Cz En

061113

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Džumanová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Asia Džuka, Australský honácký pes

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  2. VITAR Agility Trial I: 1/5, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. VITAR Agility Trial II: 2/5, 46.02 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  5. 1. zkouška A3 ML: 2/4, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. 2. zkouška A3 ML: 1/4, 48.9 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  7. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  8. Agility Individual: 8/40, 48.11 s, 5.11 tr. b., 4.57 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 27/46, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  10. Jumping Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Squads as Individual: 7/46, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  12. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  13. Agility Trial I: 2/4, 50.91 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  14. Agility Trial II: 3/4, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility I: 17/44, 50.06 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  17. Agility II: 5/40, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Jumping I: 18/44, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  19. Jumping II: 16/44, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  21. Agility Trial I: 2/5, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Agility Trial II: 4/5, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  23. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  24. 1. Zkouška A3 ML: 1/3, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  25. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  26. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  27. Agility Individual: 21/34, 47.3 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  28. Agility Squads as Individual: 15/34, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. Jumping Individual: 8/34, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  30. Jumping Squads as Individual: 24/34, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  32. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MLA3: 2/2, 46.61 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  34. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: 1/1, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Agility II: 12/23, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  40. Jumping I: 18/28, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  41. Jumping II: 9/28, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  43. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška MLA3: 1/4, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  45. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  46. ZkA I: 2/6, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  47. ZkA II: 4/6, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  49. Zk Agility I: Diskvalifikován

  50. Zk Agility II: Diskvalifikován

  51. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  52. ZkA I: Diskvalifikován

  53. ZkA II: Diskvalifikován

  54. ZkA III: 1/2, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  55. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  56. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška MLA3: 2/2, 47.2 s, 11.2 tr. b., 3.9 m/s

  58. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Jumping Open: Diskvalifikován

  62. Jumping Squads as Individual: 62/138, 40.62 s, 13.62 tr. b., 4.11 m/s

  63. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  64. Agility Open: 5/36, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  65. Agility Zk: 2/15, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  66. Jumping Open: Diskvalifikován

  67. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  68. Agility I: 17/85, 50.62 s, 1.62 tr. b., 4.29 m/s

  69. Agility II: Diskvalifikován

  70. Jumping I: 10/85, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. Jumping II: 18/84, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  72. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  73. Agility Trial I: 4/11, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  76. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  79. 1.zkouška LA3: 4/12, 40.51 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  82. Agility Open: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  86. Zkouška LA3 1 LA3: 3/8, 49.69 s, 21.69 tr. b., 4.11 m/s

  87. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  88. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  89. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  90. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  95. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  98. Agility neděle L: Diskvalifikován

  99. Agility sobota L: 4/26, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  100. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  101. Jumping sobota L: 3/26, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  106. Agility Trial I: Diskvalifikován

  107. Agility Trial II: Diskvalifikován

  108. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  109. Jumping LA L: Diskvalifikován

  110. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA3 LA3: 4/6, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  113. 1.zkouška LA3: 1/11, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  114. 2.zkouška LA3: 3/11, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  115. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  116. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  119. Agility I: 12/75, 47.32 s, 7.32 tr. b., 4.02 m/s

  120. Agility II: 28/74, 49.41 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  121. Jumping I: Diskvalifikován

  122. Jumping II: 49/73, 40.53 s, 23.53 tr. b., 3.65 m/s

  123. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. Agility L Ne: Diskvalifikován

  125. Agility L So: 10/99, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  126. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  127. Jumping L So: Diskvalifikován

  128. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  129. 1.běh LA3: 12/13, 39.82 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  130. 2. běh LA3: 3/13, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  131. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  132. Agility 1: Diskvalifikován

  133. Agility 2: Diskvalifikován

  134. Jumping 1: Diskvalifikován

  135. Jumping 2: 6/77, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  136. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  137. Agility Open L: 17/41, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  138. Jump Open L: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  141. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  142. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  143. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  145. Agility Lar So: 10/87, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  146. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  147. Jumping Lar So: 42/87, 33.35 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  148. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  149. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  150. 2.běh LA3: Diskvalifikován

  151. 3.běh LA3: 3/10, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  152. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  153. 1. zkouška LA3: 2/9, 43.54 s, 0.54 tr. b., 3.86 m/s

  154. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  156. 1. Zkouška LA2: 9/21, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  157. 2. Zkouška LA2: 3/21, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  158. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  159. Agility Ne L: 6/43, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  160. Agility So L: Diskvalifikován

  161. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  162. Jumping So L: Diskvalifikován

  163. Zkouška Ne LA2: 3/15, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  164. Zkouška So LA2: 3/14, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  165. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  166. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  167. Agility Trial 2: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  168. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  169. 1. běh LA2 LA2: 1/9, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  170. 2. běh LA2 LA2: 5/9, 48.05 s, 20.05 tr. b., 3.2 m/s

  171. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  172. Agility: Diskvalifikován

  173. Agility Open: 10/40, 44.42 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  174. Jumping Open: Diskvalifikován

  175. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  176. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. 2.zkouška LA2: 3/13, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  178. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  179. Agility Open L: 11/35, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  180. Jump Open L: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Agility Open: 13/38, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. Jumping Special A2 + A3: 6/30, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  186. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  187. Agility I: Diskvalifikován

  188. Agility II: 6/20, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  189. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  190. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  193. Agility L: 12/35, 44.4 s, 5.4 tr. b., 3.76 m/s

  194. Jumping L: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  197. 1.zkouška LA2: 2/22, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  198. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  200. Agility "zkouška" I.: Diskvalifikován

  201. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  202. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  203. Agility Open: Diskvalifikován

  204. Agility Open II.: Diskvalifikován

  205. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  206. Agility "zkoušky II.": 2/12, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  207. Jumping Open: Diskvalifikován

  208. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  209. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  210. 1.zkouška LA1: 7/21, 43.21 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  211. 2.zkouška LA1: 2/21, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  212. 3.zkouška LA1: 4/21, 41.06 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s