Cz En

056914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Sklenaříková, ROSA Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Never Say Never Black Chevers, Border kolie

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  2. Zk. 1: Diskvalifikován

  3. Zk. 2: Diskvalifikován

  4. Zk. 3: Diskvalifikován

  5. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  6. 1. Zkouška ML A2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška ML A2: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška ML A2: 3/6, 28.47 s, 10.0 tr. b., 6.04 m/s

  9. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  10. Trial I.: Diskvalifikován

  11. TRIAL II.: Diskvalifikován

  12. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  13. druhá zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  14. první zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  16. TRIAL I.: Diskvalifikován

  17. TRIAL II. : Diskvalifikován

  18. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  19. druhá zkouška A2 ML: 3/3, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  20. první zkouška ML: Diskvalifikován

  21. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  22. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  23. zkouška MLA2 2: 2/5, 34.92 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  24. zkouška MLA2 3: Diskvalifikován

  25. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  26. ZkA I Agility: 5/5, 36.84 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  27. ZkA II Agility: 1/5, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  28. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  29. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  30. Agility Trial I: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  33. druhá: Diskvalifikován

  34. první: Diskvalifikován

  35. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  36. ZkA I: Diskvalifikován

  37. ZkA II: 2/5, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  38. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  39. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 31/109, 14.13 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  40. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  41. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  42. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 42/175, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  44. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 75/170, 35.4 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  45. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  46. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  50. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  54. J Agility IV: Diskvalifikován

  55. J Agility V: 15/24, 43.71 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. J Agility VI: Diskvalifikován

  57. J Jumping III: Diskvalifikován

  58. J Jumping IV: Diskvalifikován

  59. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  60. TRIAL II. LA2: 5/18, 37.28 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  61. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  62. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  63. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  65. 3. Agility L: 8/28, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  66. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  67. J Agility I: Diskvalifikován

  68. J Agility II: Diskvalifikován

  69. J Agility III: Diskvalifikován

  70. J Jumping I: 14/29, 38.07 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  71. J Jumping II: Diskvalifikován

  72. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  73. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška LA2: 3/10, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  75. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  76. Agility LA: 13/41, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  77. Jumping LA: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA2: 9/21, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  79. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  80. Agility Trial I: Diskvalifikován

  81. Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Jumping Open: Diskvalifikován

  83. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  84. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  85. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  86. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  87. Agility LA: 10/33, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. Jumping LA: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA2: 4/14, 38.59 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  91. TRIAL II. LA2: 2/17, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  92. TRIAL I. LA2: 3/18, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  93. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  94. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  95. J Agility: Diskvalifikován

  96. J Hra: Diskvalifikován

  97. J Jumping: 32/53, 27.08 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  98. JUMPING DRUZSTVA: 27/79, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  99. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  100. 1.Zkouška LA2: 4/17, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  101. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  104. Agility Trial I: Diskvalifikován

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Agility Trial III: Diskvalifikován

  107. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  108. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  109. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  113. Agility 1: Diskvalifikován

  114. Agility 2: Diskvalifikován

  115. Agility 3: Diskvalifikován

  116. Agility 4: Diskvalifikován

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Jumping 1: Diskvalifikován

  119. Jumping 2: Diskvalifikován

  120. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  121. Agility L: Diskvalifikován

  122. Jump L: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  125. Agility A2A3: Diskvalifikován

  126. Agility Squads as individual: 80/157, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  127. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  128. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  129. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  130. Special Agility: Diskvalifikován

  131. Special Jumping: Diskvalifikován

  132. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  133. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  134. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  138. Ju Agility IV: 14/27, 39.63 s, 7.0 tr. b., 5.0 m/s

  139. Ju Agility V: Diskvalifikován

  140. Ju Agility VI: 17/27, 41.84 s, 10.12 tr. b., 4.49 m/s

  141. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  142. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  143. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  144. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška LA2: 5/12, 36.41 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  146. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  148. Agility I: Diskvalifikován

  149. Agility II: Diskvalifikován

  150. Agility III: Diskvalifikován

  151. Jumping I: Diskvalifikován

  152. Jumping II: 18/34, 32.4 s, 25.0 tr. b., 5.28 m/s

  153. Jumping III: 14/33, 35.04 s, 10.31 tr. b., 4.77 m/s

  154. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  155. Agility I: 4/18, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  156. Agility II: Diskvalifikován

  157. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  158. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  161. Agility Trial I: Diskvalifikován

  162. Agility Trial II: 6/16, 37.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  163. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  164. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  167. Jumping I: Diskvalifikován

  168. Jumping II: Diskvalifikován

  169. Jumping III: Diskvalifikován

  170. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  171. Agility Ju: 27/59, 36.28 s, 20.0 tr. b., 5.51 m/s

  172. Agility Squads: Diskvalifikován

  173. Hra Ju: Diskvalifikován

  174. Jumping Ju: Diskvalifikován

  175. Jumping Squads: 50/75, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  176. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  177. Agility Large: Diskvalifikován

  178. Jumping Large: Diskvalifikován

  179. Zk LA2: Diskvalifikován

  180. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  181. Agility Open: Diskvalifikován

  182. Agility Trial: Diskvalifikován

  183. Jumping Open: Diskvalifikován

  184. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  185. Agility Open: Diskvalifikován

  186. Agility Trial: Diskvalifikován

  187. Jumping Open: Diskvalifikován

  188. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  189. Agility 1: Diskvalifikován

  190. Agility 2: Diskvalifikován

  191. Agility 3: Diskvalifikován

  192. Agility 4: Diskvalifikován

  193. Agility Trial: Diskvalifikován

  194. Jumping 1: Diskvalifikován

  195. Jumping 2: Diskvalifikován

  196. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  197. Agility 1: Diskvalifikován

  198. Agility 2: Diskvalifikován

  199. Jumping 1: Diskvalifikován

  200. Jumping 2: 32/77, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  201. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  202. Agility Open L: 8/41, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  203. Jump Open L: 16/41, 32.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  204. Zkouška LA2: 1/16, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  205. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  206. 1. Agility: Diskvalifikován

  207. 2. Agility: Diskvalifikován

  208. 3. Agility: 10/20, 36.89 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  209. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  210. QA1 agility: 28/135, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  211. QA3 agility: Diskvalifikován

  212. QJ1 jumping: 67/135, 32.85 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  213. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  214. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  215. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  216. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  217. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. třetí zkouška LA2: 5/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  219. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  220. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  224. Agility Trial I: 7/24, 34.31 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  225. Agility Trial II: Diskvalifikován

  226. Agility Trial III: Diskvalifikován

  227. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  228. V Agility: Diskvalifikován

  229. VI Agility: Diskvalifikován

  230. VII Agility: Diskvalifikován

  231. VIII Agility: Diskvalifikován

  232. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  233. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  234. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  236. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  238. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  239. Agility Trial I: 3/24, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  240. Agility Trial II: Diskvalifikován

  241. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  242. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  243. Agility Trial I: 5/25, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  244. Agility Trial II: Diskvalifikován

  245. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  246. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  247. Agility Trial 2: Diskvalifikován

  248. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  249. Agility L: Diskvalifikován

  250. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Zk LA2: 6/13, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  252. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  253. III.zkouška LA2: Diskvalifikován

  254. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  255. I.zkouška LA2: 4/15, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  256. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  257. 1.zkouška LA2: 8/12, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  260. Agility I: Diskvalifikován

  261. Agility II: Diskvalifikován

  262. HCV Jumping: Diskvalifikován

  263. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  264. I Agility: 11/24, 38.33 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  265. II Agility: Diskvalifikován

  266. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  267. Agility I: 45/192, 49.53 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  268. Agility II: Diskvalifikován

  269. Agility III: Diskvalifikován

  270. Agility IV: Diskvalifikován

  271. Jumping I: Diskvalifikován

  272. Jumping II: Diskvalifikován

  273. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  274. Agility: 5/13, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  275. Nornikovo bludiste: 7/36, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  276. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  277. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  278. Agility Open L: Diskvalifikován

  279. Jump Open L: Diskvalifikován

  280. Zkouška LA2: 3/13, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  281. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  282. QA3 Agility: Diskvalifikován

  283. QA4 Agility: Diskvalifikován

  284. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  285. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  286. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  287. J Agility 1: Diskvalifikován

  288. J Agility 2: 7/45, 30.64 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  289. J Agility 3: 14/45, 35.59 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  290. J Agility 4: Diskvalifikován

  291. J Jumping 1: 29/46, 38.48 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  292. J Jumping 2: Diskvalifikován

  293. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  294. druhá zkouška LA2: 8/19, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  295. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  296. třetí zkouška LA2: 8/18, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  297. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  298. Agility I: Diskvalifikován

  299. Agility II: Diskvalifikován

  300. Agility III: Diskvalifikován

  301. Agility Open: Diskvalifikován

  302. Jumping Open: 16/29, 29.63 s, 20.0 tr. b., 5.47 m/s

  303. Jumping Open II: 16/29, 33.54 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  304. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  305. Agility I: 2/13, 30.04 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  306. Agility II: 3/13, 29.57 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  307. Jumping 1: 6/13, 28.58 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  308. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  309. Agility I: 4/17, 30.18 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  310. Agility III: 1/17, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  311. Aglility II: Diskvalifikován

  312. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  313. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  314. první běh LA1: 8/16, 39.66 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  315. třetí běh LA1: Diskvalifikován

  316. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  317. Agility: Diskvalifikován

  318. Agility - D: Diskvalifikován

  319. Jumping: Diskvalifikován

  320. Jumping - D: Diskvalifikován

  321. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  322. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  323. první zkouška LA1: 7/8, 45.47 s, 25.0 tr. b., 3.61 m/s

  324. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  325. Agility L: Diskvalifikován

  326. Jumping L: Diskvalifikován

  327. Zkouška LA1: 7/9, 30.22 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  328. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  329. Agility I: Diskvalifikován

  330. Agility II: Diskvalifikován

  331. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  332. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  333. první zkouška LA1: 3/8, 32.16 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  334. třetí zkouška LA1: 1/8, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  335. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  336. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  337. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  338. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  339. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  340. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  341. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  342. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  343. Agility I: Diskvalifikován

  344. Agility II: Diskvalifikován

  345. Agility III: Diskvalifikován

  346. Agility IV: Diskvalifikován

  347. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  348. A1 druhá LA1: Diskvalifikován

  349. A1 první LA1: Diskvalifikován

  350. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  351. Zkouška Agility 1 LA1: 1/21, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  352. Zkouška Agility 2 LA1: Diskvalifikován

  353. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  354. 1. Agility: 11/24, 36.95 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  355. 2. Agility: Diskvalifikován