Cz En

Lenka Pánková

  1. Číslo: 001864
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 18. 12. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 024008 (L), Best Choice Od Zlatonosné říčky

  2. 084312 (L), Rab Gulden Land

Výsledky

  1. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  2. Agility - 1.kolo L, Rab Gulden Land: 17/31, 45.23 s, 11.23 tr. b., 3.85 m/s

  3. Jumping - 2.kolo L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  4. Zkoušky LA2, Rab Gulden Land: 8/15, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  6. Jumping 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  7. Jumping 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  8. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  9. I. Agility L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  10. II. Jumping L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  11. I. Jumping L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  12. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  13. Agility 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  14. Agility 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  15. Agility 4, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  16. Agility Trial, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  17. Jumping 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  18. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  19. 1. Jumping LA, Rab Gulden Land: 18/37, 48.36 s, 14.36 tr. b., 3.45 m/s

  20. "2. Jump L ""Skokan""", Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  21. 3. Jumping LA, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  22. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  23. Agility 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  24. Agility 2, Rab Gulden Land: 27/77, 59.38 s, 31.38 tr. b., 3.2 m/s

  25. Jumping 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  26. Jumping 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  27. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  28. Jumping L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  29. zkouška 3 LA2, Rab Gulden Land: 1/12, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  30. zkouška 4 LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  31. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  32. Jump 1 L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  33. Jump 2 L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  34. Jump 3 L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  35. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  36. II.zkouska LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  37. I. zkouška LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  38. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  39. Agility L, Rab Gulden Land: 3/24, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  40. Jumping L, Rab Gulden Land: 12/23, 52.04 s, 26.04 tr. b., 2.96 m/s

  41. Zk LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  42. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  43. Agility L, Rab Gulden Land: 13/35, 50.45 s, 14.45 tr. b., 3.49 m/s

  44. Jump L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  46. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  47. Agility So, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  48. Jumping So, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  49. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  50. Agility II Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 46/162, 59.42 s, 22.42 tr. b., 3.35 m/s

  51. Agility II Open, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  52. Agility I Open, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  53. Agility I Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  54. Jumping II Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  55. Jumping II Open, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  56. Jumping I Open, Rab Gulden Land: 96/165, 39.08 s, 15.08 tr. b., 3.92 m/s

  57. Jumping I Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  58. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  59. zkouška LA 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  60. zkouška LA 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  61. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  62. Agility 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  63. Agility 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  64. Agility 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  65. Agility 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  66. Jumping 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 34/184, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. Jumping 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  68. Jumping 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  69. Jumping 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  70. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  71. LA2 II LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  72. LA2 I LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  73. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  74. Agility, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  75. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  76. Velikonoční, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/20, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. Velikonoční, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  78. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  79. Zkouška Agility 1 LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  80. Zkouška Agility 1 LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  81. Zkouška Agility 2 LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  82. Zkouška Agility 2 LA2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  83. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  84. Agility LARGE, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  85. Jumping LARGE, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  86. zkouška LA 1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  87. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  88. A1 zkouska 1, Rab Gulden Land: 1/18, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. A1 zkouska 2, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  90. A1 zkouska 3, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  91. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  92. Dobříš, Rab Gulden Land: 6/54, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  93. Dobříš, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  94. Dobříš, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  95. Dobříš, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  96. Dobříš, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  97. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  98. Jumping 1 L, Rab Gulden Land: 3/22, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  99. Jumping 2 L, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  101. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  102. Agility "zkoušky I.", Rab Gulden Land: 3/20, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  103. Agility "zkoušky II.", Rab Gulden Land: 1/20, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  104. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  105. AGILITY, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  106. JUMPING, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  107. LA1, Rab Gulden Land: 3/16, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  109. III. LA1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  110. II. LA1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  111. I. LA1, Rab Gulden Land: Diskvalifikován

  112. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  113. AGILITY-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  114. JUMPING-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  115. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  116. AGILITY, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  117. JUMPING, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  118. LA2-I, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  119. LA2-II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  120. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický krápník, 10. 04. 2010

  121. Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  122. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  123. AGILITY-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/46, 43.14 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  124. AGILITY-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  125. JUMPING-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  126. JUMPING-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  127. LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/23, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  128. LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  130. Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 25/43, 49.89 s, 24.89 tr. b., 3.29 m/s

  131. Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  132. Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/45, 37.62 s, 16.62 tr. b., 4.23 m/s

  133. Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  134. Zkoušky 1 LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/16, 33.39 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  135. Zkoušky 1 LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  136. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  137. AGILITY-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  138. AGILITY-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  139. JUMPING-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  140. JUMPING-L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  141. LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  142. LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován