Cz En

Power & speed A1

  1. Datum: 02. 06. 2017
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 25.0 s
  6. Maximální čas: 45.0 s
  7. Délka: 80.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 14.23 5.62 V V
2 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 0 0 0.0 0.0 14.66 5.46 V V
3 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 15.43 5.18 V V
4 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 16.67 4.8 V V
5 017517 Iva Dulavová Brave Baya Monpeja 0 0 0.0 0.0 21.1 3.79 V V
6 088116 Kateřina Ryplová Abigail Dog University Praque 0 0 0.0 0.0 21.31 3.75 V V
7 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 1 0 0.0 5.0 14.36 5.57 V V
8 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 1 0 0.0 5.0 14.63 5.47 V V
9 058416 Jana Tománková Amazing Grace Border Song 1 0 0.0 5.0 15.51 5.16 V V
10 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 15.74 5.08 V V
11 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 0 1 0.0 5.0 17.24 4.64 V V
12 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan 2 0 0.0 10.0 15.32 5.22 VD VD
13 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 0 2 0.0 10.0 21.17 3.78 VD VD
14 041314 Alena Vaníčková Blossom Locyka Fitmin 3 0 0.0 15.0 16.94 4.72 VD VD
DIS 027117 Kateřina Jírová Brighton Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004317 Lucie Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026617 Michaela Míčová Acey-Ducey Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022915 Klára Bergerová Alvin Glint of Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083716 Tereza Rulfová Yaga Baba Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043616 Klára Manychová Jim Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072216 Adéla Kykalová Best Will Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045615 Tereza Lisková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011717 Magdaléna Jirkovská Enchillada Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034016 Lucie Šůstková Apria Belleza Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089416 Adriana Miláčková Coudy od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Szewieczková Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS