Cz En

085117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Bellis Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  5. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  8. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  9. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  10. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  11. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  12. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 11/62, 27.58 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  13. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 65/175, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  14. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  15. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: 5/13, 43.53 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  18. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  19. TRIAL II. LA1: 5/12, 38.78 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  20. TRIAL I. LA1: 2/12, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  21. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Agility Trial III: Diskvalifikován

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  25. Agility I: Diskvalifikován

  26. Agility II: 53/165, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. Jumping I: 60/169, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  28. Jumping II: Diskvalifikován

  29. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  30. Agility LA: Diskvalifikován

  31. Jumping LA: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA1: 2/6, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  37. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  39. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  40. Trial I: Diskvalifikován

  41. Trial II: 14/26, 39.15 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  42. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  43. Zkouška 1 LA1: 4/17, 31.97 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  44. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  45. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  46. Agility Trial I: 17/26, 33.63 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  47. Agility Trial II: 13/25, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  48. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  49. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  52. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  53. TRIAL I. LA1: 5/14, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  54. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  55. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  56. TRIAL II. LA1: 7/16, 29.73 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  57. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  58. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  63. Agility Trial I: 8/24, 26.1 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  66. Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II: Diskvalifikován

  68. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  69. Agility 1 L: Diskvalifikován

  70. Agility 2 L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II: 4/10, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  75. Agility Trial III: 3/10, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  76. Agility Trial IV: 4/10, 26.23 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  77. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  78. Agility Open: Diskvalifikován

  79. Agility Trial: Diskvalifikován

  80. Jumping Open: Diskvalifikován

  81. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  82. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  85. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  88. Agility I: Diskvalifikován

  89. Agility II: Diskvalifikován

  90. Jumping I: Diskvalifikován

  91. Jumping II: Diskvalifikován

  92. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  93. Agility A1: Diskvalifikován

  94. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  95. Jumping A1: Diskvalifikován

  96. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  97. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  98. Special Agility: 76/159, 37.93 s, 25.0 tr. b., 5.06 m/s

  99. Special Jumping: Diskvalifikován

  100. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  101. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  102. Agility L Ne: Diskvalifikován

  103. Agility L So: Diskvalifikován

  104. Jumping L So: Diskvalifikován

  105. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  106. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  110. Agility I: 13/21, 32.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  111. Agility II: Diskvalifikován

  112. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  113. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  116. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  117. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  118. TRIAL I. LA1: 6/13, 33.57 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s