Cz En

002414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Mika, VOSA Ostrava

Pes

  1. Witty Akumulator, Border kolie

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  2. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  5. Agility LA: 13/33, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. Jumping L: 11/33, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  7. LA 3: Diskvalifikován

  8. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  9. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  10. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  11. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  12. Zkouška 1 LA3: 6/13, 43.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  13. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  14. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  15. Jumping I. L: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  18. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  19. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  20. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  21. Special Agility: Diskvalifikován

  22. Special Jumping: Diskvalifikován

  23. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  24. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  25. Zkouška č.1 LA3: 8/12, 49.18 s, 26.18 tr. b., 3.97 m/s

  26. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  27. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  28. Jumping I: Diskvalifikován

  29. Jumping II: 10/26, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  30. Jumping III: 12/26, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  31. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  32. Agility Open: Diskvalifikován

  33. Agility Trial: Diskvalifikován

  34. Jumping Open: 12/29, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  36. Jumping I: Diskvalifikován

  37. Jumping II: 7/24, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 16/24, 27.89 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  39. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  40. 2Q Agility: Diskvalifikován

  41. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 10/108, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  42. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 35/117, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 36/121, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  44. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  45. 1.běh LA3: 6/10, 40.72 s, 10.72 tr. b., 3.88 m/s

  46. 2.běh LA3: 5/10, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. 3.běh LA3: Diskvalifikován

  48. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  49. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  52. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA3: 6/10, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  54. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  55. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Jumping open L: 5/23, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  58. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  59. Jumping I: Diskvalifikován

  60. Jumping II: 20/44, 31.93 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  61. Jumping III: 19/44, 22.86 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  62. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  63. Agility: Diskvalifikován

  64. Agility Open: 7/29, 37.21 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  67. Jumping 1 L: 10/28, 34.82 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  68. Jumping 2 L: 7/28, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  70. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  71. Jumping II L: 9/42, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  72. Jumping I. L: 13/40, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  73. Zkouška LA3: 5/12, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  74. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  75. QA3 Agility: Diskvalifikován

  76. QA4 Agility: Diskvalifikován

  77. QJ3 Jumping: 30/176, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. QJ4 Jumping: 76/174, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  79. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  80. Agility: Diskvalifikován

  81. Agility Open: 2/45, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  82. Jumping Open: 19/45, 28.39 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  83. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  84. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  88. Druhá LA3: Diskvalifikován

  89. První LA3: Diskvalifikován

  90. Třetí LA3: Diskvalifikován

  91. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  92. Jump 1 L: 8/27, 27.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. Jump 2 L: 5/27, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  94. Jump U Lesa L: 14/27, 20.79 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  96. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  99. LA3-1: 7/16, 40.3 s, 20.3 tr. b., 4.12 m/s

  100. LA3-2: 7/15, 40.64 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  101. LA3-3: Diskvalifikován

  102. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  103. Neděle Agility 1 L: Diskvalifikován

  104. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  105. Sobota 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Sobota 2. zkouška LA2: 1/13, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. Sobota Jumping 1 L: 16/47, 38.5 s, 10.5 tr. b., 3.43 m/s

  108. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  109. Agility neděle L: Diskvalifikován

  110. Jumping neděle L: 5/26, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  111. Zkouška neděle LA2: 2/11, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  112. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  113. Finále L: Diskvalifikován

  114. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  115. Jumping sobota L: 5/37, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  116. Open agility sobota L: 9/36, 41.89 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  117. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  118. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  119. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  120. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška LA2: 4/14, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Agility Open: Diskvalifikován

  125. Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  127. Agility L: 14/34, 32.84 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  128. Jumping L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  131. 1. jumping L: 9/32, 34.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  132. 2. jumping L: 14/27, 31.24 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  133. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  135. Agility družstva: 8/133, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  136. Jumping družstva: 48/133, 33.52 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  137. Mistrovství A2/A3 - Agility: 18/94, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  138. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  139. Power & Speed A2/A3: 21/83, 25.63 s, 10.63 tr. b., 4.14 m/s

  140. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  141. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  142. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 41/99, 33.23 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  143. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  144. Agility: 2/21, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  145. Agility II Open: Diskvalifikován

  146. Agility I Open: Diskvalifikován

  147. Jumping II Open: Diskvalifikován

  148. Jumping I Open: Diskvalifikován

  149. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  150. Zkoušky LA2 1 LA2: 12/14, 54.63 s, 32.63 tr. b., 3.19 m/s

  151. Zkoušky LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  152. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  153. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  157. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška LA2: 1/22, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  159. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  160. 1.zkouška LA2: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  161. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 3.zkouška LA2: 2/13, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  163. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  164. 1.Zkouška LA2: 4/17, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  165. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  168. Agility I: 6/22, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. Agility II: Diskvalifikován

  170. Agility III: 6/22, 32.32 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  171. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  172. Agility Individual: 16/82, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  173. Agility Squads: 19/83, 48.44 s, 6.44 tr. b., 3.84 m/s

  174. FINAL: 17/33, 39.01 s, 16.01 tr. b., 4.18 m/s

  175. Jumping Individual: Diskvalifikován

  176. Jumping Individual: Diskvalifikován

  177. Jumping Squads: Diskvalifikován

  178. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  179. Agility I: Diskvalifikován

  180. Agility II: Diskvalifikován

  181. Agility III: Diskvalifikován

  182. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  183. Agility I: Diskvalifikován

  184. Agility II: Diskvalifikován

  185. Agility III: Diskvalifikován

  186. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  187. Agility I: Diskvalifikován

  188. Agility II: Diskvalifikován

  189. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  190. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  191. Agility I: Diskvalifikován

  192. Agility II: Diskvalifikován

  193. Agility Open I: Diskvalifikován

  194. Jumping Open I: 15/61, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  195. Jumping Open II: 10/53, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  196. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  197. Jumping Ne L: 12/34, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  198. Jumping So L: 10/43, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  199. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  200. Zkouška II So LA2: Diskvalifikován

  201. Zkouška I Ne LA2: 1/14, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  202. Zkouška I So LA2: Diskvalifikován

  203. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  204. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  205. zkouška 2 LA2: 3/21, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  206. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  207. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  210. I. Agility: Diskvalifikován

  211. II. Agility: 5/9, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  212. Jumping Open: 4/38, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  213. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  214. Druhe Agility: Diskvalifikován

  215. Jumping Open: 17/44, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  216. Prvni Agility: Diskvalifikován

  217. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  218. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  220. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  221. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  223. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  224. Agility Open L: Diskvalifikován

  225. Jump Open L: Diskvalifikován

  226. Zkouška LA1: 4/12, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  227. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  228. Agility Open I.: Diskvalifikován

  229. Agility Open II.: Diskvalifikován

  230. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  231. Jumping Open II.: 27/61, 35.63 s, 11.63 tr. b., 4.29 m/s

  232. Jumping Open III: Diskvalifikován

  233. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  234. Agility "zkouška" I.: 4/11, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  235. Agility "zkoušky" II.: 2/11, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  236. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  237. II. LA1: 3/16, 30.65 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  238. I. LA1: 5/16, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  239. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  240. Agility Open II.: 4/40, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  241. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  242. Jumping Open II.: 16/39, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s