Cz En

018216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Sikorová, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Mawlch Ypsi, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  2. Agility LA: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 14/33, 31.85 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  4. LA 1: 2/14, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  5. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  6. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  7. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  8. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  9. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  11. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  12. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. 3. zkouška LA1: 3/16, 29.85 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  15. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  16. Zkouška č.1 LA1: 6/15, 28.97 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  17. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  18. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  19. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  20. zkouška 2 LA1: 6/10, 35.34 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  21. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  22. II. zkouška LA1: 5/12, 23.73 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  24. tuneliáda A1 LA1: 1/12, 21.37 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  25. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  26. Agility I: Diskvalifikován

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Agility III: Diskvalifikován

  29. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  30. Agility Trial I: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II: 7/13, 32.4 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  32. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: 2/11, 30.67 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  35. Jumping I: 2/24, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  36. Jumping II: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 17/24, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  39. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  40. Agility L: 7/28, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Jumping L: 18/30, 36.07 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  42. Zkouška LA1: 4/11, 26.74 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  44. Agility 1: Diskvalifikován

  45. Agility 2: Diskvalifikován

  46. Agility 3: Diskvalifikován

  47. Agility 4: Diskvalifikován

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Jumping 1: 74/214, 42.07 s, 10.07 tr. b., 4.52 m/s

  50. Jumping 2: Diskvalifikován

  51. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  52. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  53. 2Q Agility: 61/157, 49.94 s, 20.94 tr. b., 4.0 m/s

  54. Jednotlivci A1 - Agility: 11/46, 37.38 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  55. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  56. Power & speed A1: Diskvalifikován

  57. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 19/46, 30.84 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  59. zkouška 1 LA1: 1/11, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  60. zkouška 2 LA1: 2/11, 30.12 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  61. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  62. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  65. 1. zkouška LA1: 7/12, 33.04 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  66. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška LA1: 1/12, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  68. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  69. Jumping I: Diskvalifikován

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Jumping III: 15/26, 32.57 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  73. Jumping A0 LV: 1/11, 15.59 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  74. tuneliádaA0 LV: Diskvalifikován

  75. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  76. Jumping I: Diskvalifikován

  77. Jumping II: Diskvalifikován

  78. Jumping III: 10/44, 22.79 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  80. Jumping 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 2: 18/44, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  82. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 28/41, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  83. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  84. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 L: 14/28, 36.28 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  86. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  87. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  88. I. Jumping L: 7/20, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  91. I. Jumping L: Diskvalifikován

  92. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  93. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  94. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  95. Jumping II L: 10/42, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  96. Jumping I. L: 12/40, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s