Cz En

083716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Rulfová, AK Pohoda

    Člen KA

Pes

  1. Yaga Baba Aibara, Border kolie

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 6/17, 43.16 s, 13.16 tr. b., 2.85 m/s

  4. Zkouška LA1: 3/7, 33.86 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  5. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  6. Open AGI L: Diskvalifikován

  7. Open JUMP L: Diskvalifikován

  8. Zkouška A1 L: 3/9, 53.76 s, 15.26 tr. b., 2.92 m/s

  9. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  10. 1. Zkouška LA1: 4/10, 56.17 s, 31.17 tr. b., 2.81 m/s

  11. 2. Zkouška LA1: 2/10, 49.63 s, 9.63 tr. b., 3.18 m/s

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  13. A1 II L: 2/9, 43.01 s, 2.01 tr. b., 3.32 m/s

  14. A1 I L: Diskvalifikován

  15. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  16. Agility - LA: 11/29, 45.9 s, 24.9 tr. b., 3.44 m/s

  17. ZkA - LA1: 3/13, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  19. 1.ZK LA1: Diskvalifikován

  20. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  21. Junioři L: 6/8, 60.91 s, 23.91 tr. b., 2.91 m/s

  22. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  23. 1. Zka - LA1: 3/10, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. 2. Zka - LA1: 3/10, 33.55 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  25. Jumping - Large: Diskvalifikován

  26. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  27. Agility - LA: Diskvalifikován

  28. Jumping LA: Diskvalifikován

  29. ZkA - LA1: 4/11, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  30. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  31. Agility L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA1: 1/4, 64.73 s, 37.73 tr. b., 2.15 m/s

  34. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  35. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  36. 2Q Agility: Diskvalifikován

  37. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  38. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  39. Power & speed A1: Diskvalifikován

  40. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  41. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  42. Agility: Diskvalifikován

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Zka - LA1: 4/11, 32.14 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  45. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  46. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  47. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován