Cz En

004519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Machalová, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Elza z Čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: 61/108, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  10. Trial I.: Diskvalifikován

  11. TRIAL II.: Diskvalifikován

  12. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  13. Agility Open: Diskvalifikován

  14. Agility Trial: Diskvalifikován

  15. Jumping Open: 11/17, 40.35 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  16. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  17. TRIAL I.: 1/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  18. TRIAL II.: Diskvalifikován

  19. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  20. dr.A2: Diskvalifikován

  21. pr.A2: 3/11, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  22. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  23. druhá zkouška A2 L: Diskvalifikován

  24. první zkouška L: 3/5, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  26. Zkouška I: Diskvalifikován

  27. Zkouška II: Diskvalifikován

  28. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: 2/73, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  34. 1. zkouška: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška: Diskvalifikován

  36. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  37. Agility Trial I: 2/11, 37.43 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  38. Agility Trial II: 2/11, 33.55 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  39. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  40. TRIAL I.: 1/17, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  41. TRIAL II.: 1/17, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  42. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  43. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  44. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  45. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  46. ZkA I: 2/18, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  47. ZkA II: Diskvalifikován

  48. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  49. Zkouška I.: Diskvalifikován

  50. Zkouška II: Diskvalifikován

  51. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  52. 1. zkouška LA2: 6/13, 41.85 s, 28.85 tr. b., 3.08 m/s

  53. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  55. ZkA I: Diskvalifikován

  56. ZkA II: Diskvalifikován

  57. ZkA III: 1/9, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  58. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  59. TRIAL I.: Diskvalifikován

  60. TRIAL II.: Diskvalifikován

  61. TRIAL III.: 7/17, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  62. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  63. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  64. ZkA I: 6/10, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. ZkA II: Diskvalifikován

  66. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  67. Zkouška II. LA2: 4/12, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  68. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  69. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  70. 1. Zkouška L A1: 2/13, 28.81 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  71. 2. Zkouška L A1: 1/13, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  72. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  73. Agility Open: Diskvalifikován

  74. Agility Zk: 3/8, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  77. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Jumping Large: Diskvalifikován

  80. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  81. Agility open L: Diskvalifikován

  82. Tuneliáda L: 3/17, 20.25 s, 0.0 tr. b., 7.01 m/s

  83. Zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  84. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  85. Agility Trial I: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II: Diskvalifikován

  87. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  88. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  89. JUMPING L L: Diskvalifikován

  90. x - 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  91. y - 2. Zkouška LA1 LA1: 1/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  92. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  95. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  96. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  97. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  98. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  99. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  100. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  101. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 19/62, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  102. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  103. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  104. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  105. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška LA1: 4/15, 28.15 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  107. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  108. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. první zkouška LA1: 1/10, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  110. třetí zkouška LA1: 1/10, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  111. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  112. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  113. TRIAL I. LA1: 9/12, 39.66 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  114. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  115. Agility Trial II: 7/13, 30.95 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  116. Agility Trial III: 5/13, 34.64 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s