvalifikován

  62. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  63. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  64. 2nd Agility Trial: 3/8, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  65. 3rd Agility Trial: 3/8, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  66. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  67. AGILITY L: 8/21, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  68. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  69. JUMPING 2 L: 4/21, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  70. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  71. Zkouška 1 LA2: 1/10, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  74. Agility LA: Diskvalifikován

  75. Jumping LA: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA2: 4/11, 49.76 s, 23.76 tr. b., 3.72 m/s

  77. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  78. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  80. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  81. Agility MLA: Diskvalifikován

  82. Jumping MLA: 7/19, 38.7 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  83. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  84. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  85. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška A2: 2/9, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  88. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  89. Agility MLA: 6/12, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. Jumping MLA: 2/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  91. Zkouška MLA2: 4/7, 43.63 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  92. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  93. Agility Trial I: 2/3, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  94. Agility Trial II: 2/3, 34.86 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  95. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 17. 09. 2022

  96. 1. Zkouška LA2: 1/6, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  100. Agility EXTRA DRY ML: Diskvalifikován

  101. Jumping DRY ML: Diskvalifikován

  102. Jumping ZERO BRUT ML: Diskvalifikován

  103. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  104. zkouška A2 1 běh: Diskvalifikován

  105. zkouška A2 2 běh: Diskvalifikován

  106. zkouška A2 3 běh: Diskvalifikován

  107. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  108. I. Zkouška MLA2: 1/7, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  109. ll. Zkouška MLA2: 2/7, 36.87 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  110. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  111. I. Zkouška MLA2: 3/11, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  112. lll. Zkouška MLA2: 3/11, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  113. ll. Zkouška MLA2: 2/11, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  114. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Jumping I: 27/44, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  118. Jumping II: Diskvalifikován

  119. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 11. 06. 2022

  120. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  122. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  123. Agility I: 6/57, 47.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  124. Agility II: Diskvalifikován

  125. Jumping I: 18/56, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  126. Jumping II: Diskvalifikován

  127. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  128. Agility MLA: 2/6, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  129. Jumping MLA: Diskvalifikován

  130. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  131. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  132. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  134. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  135. 2. Zkouška MLA2: 4/10, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  136. 3. Zkouška MLA2: 2/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  137. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  138. 1. Zkouška A2 ML: 1/8, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. 2. Zkouška A2 ML: 1/8, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  141. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  142. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  144. Agility MLA: Diskvalifikován

  145. Jumping MLA: 2/13, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  146. Zkouška MLA2: 2/4, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  147. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  148. Agility MLA: 4/10, 48.03 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  149. Jumping MLA: 6/12, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  150. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  151. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  152. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  153. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  154. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  155. Agility MLA: 3/10, 41.54 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  156. Jumping MLA: Diskvalifikován

  157. Zkouška MLA2: 2/4, 44.12 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  158. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  159. Agility MLA: 3/10, 44.12 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  160. Jumping MLA: Diskvalifikován

  161. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  162. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  163. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  164. Agility 1: Diskvalifikován

  165. Agility 2: Diskvalifikován

  166. Jumping: 6/14, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  167. Jumping 1: Diskvalifikován

  168. Jumping 2: 4/13, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  170. Agility Open: Diskvalifikován

  171. Agility Trial: 1/2, 52.3 s, 15.3 tr. b., 3.88 m/s

  172. Jumping Open: 3/11, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  173. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  174. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  175. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  176. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  177. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  178. Agility Trial I: Diskvalifikován

  179. Agility Trial II: Diskvalifikován

  180. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  181. Agility Brut ML: 5/18, 48.23 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  182. Demi Z MLA2: 1/8, 42.43 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  183. Jumping Extra Dry ML: 7/22, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  184. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  185. 1. Agility - L - Z l e t i l í: Diskvalifikován

  186. 2. Agility - L - Zletilí: Diskvalifikován

  187. 3. Jumping - L - Zletilí: Diskvalifikován

  188. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  189. TRIAL I.: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  190. TRIAL II.: Diskvalifikován

  191. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  192. TRIAL I.: Diskvalifikován

  193. TRIAL II. : Diskvalifikován

  194. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  195. Agility L: 13/40, 46.37 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  196. Jumping L: 21/40, 39.74 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  197. Zkouška LA1: 2/16, 33.01 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  198. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  199. Agility I: Diskvalifikován

  200. Agility II: Diskvalifikován

  201. Jumping I: 22/44, 56.55 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  202. Jumping II: Diskvalifikován

  203. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  204. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška LA1: 2/13, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  206. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  207. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  209. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  210. Trial I.: 3/6, 35.18 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  211. Trial II.: Diskvalifikován

  212. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  213. Zk. 1: Diskvalifikován

  214. Zk. 2: Diskvalifikován

  215. Zk. 3: 2/6, 35.05 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  216. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  217. 1. Zkouška ML A1: 3/7, 32.4 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  218. 2. Zkouška ML A1: Diskvalifikován

  219. 3. Zkouška M LA1 : Diskvalifikován

  220. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  221. JUMPING ORIGINAL II ML: 2/13, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  222. JUMPING ORIGINAL I ML: 10/13, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  223. ZKOUŠKA ML A1: Diskvalifikován

  224. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  225. 1. zkouška: 1/3, 32.17 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  226. 2. zkouška: Diskvalifikován

  227. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  228. Agility Open: Diskvalifikován

  229. Agility Trial: Diskvalifikován

  230. Jumping Open: Diskvalifikován

  231. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  232. Agility L: Diskvalifikován

  233. Jumping L: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  235. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  236. ZkA I: 2/5, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  237. ZkA II: Diskvalifikován

  238. ZkA III: Diskvalifikován

  239. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  240. 1. Zkouška LA1: 3/12, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  241. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  242. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  243. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  244. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  245. 2. Zkouška LA1: 4/10, 37.61 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  246. 3. Zkouška LA1: 6/10, 29.75 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  247. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  248. Agility L: Diskvalifikován

  249. Jumping L: 8/20, 43.56 s, 11.56 tr. b., 3.86 m/s

  250. ZkouškaLA1: Diskvalifikován

  251. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  252. TRIAL I.: Diskvalifikován

  253. TRIAL II.: Diskvalifikován

  254. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  255. ZkA I: 3/22, 39.56 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  256. ZkA II: 2/22, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  257. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  258. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  259. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  260. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  261. Zk Agility I: 7/19, 32.18 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  262. Zk Agility II: Diskvalifikován

  263. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  264. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  266. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  267. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  268. Jumping LA sobota: 7/42, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  269. Zkouška LA1 sobota: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  270. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  271. III. Zkouška: 2/7, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  272. II: Zkouška: 1/7, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  273. I. Zkouška : 3/7, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  274. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  275. Zkouška II. LA1: 4/16, 31.04 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  276. Zkouška I. LA1: 8/16, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  277. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  278. AgilityL: Diskvalifikován

  279. JumpingL: Diskvalifikován

  280. ZkouškaLA1: 2/6, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  281. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  282. 1. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  283. 2. Zkouška L A1: 2/13, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  284. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  285. 1. Zkouška LA1: 4/12, 23.65 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  286. 2. Zkouška LA1: 8/12, 34.48 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  287. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  288. Agility Open: Diskvalifikován

  289. Agility Zk: 2/9, 45.06 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  290. Jumping Open: Diskvalifikován

  291. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  292. 1. zkouška: 8/22, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  293. 2. zkouška: 7/22, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  294. 3. zkouška: Diskvalifikován

  295. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  296. Jumping 1: Diskvalifikován

  297. Jumping 2: Diskvalifikován

  298. Zkoušky: 3/12, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  299. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  300. Agility L: 12/19, 30.43 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  301. Jumping special L: 15/17, 26.86 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  302. Zkouška LA1: 2/7, 33.6 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  303. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  304. JUMPING L L: Diskvalifikován

  305. x - 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  306. y - 2. Zkouška LA1 LA1: 5/14, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  307. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  308. Agility Open LA: 7/33, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  309. Jumping Open LA: 18/32, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  310. LA1: Diskvalifikován

  311. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  312. druhá zkouška LA1: 4/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  313. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  314. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  315. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  316. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  317. 2. Zkouška LA1 LA1: 6/15, 33.94 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  318. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  319. druhá zkouška LA1: 4/10, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  320. první zkouška LA1: 3/10, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  321. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  322. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  323. Agility: 21/31, 53.11 s, 25.11 tr. b., 3.48 m/s

  324. Agility Trial: Diskvalifikován

  325. Jumping: Diskvalifikován

  326. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  327. Agility Trial I: Diskvalifikován

  328. Agility Trial II: 8/30, 39.63 s, 20.0 tr. b., 3.28 m/s

  329. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  330. Zkouška č.1 LA1: 6/23, 40.08 s, 30.0 tr. b., 3.92 m/s

  331. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  332. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  333. Trial I: 11/26, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  334. Trial II: 13/26, 36.43 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  335. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  336. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  337. Zkouška 2 LA1: 7/17, 39.48 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s