Cz En

085117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Bellis Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  5. TRIAL I.: Diskvalifikován

  6. TRIAL II.: 2/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  7. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  8. TRIAL I.: 1/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  9. TRIAL II.: Diskvalifikován

  10. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  11. Agility I: 14/103, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  12. Agility II: 54/99, 49.77 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  13. Jumping I: 37/100, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  14. Jumping II: 6/101, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  15. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: 1/9, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  19. Agility Trial I: 1/13, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  20. Agility Trial II: 4/13, 41.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  21. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  22. Agility Trial II: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  23. Aility Trial I: Diskvalifikován

  24. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  25. TRIAL I.: 3/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. TRIAL II.: 2/4, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  31. 1.zkouška LA2: 3/9, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  32. 2.zkouška LA2: 2/9, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  33. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  34. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška L A2: 2/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. 3. Zkouška L A2: 1/7, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  37. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  38. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 3. Zkouška LA2: 4/12, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  41. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  42. 1. zkouška: 2/5, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  43. 2. zkouška: Diskvalifikován

  44. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  45. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA2: 3/19, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  47. 3. Zkouška LA2: 4/19, 56.33 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  48. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  49. Agility Open: Diskvalifikován

  50. Agility Trial: Diskvalifikován

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  53. TRIAL I.: Diskvalifikován

  54. TRIAL II.: 4/8, 40.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  56. ZkA I: 4/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  57. ZkA II: 2/11, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. ZkA III: 4/11, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  59. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  60. ZkA I Agility: 1/13, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  61. ZkA II Agility: 3/13, 54.36 s, 19.36 tr. b., 3.24 m/s

  62. ZkA III Agility: 6/13, 52.09 s, 18.09 tr. b., 3.32 m/s

  63. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  64. Agility I: 25/80, 49.49 s, 11.49 tr. b., 4.45 m/s

  65. Agility II: 28/73, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  66. Jumping I: 50/80, 36.79 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  67. Jumping II: Diskvalifikován

  68. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  69. 1. zkouška: 4/10, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  70. 2. zkouška: 4/10, 43.12 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  71. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  72. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: 13/17, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. 3. Zkouška LA2: 12/16, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  75. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  76. TRIAL I.: Diskvalifikován

  77. TRIAL II.: 3/12, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  79. II zkouška A1 L: Diskvalifikován

  80. I zkouška A1 L: 2/7, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  82. ZkA I: Diskvalifikován

  83. ZkA II: Diskvalifikován

  84. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  85. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  88. Trial I.: Diskvalifikován

  89. Trial II.: Diskvalifikován

  90. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  91. Zkouška I.: Diskvalifikován

  92. Zkouška II: 3/15, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  93. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  94. Zk Agility I: Diskvalifikován

  95. Zk Agility II: Diskvalifikován

  96. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  97. 1. zkouška LA1: 4/12, 36.68 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  98. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  100. Zkouška I.: 3/13, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  101. Zkouška II.: Diskvalifikován

  102. Zkouška III.: 2/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  103. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  104. ZkA I: Diskvalifikován

  105. ZkA II: Diskvalifikován

  106. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  107. ZkA I: Diskvalifikován

  108. ZkA II: 3/16, 25.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  109. ZkA III: Diskvalifikován

  110. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  111. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  112. Zkouška I. LA1: 3/16, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  113. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  114. ZkA I: 1/10, 40.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. ZkA II: Diskvalifikován

  116. ZkA III: 3/10, 34.63 s, 10.0 tr. b., 46.2 m/s

  117. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  118. Agility Zk I: 4/18, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  119. Agility Zk II: 4/18, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  120. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  121. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  122. Zkouška I. LA1: 2/11, 26.62 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  123. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  124. Agility Open: Diskvalifikován

  125. Agility Squads as Individual: 62/137, 49.64 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Jumping Squads as Individual: 38/138, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  128. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  129. Jumping L: Diskvalifikován

  130. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  131. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  132. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  133. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška LA1: 2/20, 24.42 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  135. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  136. 1. zkouška: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška: Diskvalifikován

  138. 3. zkouška: 3/22, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  139. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: Diskvalifikován

  142. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  143. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  146. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  147. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  148. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  149. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  150. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 11/62, 27.58 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  151. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 65/175, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  152. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  153. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  154. Agility Trial I: Diskvalifikován

  155. Agility Trial II: 5/13, 43.53 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  156. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  157. TRIAL II. LA1: 5/12, 38.78 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  158. TRIAL I. LA1: 2/12, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  159. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  160. Agility Trial II: Diskvalifikován

  161. Agility Trial III: Diskvalifikován

  162. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  163. Agility I: Diskvalifikován

  164. Agility II: 53/165, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  165. Jumping I: 60/169, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  166. Jumping II: Diskvalifikován

  167. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  168. Agility LA: Diskvalifikován

  169. Jumping LA: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA1: 2/6, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  171. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  172. Agility Trial I: Diskvalifikován

  173. Agility Trial II: Diskvalifikován

  174. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  175. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  176. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  177. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  178. Trial I: Diskvalifikován

  179. Trial II: 14/26, 39.15 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  180. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  181. Zkouška 1 LA1: 4/17, 31.97 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  182. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  183. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  184. Agility Trial I: 17/26, 33.63 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  185. Agility Trial II: 13/25, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  186. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  187. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  190. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  191. TRIAL I. LA1: 5/14, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  192. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  193. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  194. TRIAL II. LA1: 7/16, 29.73 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  195. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  196. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  197. Agility Open: Diskvalifikován

  198. Agility Trial I: Diskvalifikován

  199. Agility Trial II: Diskvalifikován

  200. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  201. Agility Trial I: 8/24, 26.1 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  202. Agility Trial II: Diskvalifikován

  203. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  204. Agility Trial I: Diskvalifikován

  205. Agility Trial II: Diskvalifikován

  206. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  207. Agility 1 L: Diskvalifikován

  208. Agility 2 L: Diskvalifikován

  209. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  211. Agility Trial I: Diskvalifikován

  212. Agility Trial II: 4/10, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  213. Agility Trial III: 3/10, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  214. Agility Trial IV: 4/10, 26.23 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  215. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  216. Agility Open: Diskvalifikován

  217. Agility Trial: Diskvalifikován

  218. Jumping Open: Diskvalifikován

  219. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  220. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  223. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  224. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  225. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  226. Agility I: Diskvalifikován

  227. Agility II: Diskvalifikován

  228. Jumping I: Diskvalifikován

  229. Jumping II: Diskvalifikován

  230. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  231. Agility A1: Diskvalifikován

  232. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  233. Jumping A1: Diskvalifikován

  234. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  235. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  236. Special Agility: 76/159, 37.93 s, 25.0 tr. b., 5.06 m/s

  237. Special Jumping: Diskvalifikován

  238. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  239. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  240. Agility L Ne: Diskvalifikován

  241. Agility L So: Diskvalifikován

  242. Jumping L So: Diskvalifikován

  243. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  244. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  245. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  246. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  247. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  248. Agility I: 13/21, 32.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  249. Agility II: Diskvalifikován

  250. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  251. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  255. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  256. TRIAL I. LA1: 6/13, 33.57 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s