Cz En

050816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Hrdličková

    Člen KA

Pes

  1. Missy, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  2. Agility Trial I: 2/6, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  3. Agility Trial II: 3/6, 48.23 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  5. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  7. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  8. Jumping ML: 1/12, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  9. Open Agility ML: 4/12, 43.26 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. Zkouška MLA3: 2/6, 39.49 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  11. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  12. Demi Z MLA3: 3/10, 46.15 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  13. Jumping Extra Dry ML: 3/22, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  15. Agility Trial I: 1/1, 46.88 s, 11.88 tr. b., 3.92 m/s

  16. Agility Trial II: 1/1, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility I: 16/44, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: Diskvalifikován

  21. Jumping II: 17/44, 44.69 s, 10.69 tr. b., 4.45 m/s

  22. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  23. TRIAL I.: 1/3, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. TRIAL II.: 1/3, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  25. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  26. Trial I.: 1/6, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Trial II.: 2/6, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  29. Agility Individual: 2/34, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  30. Agility Squads as Individual: 14/34, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  31. Jumping Individual: 6/34, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Jumping Squads as Individual: 15/34, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  33. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  34. Agility Open: 5/12, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  35. Agility Trial: 4/6, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  36. Jumping Open: 2/12, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  37. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  38. TRIAL I.: 4/7, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  39. TRIAL II.: Diskvalifikován

  40. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  41. ZkA I: 2/5, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. ZkA III: Diskvalifikován

  44. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  45. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška MLA3: 1/4, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  48. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. Agility I: 11/28, 46.83 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  50. Agility II: 5/23, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  51. Jumping I: 10/28, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Jumping II: Diskvalifikován

  53. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  54. Canviťácký Jumping ML: Diskvalifikován

  55. Husse Jumping ML: 1/11, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  56. Stávečkovo jumping ML: 7/11, 24.89 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  57. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  58. TRIAL I.: 2/5, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  59. TRIAL II.: 2/5, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  60. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  61. 1. zkouška MLA3: 1/4, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  62. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  64. Finále: 4/4, 28.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  65. JUMPING I.: 5/13, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  66. JUMPING II.: 3/13, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. JUMPING III.: 2/13, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  69. Zkouška II. MLA3: 1/7, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  70. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  71. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  72. Zk agility I: Diskvalifikován

  73. Zk agility II: Diskvalifikován

  74. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  75. Zkouška II. MLA3: 3/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Zkouška I. MLA3: 4/4, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  77. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  78. Agility I: 47/85, 57.16 s, 23.16 tr. b., 3.8 m/s

  79. Agility II: Diskvalifikován

  80. Jumping I: 11/85, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  81. Jumping II: 53/84, 46.82 s, 17.82 tr. b., 4.06 m/s

  82. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  83. c - 1. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  84. i - 2. Zkouška LA3 LA3: 2/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  85. JUMPING L L: 8/29, 37.88 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  86. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  87. 1. Zkouška LA2 LA2: 3/6, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. 2. Zkouška LA2 LA2: 2/6, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  89. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  90. Agility Trial II: 1/12, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  91. Agility Trial III: 1/12, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  92. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  93. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA2: 2/9, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  95. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  99. 1. zkouška LA2: 3/10, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  100. 2. zkouška LA2: 5/10, 39.8 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  101. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  102. 1. zkouška LA2: 4/16, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  103. 2. zkouška LA2: 3/16, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  104. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  105. Agility Trial I: 1/14, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  111. Jumping I: 7/28, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  112. Jumping II: 3/27, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  113. Jumping III: 6/27, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  114. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  115. Agility Open: 11/27, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  116. Agility Trial: Diskvalifikován

  117. Jumping Open: 12/27, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  118. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  119. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 3.Zkouška LA2: 5/17, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  122. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  123. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška - neděle LA2: 7/11, 45.31 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  125. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  126. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  127. Agility Open: 6/24, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  128. Agility Trial: 2/9, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  129. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  130. Agility Trial: Diskvalifikován

  131. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 23/34, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  132. Žabákova cesta - Jumping Open: 14/34, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  133. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  134. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA2: 3/12, 46.8 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. 3. Zkouška LA2: 4/12, 44.86 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  137. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  138. Agility I: 7/18, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  139. Agility II: Diskvalifikován

  140. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  141. 1. zkouška LA2: 8/22, 49.58 s, 15.58 tr. b., 3.33 m/s

  142. 2. zkouška LA2: 10/22, 44.81 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  143. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  144. Agility Trial I: 5/16, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  145. Agility Trial II: 4/16, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  146. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  147. 1. zkouška LA1: 4/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  148. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  150. II. zkouška LA1: 6/12, 28.82 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  151. I. zkouška LA1: 4/12, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  152. tuneliáda A1 LA1: 3/12, 22.32 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  153. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  154. Agility Open: 12/23, 47.06 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  155. Agility Trial: 2/6, 31.3 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. Jumping Open: 8/23, 34.93 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  157. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  158. druhá zkouška LA1: 2/8, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  159. první zkouška LA1: 2/8, 47.05 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  160. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  162. Agility Trial I: Diskvalifikován

  163. Agility Trial II: Diskvalifikován

  164. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  165. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  168. Jumping I: Diskvalifikován

  169. Jumping II: 8/26, 40.77 s, 1.77 tr. b., 3.53 m/s

  170. Jumping III: Diskvalifikován

  171. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  172. Agility Trial: 5/13, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  173. Finale Krmiva Hulin: 2/14, 56.28 s, 31.28 tr. b., 3.36 m/s

  174. Jumping Trial: 1/13, 26.05 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  175. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  176. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  177. Agility Open: 12/33, 46.65 s, 8.65 tr. b., 3.49 m/s

  178. Agility Trial: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  179. Jumping Open: 11/33, 33.73 s, 6.73 tr. b., 3.79 m/s