Cz En

058416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Tománková

    Člen KA

Pes

  1. Amazing Grace Border Song, Border kolie

Výsledky

  1. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 88/175, 42.44 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 84/170, 52.0 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  9. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  10. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2 2 LA2: 7/14, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  13. Agility Trial I: 11/18, 38.17 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  14. Agility Trial II: Diskvalifikován

  15. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  16. Agility L L: Diskvalifikován

  17. Jumping L L: 2/43, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  19. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  20. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška LA2: 4/23, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: 6/19, 45.08 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  25. Agility Trial III: Diskvalifikován

  26. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  27. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  28. Agility Open: 17/32, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  29. Agility Trial: 4/11, 35.5 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. Jumping Open: 5/35, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  31. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  32. Agility I: 1/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  33. Agility II: 4/14, 37.0 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  34. Agility III: Diskvalifikován

  35. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  36. Agility 1: Diskvalifikován

  37. Agility 2: 62/216, 47.18 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  38. Agility 3: 46/190, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  39. Agility 4: 76/196, 43.39 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  40. Agility Trial: 10/49, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  41. Jumping 1: 59/214, 44.32 s, 7.32 tr. b., 4.29 m/s

  42. Jumping 2: Diskvalifikován

  43. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  44. 1Q Jumping: 56/157, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  45. 2Q Agility: 72/157, 65.26 s, 41.26 tr. b., 3.06 m/s

  46. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  47. Jednotlivci A1 - Jumping: 15/46, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. Power & speed A1: 9/45, 15.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  49. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 7/46, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  50. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  51. Jumping 1 L: 13/36, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  52. Jumping 2 L: 11/35, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  53. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  54. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  55. 1. Agility: Diskvalifikován

  56. 2. Agility: Diskvalifikován

  57. 3. Agility: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  59. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. FALCO 2. zkouška LA2: 5/18, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  61. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  62. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  63. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  64. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  65. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  66. 1. Zkouška LA1: 5/25, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 13/26, 47.03 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  69. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  72. Agility Trial I: 11/23, 49.09 s, 22.09 tr. b., 3.01 m/s

  73. Agility Trial II: 4/23, 42.81 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  74. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  75. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  76. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška č.3 LA1: Diskvalifikován

  78. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  79. Agility Open: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: Diskvalifikován

  81. Jumping Open: Diskvalifikován

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  83. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  84. 2. běh LA1 LA1: 9/18, 52.89 s, 10.0 tr. b., 2.87 m/s

  85. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  86. Jumping L: 10/22, 39.7 s, 19.7 tr. b., 3.63 m/s

  87. Jumping speciál L: 6/21, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. Zkouška LA1: 4/14, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s