014516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Kabátová

    Arrow_down

Pes

  1. Forbee Czech Imp, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  2. Finále L: 13/35, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. LA Agility 1: 7/149, 43.8 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  4. LA Agility 2: Diskvalifikován

  5. LA Agility 3: Diskvalifikován

  6. LA Agility 4: Diskvalifikován

  7. LA Jumping 1: 22/141, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  8. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  10. Agility II L: 7/25, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  11. Agility I L: 3/25, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  12. Agility lepší běh L: 6/25, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. Jumping II L: 5/22, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  14. Jumping I L: Diskvalifikován

  15. Jumping lepší běh L: 6/25, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  16. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: 29/91, 39.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  22. Agility I: 1/16, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  23. Agility II: 2/15, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  24. Jumping I: 4/16, 45.67 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  26. 1. Zkouška A2 L: 6/12, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  27. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  28. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  29. Vitar Agility Trial I: 1/12, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  30. Vitar Agility Trial II: 1/12, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  31. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  32. JK Animals Agility Trial I: 2/10, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  34. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  35. Zkouška 1: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2: 1/9, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  37. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Agility II: 32/99, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  43. 1. Agility: Diskvalifikován

  44. 1. jumping: Diskvalifikován

  45. 2. agility: 6/20, 43.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. 2. jumping: Diskvalifikován

  47. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  48. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  49. JUMPING II. A2 + A3: 4/8, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  50. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  51. Jumping Final: 1/12, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  52. Jumping Open I: 7/29, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. Jumping Open II: 3/29, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  54. Jumping Open III: 14/28, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  55. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  56. TRIAL I.: 6/17, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  57. TRIAL II.: 10/17, 44.39 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  58. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  59. Zk Agility I: Diskvalifikován

  60. Zk Agility II: Diskvalifikován

  61. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  62. ZkA I: Diskvalifikován

  63. ZkA II: Diskvalifikován

  64. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  65. Jumping 1: 12/38, 31.31 s, 10.0 tr. b., 6.32 m/s

  66. Jumping 2: 1/36, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  67. Zkoušky: Diskvalifikován

  68. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  69. Agility Trial I: 1/14, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  72. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  75. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 7/51, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  76. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  77. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  78. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  79. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  80. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 46/175, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 83/170, 45.81 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  83. 1.zkouška LA1: 1/15, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  84. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  86. Agility Trial I: 4/30, 32.41 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  89. Trial I: 3/26, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  90. Trial II: Diskvalifikován

  91. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  92. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  93. Zkouška 2 LA1: 1/17, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  94. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  95. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  98. Agility Trial I: 6/11, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  99. Agility Trial II: Diskvalifikován

  100. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  101. Agility L L: 6/43, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  102. Jumping L L: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  104. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  105. Zkouška 1 So LA1: 3/8, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  106. Zkouška 2 So LA1: Diskvalifikován

  107. Zkouška 3 So LA1: 2/7, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  108. 1. Zkouška - neděle LA1: 1/6, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  109. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  111. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  112. Agility I: 19/75, 50.32 s, 15.32 tr. b., 3.78 m/s

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Jumping I: 47/76, 30.51 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  115. Jumping II: 43/73, 30.07 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  116. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  117. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 1/34, 34.95 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  118. Žabákova cesta - Jumping Open: 7/34, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  119. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  120. Agility A1: 6/46, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  121. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  122. Jumping A1: 1/48, 22.15 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  123. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  124. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  125. Special Agility: Diskvalifikován

  126. Special Jumping: 18/153, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  127. Tachyon Trophy A1: 9/47, 25.11 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  128. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  129. Agility Open: Diskvalifikován

  130. Agility Trial: 1/12, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  131. Jumping Open: Diskvalifikován

  132. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  133. I Agility Trial: Diskvalifikován

  134. II Agility Trial: 1/12, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  135. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  136. Agility L Ne: 46/98, 36.4 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  137. Agility L So: Diskvalifikován

  138. Jumping L Ne: 51/96, 44.89 s, 30.89 tr. b., 4.3 m/s

  139. Jumping L So: 43/100, 31.51 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  140. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  141. Jednotlivci A1 - Agility: 10/46, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  142. Jednotlivci A1 - Jumping: 21/46, 34.38 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. Power & speed A1: Diskvalifikován

  144. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 22/46, 31.09 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  145. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  146. 2Q Agility: Diskvalifikován

  147. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  148. Jumping 1 L: 15/36, 29.47 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  149. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  150. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  151. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  152. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  154. Jumping I: Diskvalifikován

  155. Jumping II: 12/26, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  156. Jumping III: Diskvalifikován

  157. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  158. Jump 1 L: 8/19, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  159. Jump 2 L: 2/21, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  160. Jump 3 L: 6/21, 42.7 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  162. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  163. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  164. Jumping 3 L: 9/28, 34.42 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  165. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  166. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  167. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  168. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  169. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  170. Power & speed A1: Diskvalifikován

  171. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 23/38, 36.24 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  172. 1Q Jumping: 57/131, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  173. 2Q Agility: Diskvalifikován

  174. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  175. Jumping II L: Diskvalifikován

  176. Jumping I. L: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA1: Diskvalifikován