Cz En

050014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Snášilová, Agility klub Zlechov

Pes

  1. Aithra Star Simple Elegance, Border kolie

Výsledky

  1. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  2. Canviťácký Jumping L: Diskvalifikován

  3. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  4. Stávečkovo jumping L: 7/21, 25.06 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  5. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  6. Agility 1: 69/217, 51.75 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  7. Agility 2: 90/222, 51.59 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. Agility 4: Diskvalifikován

  9. Agility Trial: Diskvalifikován

  10. Jumping 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 2: 47/200, 39.25 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  12. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  13. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  14. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  15. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 46/169, 38.78 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  16. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  17. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  18. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  19. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 60/170, 38.88 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  20. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  21. Agility L: 5/31, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Jumping L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2: 4/9, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  24. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  25. 1. Jumping L: 3/36, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  26. 2. Jumping L: 6/36, 42.9 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  27. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  28. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  29. Jumping I: 6/28, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Jumping III: 4/27, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  32. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  33. 1.Zkouška LA2: 3/17, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  34. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  37. Agility 1: Diskvalifikován

  38. Agility 2: Diskvalifikován

  39. Agility 3: Diskvalifikován

  40. Agility 4: 45/191, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  41. Agility Trial: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 23/74, 39.1 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  47. Jumping I: 30/76, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  50. Agility Trial: 3/15, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  51. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 12/34, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  52. Žabákova cesta - Jumping Open: 1/34, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  53. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  54. Agility A2A3: 33/95, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  55. Agility Squads as individual: 78/157, 38.71 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  56. Jumping A2A3: 10/113, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. Jumping Squads as Individual: 51/162, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  58. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  59. Special Agility: Diskvalifikován

  60. Special Jumping: 75/153, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  61. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  62. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  63. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping L: 7/40, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  65. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  66. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  67. Agility L: Diskvalifikován

  68. Finále L Jump: 2/13, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. Jumping L: Diskvalifikován

  70. Zk LA2: 1/10, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  71. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  72. Agility Open Large: 11/30, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  73. Agility Open Large: Diskvalifikován

  74. Jumping Open Large: 8/31, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  75. Jumping Open Large: 18/30, 39.86 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  76. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  79. Agility 1: 44/217, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  80. Agility 2: 61/216, 46.14 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  81. Agility 3: 76/190, 46.96 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  87. 1Q Jumping: 46/157, 33.95 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  88. 2Q Agility: Diskvalifikován

  89. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  90. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  91. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  92. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 19/121, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  93. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  94. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  96. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  97. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  98. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  99. Agility Trial I: 1/11, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  100. Jumping Open: 11/24, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  101. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  102. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  105. Jumping I: Diskvalifikován

  106. Jumping II: 14/44, 29.73 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  107. Jumping III: Diskvalifikován

  108. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  109. Agility Open: Diskvalifikován

  110. Agility Trial: 4/15, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  111. Jumping Open: 3/33, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  113. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška LA2: 2/17, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  115. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA2: 1/16, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility I: Diskvalifikován

  123. Agility II: Diskvalifikován

  124. Agility III: Diskvalifikován

  125. Agility IV: Diskvalifikován

  126. Jumping I: Diskvalifikován

  127. Jumping II: 23/175, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  128. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  129. Agility: 6/13, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. Nornikovo bludiste: 4/36, 31.7 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  131. Zabakova cesta: 1/37, 23.85 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  132. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  133. 1Q Jumping: 20/131, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  134. 2Q Agility: 33/139, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  135. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  136. Družstva - Jumping: 43/139, 46.56 s, 5.56 tr. b., 3.35 m/s

  137. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  138. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  139. Power & speed A2/A3: 4/91, 17.58 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  140. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  141. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  142. QA3 Agility: Diskvalifikován

  143. QA4 Agility: Diskvalifikován

  144. QJ3 Jumping: 59/176, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  146. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  147. Agility I: 3/13, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  148. Agility II: Diskvalifikován

  149. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  150. Agility I: 1/14, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  151. Agility II: Diskvalifikován

  152. Agility III: Diskvalifikován

  153. Agility Open: 3/30, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  154. Jumping Open: Diskvalifikován

  155. Jumping Open II: 4/29, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  156. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  157. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  158. Zkouška 2 LA2: 5/12, 44.84 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  159. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  160. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  161. 1. zkouška LA2: 9/25, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  162. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  164. Agility: Diskvalifikován

  165. Agility Open: Diskvalifikován

  166. Jumping Open: 5/17, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  168. Jumping Open I: 6/43, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  169. Jumping Open II: 4/42, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  170. Jumping Open III: 3/39, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  171. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  172. Agility L: 3/29, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  173. Fin Agility L: Diskvalifikován

  174. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Zk LA2: Diskvalifikován

  176. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  177. Agility: 3/72, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  178. Agility - J: 11/49, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  179. Jumping: Diskvalifikován

  180. Jumping - J: 4/51, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  181. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  182. Agility: Diskvalifikován

  183. Finále Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  184. Jumping: 3/9, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  185. Open Jumping: Diskvalifikován

  186. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  187. Agility L: 3/34, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  188. Jumping L: 6/37, 31.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  189. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  190. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  191. Agility I: 3/11, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  192. Agility II: Diskvalifikován

  193. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  194. Agility L: Diskvalifikován

  195. Jumping II. L: 16/37, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  196. Jumping I. L: Diskvalifikován

  197. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  198. Agility: 11/37, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Agility I: Diskvalifikován

  200. Agility II: Diskvalifikován

  201. Agility III: Diskvalifikován

  202. Agility IV: Diskvalifikován

  203. Jumping II: Diskvalifikován

  204. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  205. Agility L: Diskvalifikován

  206. Jumping L: Diskvalifikován

  207. Zk: Diskvalifikován

  208. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  209. Agility družstva: Diskvalifikován

  210. Jumping družstva: Diskvalifikován

  211. Mistrovství A1 - Agility: Diskvalifikován

  212. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  213. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  214. Speciální závod - Agility: 63/140, 46.1 s, 23.1 tr. b., 3.21 m/s

  215. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  216. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  217. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  218. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  219. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  220. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  221. Agility IV - Large - Junioři: 6/43, 39.63 s, 5.63 tr. b., 4.37 m/s

  222. Jumping II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  223. Jumping I - Large - Junioři: 4/45, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 5/11, 23.69 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  225. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  226. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  227. 1. Zkouška LA2: 4/18, 44.96 s, 14.96 tr. b., 3.14 m/s

  228. 2.Zkouška LA2: 8/17, 47.21 s, 11.21 tr. b., 3.81 m/s

  229. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  230. A1 druhá LA1: 2/16, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  231. A1 první LA1: Diskvalifikován

  232. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  233. Agility I: 6/22, 30.99 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  234. Agility II: Diskvalifikován

  235. Agility III: 7/22, 26.18 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  236. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  237. Zkouška Agility 1 LA1: 11/21, 32.02 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  238. Zkouška Agility 2 LA1: Diskvalifikován

  239. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  240. Agility: 1/6, 30.16 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  241. Agility Open: 8/37, 40.72 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  242. Jumping Open: Diskvalifikován

  243. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  244. 1. Agility: 12/24, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  245. 2. Agility: Diskvalifikován

  246. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  247. I. Agility: 3/8, 35.71 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  248. II. Agility: 4/8, 41.96 s, 25.0 tr. b., 3.48 m/s

  249. Zlechov - VIII. Zlechovské hopsání, 27. 09. 2014

  250. Agility L: Diskvalifikován

  251. Jumping L: 28/44, 49.51 s, 24.51 tr. b., 3.03 m/s

  252. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  254. Agility: Diskvalifikován

  255. Jumping: Diskvalifikován

  256. Majsa Jumping: Diskvalifikován