Cz En

Agility I Open

  1. Datum: 23. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 39.84 4.99 V V
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 40.31 4.94 V V
3 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 40.73 4.89 V V
4 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.8 4.88 V V
5 Magdalena Ziolkowska HETTON GRANT Bohemia Alke - "Mati" 0 0 0.0 0.0 41.1 4.84 V V
6 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 41.9 4.75 V V
7 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.3 4.7 V V
8 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 42.74 4.66 V V
9 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 42.95 4.63 V V
10 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 43.15 4.61 V V
11 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 43.98 4.52 V V
12 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 44.08 4.51 V V
12 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 44.08 4.51 V V
13 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 44.1 4.51 V V
14 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 44.17 4.51 V V
15 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 44.2 4.5 V V
16 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 44.21 4.5 V V
17 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart - "Brego" 0 0 0.0 0.0 44.5 4.47 V V
18 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 44.68 4.45 V V
19 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 45.3 4.39 V V
20 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 45.52 4.37 V V
21 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 45.54 4.37 V V
22 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 45.88 4.34 V V
23 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 47.91 4.15 V V
24 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 48.04 4.14 V V
25 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 48.17 4.13 V V
26 Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac - "Flaszek" 0 0 2.2 2.2 52.2 3.81 V V
27 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 2.69 2.69 52.69 3.78 V V
28 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 41.11 4.84 V V
29 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 41.59 4.78 V V
30 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 42.4 4.69 V V
31 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 43.94 4.53 V V
32 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 45.05 4.42 V V
33 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 45.1 4.41 V V
34 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 0 1 0.0 5.0 46.26 4.3 V V
35 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 0 0.0 5.0 46.88 4.24 V V
36 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 47.17 4.22 V V
37 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 47.23 4.21 V V
38 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 47.27 4.21 V V
39 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 47.81 4.16 V V
39 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 1 0 0.0 5.0 47.81 4.16 V V
40 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 0 1 0.0 5.0 48.24 4.13 V V
41 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 1 0 0.0 5.0 49.12 4.05 V V
42 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 5.21 5.21 55.21 3.6 V V
43 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 1 0.35 5.35 50.35 3.95 V V
44 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 1 1.26 6.26 51.26 3.88 VD VD
45 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 1.36 6.36 51.36 3.87 VD VD
46 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 1.82 6.82 51.82 3.84 VD VD
47 081511 Eva Sikorová Phoebe 0 1 2.11 7.11 52.11 3.82 VD VD
48 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 3.7 8.7 53.7 3.71 VD VD
49 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 42.88 4.64 VD VD
50 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 43.75 4.55 VD VD
51 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 43.92 4.53 VD VD
52 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen 1 1 0.0 10.0 44.87 4.44 VD VD
53 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 45.91 4.33 VD VD
54 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 0 0.0 10.0 46.34 4.29 VD VD
55 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 1 0.0 10.0 46.46 4.28 VD VD
56 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 46.57 4.27 VD VD
57 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 1 1 0.0 10.0 47.06 4.23 VD VD
58 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 47.19 4.22 VD VD
59 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 48.06 4.14 VD VD
60 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 1 0.0 10.0 48.8 4.08 VD VD
61 081713 Hana Marková Alfa 2 0 0.0 10.0 49.21 4.04 VD VD
62 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 0.21 10.21 50.21 3.96 VD VD
63 011114 Ivana Ondrušová Apolo 1 1 2.28 12.28 52.28 3.81 VD VD
64 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 2 2.55 12.55 52.55 3.79 VD VD
65 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 2 1 0.0 15.0 45.99 4.33 VD VD
66 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 2 1 0.0 15.0 47.36 4.2 VD VD
67 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 1 2 0.0 15.0 48.11 4.14 VD VD
68 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 1 0.0 15.0 48.18 4.13 VD VD
69 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 1 2 1.73 16.73 51.73 3.85 D D
70 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 0 2 7.56 17.56 57.56 3.46 D D
71 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 2 4.28 19.28 54.28 3.67 D D
72 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 4 0 0.0 20.0 44.62 4.46 D D
73 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 3 1 0.0 20.0 45.87 4.34 D D
74 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 1 5.04 20.04 55.04 3.62 D D
75 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 2 8.72 23.72 58.72 3.39 D D
76 Katarína Kolarovová "SURI" Alsa Eldest Slovakia - "SURI" 3 1 5.27 25.27 55.27 3.6 D D
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Golab Kite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044711 Pavla Tomanová Gufy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081514 Veronika Dostálová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044713 Jana Mlýnková Lady-Killer Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038910 Lenka Rambousková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041415 Eliška Vernerová Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO