Cz En

045618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Králová

    Člen KA

Pes

  1. Cider Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L3: 1/4, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. Zkouška L3: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  6. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  7. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  8. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  9. Jumping 1 A2 + A3: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 A2 + A3: 2/9, 28.09 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  11. Jumping 3 A2 + A3: 1/9, 18.29 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  12. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška 2: 1/4, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  15. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  16. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA3: 2/4, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  18. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  19. Agility I: 2/64, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  20. Agility II: 14/63, 35.55 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  21. Jumping I: 1/65, 31.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  22. Jumping II: Diskvalifikován

  23. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  24. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  27. Agility I: 17/96, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. Agility II: 24/91, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  29. Jumping I: 40/94, 32.3 s, 10.0 tr. b., 6.07 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  32. QA1 Agility: Diskvalifikován

  33. QA2 Agility: Diskvalifikován

  34. QA3 Agility: Diskvalifikován

  35. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping: 25/108, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  37. QJ3 Jumping: 23/104, 38.68 s, 5.1 tr. b., 5.27 m/s

  38. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  39. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: 2/9, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  41. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  42. Zkouška II. LA3: 2/7, 38.33 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  43. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  44. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  45. Agility Brut L: Diskvalifikován

  46. Demi Z LA3: Diskvalifikován

  47. Jumping Extra Dry L: 1/30, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  48. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  49. 1. Agility - L - J u n i o ř i: 4/18, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  50. 2. Agility - L - J u n i o ř i: 1/18, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  51. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  52. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  53. Jumping 1 - A2+A3: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  54. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  55. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  56. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  57. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  58. A3 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: 64/99, 45.98 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  62. Jumping I: Diskvalifikován

  63. Jumping II: 42/101, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  64. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  65. 1.zkouška: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška: Diskvalifikován

  67. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  68. 1. Agility L Junioři: 8/20, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  69. 2. Agility L Junioři: 1/20, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  70. 3. Jumping L Junioři: 9/20, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  71. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  72. 1. Zkouška LA3: 4/9, 32.19 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  73. 2. Zkouška LA3: 2/9, 33.9 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  74. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  75. Agility Individual: 50/106, 39.53 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  76. Agility Squads as Individual: 40/109, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  77. Jumping Individual: 9/108, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  78. Jumping Squads as Individual: 70/108, 45.49 s, 11.49 tr. b., 4.04 m/s

  79. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  80. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA3: 1/6, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  82. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  83. Agility: 4/17, 44.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  84. Jumping : 4/18, 28.06 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  85. Zkoušky: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  87. Agility J Individual: Diskvalifikován

  88. Agility Squads: Diskvalifikován

  89. Jumping J Individual: 11/51, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  90. Jumping Squads: 12/61, 35.47 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  91. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  92. 1. zkouška: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška: 1/7, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  94. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  95. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. 3. Zkouška LA3: 4/16, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  98. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  99. 1. Jumping L: 4/21, 24.01 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  100. 1. Zkouška LA2: 5/9, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  101. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: 1/9, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  103. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  104. Zkouška1 A2: 2/7, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. Zkouška2 A2: Diskvalifikován

  106. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  107. Agility I: 2/80, 41.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  108. Agility II: Diskvalifikován

  109. Jumping I: 56/80, 38.67 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  110. Jumping II: Diskvalifikován

  111. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  112. Agility Trial I: 1/6, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  113. Agility Trial II: 1/6, 28.86 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  114. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  115. Agility Trial I: Diskvalifikován

  116. Agility Trial II: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  118. TRIAL I.: 8/17, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. TRIAL II.: 9/17, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  120. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  121. II, zkouška A2 L: 6/18, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  122. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  123. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  124. II. zkouška LA2: 1/15, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  125. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  127. ZkA I: 1/10, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. ZkA II: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  130. ZkA I: 2/9, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  131. ZkA II: 4/9, 35.67 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  132. ZkA III: 2/9, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  133. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  134. Agility J: Diskvalifikován

  135. Agility Squads as Individual: 33/63, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  136. Jumping J: Diskvalifikován

  137. Jumping Squads as Individual: 21/63, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  138. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  139. Agility: Diskvalifikován

  140. Jumping: 2/19, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  141. Zkouška: Diskvalifikován

  142. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING: 2/30, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  145. LA2: 3/13, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  146. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  147. Jumping 1: Diskvalifikován

  148. Jumping 2: 21/62, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  149. Jumping 3: 22/60, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  150. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  151. LA1_1: 1/13, 28.2 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  152. LA1_2: Diskvalifikován

  153. LA1_3: Diskvalifikován

  154. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  155. Agility Trial I: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  156. Agility Trial II: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  157. Jumping Trial I: 1/14, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  158. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  159. Junior agility LA: 1/3, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  160. Junior jumping LA: Diskvalifikován

  161. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  162. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  163. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  164. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  165. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 59/169, 41.43 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  166. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 4/61, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  167. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  168. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 73/175, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  169. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 81/170, 42.64 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  170. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  171. TRIAL II. LA1: 2/12, 26.99 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  172. TRIAL I. LA1: 8/12, 35.41 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  174. 1. Zkouška LA1: 2/12, 31.64 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  175. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. Jumping open L: Diskvalifikován

  177. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  178. Agility Trial I: Diskvalifikován

  179. Agility Trial II: Diskvalifikován