Cz En

2Q Agility

  1. Datum: 03. 06. 2017
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.1 5.25 V V
2 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 39.01 5.13 V V
3 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 39.62 5.05 V V
4 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 41.41 4.83 V V
5 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 42.46 4.71 V V
6 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 42.76 4.68 V V
7 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.04 4.65 V V
8 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 44.05 4.54 V V
9 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 44.34 4.51 V V
10 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 44.6 4.48 V V
11 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 44.85 4.46 V V
12 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 46.12 4.34 V V
13 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 46.35 4.31 V V
14 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.4 0.4 49.4 4.05 V V
15 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 36.85 5.43 V V
16 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 38.24 5.23 V V
17 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 39.56 5.06 V V
18 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 39.98 5.0 V V
19 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 1 0 0.0 5.0 40.54 4.93 V V
20 021316 Lucie Tomášková Adrenalin Ninuland 1 0 0.0 5.0 40.6 4.93 V V
21 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 43.17 4.63 V V
22 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 43.68 4.58 V V
23 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 44.48 4.5 V V
24 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 1 0 0.0 5.0 44.5 4.49 V V
25 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 0 0.0 5.0 45.66 4.38 V V
26 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 46.28 4.32 V V
27 080913 Simona Šišková Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 46.75 4.28 V V
28 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 46.88 4.27 V V
29 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 48.98 4.08 V V
30 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 1.01 6.01 50.01 4.0 VD VD
31 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 1.44 6.44 50.44 3.97 VD VD
32 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 4.25 9.25 53.25 3.76 VD VD
33 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 2 0 0.0 10.0 39.11 5.11 VD VD
34 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 40.6 4.93 VD VD
35 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 2 0 0.0 10.0 40.74 4.91 VD VD
36 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 42.53 4.7 VD VD
37 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 2 0 0.0 10.0 42.67 4.69 VD VD
38 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 2 0 0.0 10.0 43.26 4.62 VD VD
39 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 0 0.0 10.0 43.52 4.6 VD VD
40 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 2 0 0.0 10.0 43.85 4.56 VD VD
41 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 43.94 4.55 VD VD
42 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 45.15 4.43 VD VD
43 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 1 0.0 10.0 45.37 4.41 VD VD
44 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 2 0 0.0 10.0 46.38 4.31 VD VD
45 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 2 0 0.0 10.0 46.42 4.31 VD VD
46 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 2 0 0.0 10.0 46.78 4.28 VD VD
47 052215 Ivan Pospíšil Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 47.11 4.25 VD VD
48 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 47.77 4.19 VD VD
49 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 2 0 0.57 10.57 49.57 4.03 VD VD
50 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 1 0.76 10.76 49.76 4.02 VD VD
51 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 7.03 12.03 56.03 3.57 VD VD
52 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 1 2.35 12.35 51.35 3.89 VD VD
53 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 3 0 0.0 15.0 37.91 5.28 VD VD
54 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 39.3 5.09 VD VD
55 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 3 0 0.0 15.0 42.81 4.67 VD VD
56 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 47.61 4.2 VD VD
57 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 3 0 0.1 15.1 49.1 4.07 VD VD
58 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 1 0 11.33 16.33 60.33 3.32 D D
59 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 3 1 0.0 20.0 48.75 4.1 D D
60 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 3 1 0.22 20.22 49.22 4.06 D D
61 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi 4 0 0.94 20.94 49.94 4.0 D D
62 009513 Gabriela Husáková Afree Sky Trip 3 1 1.27 21.27 50.27 3.98 D D
63 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 2 1.55 21.55 50.55 3.96 D D
64 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 2 1 8.71 23.71 57.71 3.47 D D
65 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 4 1 0.0 25.0 47.72 4.19 D D
66 089416 Adriana Miláčková Coudy od Dupíků 2 1 10.45 25.45 59.45 3.36 D D
67 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 2 2 7.34 27.34 56.34 3.55 BO BO
68 Monika Marciniak AWESOME WILD ONE Mystique Regni 2 2 7.56 27.56 56.56 3.54 BO BO
69 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 4 1 2.58 27.58 51.58 3.88 BO BO
70 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan 3 1 18.22 38.22 67.22 2.98 BO BO
71 041314 Alena Vaníčková Blossom Locyka Fitmin 5 1 9.99 39.99 58.99 3.39 BO BO
72 058416 Jana Tománková Amazing Grace Border Song 4 1 16.26 41.26 65.26 3.06 BO BO
73 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 5 2 21.44 56.44 70.44 2.84 BO BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072216 Adéla Kykalová Best Will Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045615 Tereza Lisková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004317 Lucie Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017517 Iva Dulavová Brave Baya Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027117 Kateřina Jírová Brighton Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdaléna Kasprzyk Yoda Ears Master Jah Jah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Vávrová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michal Ondrášek Daisy biely tesák farma al zahra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043616 Klára Manychová Jim Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088116 Kateřina Ryplová Abigail Dog University Praque DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037717 Martina Vaškebová Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034016 Lucie Šůstková Apria Belleza Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022915 Klára Bergerová Alvin Glint of Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Husáková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026617 Michaela Míčová Acey-Ducey Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Szewieczková Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Szewieczková Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083716 Tereza Rulfová Yaga Baba Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS