Cz En

083716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Rulfová, AK Pohoda

    Člen KA

Pes

  1. Yaga Baba Aibara, Border kolie

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  2. II. Zk LA1: 2/9, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  3. I. Zk LA1: 1/9, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  4. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  5. LA1 I.: 1/9, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. LA1 II.: 4/9, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  8. 1. Jumping L: 18/23, 48.28 s, 21.28 tr. b., 3.13 m/s

  9. 2. Jumping L: 5/23, 40.7 s, 3.7 tr. b., 3.71 m/s

  10. 3. Jumping L: 8/23, 37.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  11. 4. Jumping L: 9/23, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  12. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  13. 1. zkouška LA1: 4/8, 50.37 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  14. 2. zkouška LA1: 2/8, 54.74 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  15. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  16. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  19. Agility L: Diskvalifikován

  20. Jumping L: 6/17, 43.16 s, 13.16 tr. b., 2.85 m/s

  21. Zkouška LA1: 3/7, 33.86 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  22. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  23. Open AGI L: Diskvalifikován

  24. Open JUMP L: Diskvalifikován

  25. Zkouška A1 L: 3/9, 53.76 s, 15.26 tr. b., 2.92 m/s

  26. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  27. 1. Zkouška LA1: 4/10, 56.17 s, 31.17 tr. b., 2.81 m/s

  28. 2. Zkouška LA1: 2/10, 49.63 s, 9.63 tr. b., 3.18 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  30. A1 II L: 2/9, 43.01 s, 2.01 tr. b., 3.32 m/s

  31. A1 I L: Diskvalifikován

  32. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  33. Agility - LA: 11/29, 45.9 s, 24.9 tr. b., 3.44 m/s

  34. ZkA - LA1: 3/13, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  36. 1.ZK LA1: Diskvalifikován

  37. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  38. Junioři L: 6/8, 60.91 s, 23.91 tr. b., 2.91 m/s

  39. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  40. 1. Zka - LA1: 3/10, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. 2. Zka - LA1: 3/10, 33.55 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  42. Jumping - Large: Diskvalifikován

  43. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  44. Agility - LA: Diskvalifikován

  45. Jumping LA: Diskvalifikován

  46. ZkA - LA1: 4/11, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  47. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA1: 1/4, 64.73 s, 37.73 tr. b., 2.15 m/s

  51. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  52. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  53. 2Q Agility: Diskvalifikován

  54. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  55. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  56. Power & speed A1: Diskvalifikován

  57. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  58. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Zka - LA1: 4/11, 32.14 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  62. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  63. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován