Cz En

014516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Mikušová

    Člen KA

Pes

  1. Forbee Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 1/9, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  4. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: 32/99, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  7. Jumping I: Diskvalifikován

  8. Jumping II: Diskvalifikován

  9. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  10. 1. Agility: Diskvalifikován

  11. 1. jumping: Diskvalifikován

  12. 2. agility: 6/20, 43.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. 2. jumping: Diskvalifikován

  14. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  15. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  16. JUMPING II. A2 + A3: 4/8, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  18. Jumping Final: 1/12, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Jumping Open I: 7/29, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  20. Jumping Open II: 3/29, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  21. Jumping Open III: 14/28, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  23. TRIAL I.: 6/17, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  24. TRIAL II.: 10/17, 44.39 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  25. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  26. Zk Agility I: Diskvalifikován

  27. Zk Agility II: Diskvalifikován

  28. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  29. ZkA I: Diskvalifikován

  30. ZkA II: Diskvalifikován

  31. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  32. Jumping 1: 12/38, 31.31 s, 10.0 tr. b., 6.32 m/s

  33. Jumping 2: 1/36, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  34. Zkoušky: Diskvalifikován

  35. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  36. Agility Trial I: 1/14, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  37. Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  39. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  42. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 7/51, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  43. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  44. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  45. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  46. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  47. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 46/175, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  48. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 83/170, 45.81 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  49. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  50. 1.zkouška LA1: 1/15, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  51. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  53. Agility Trial I: 4/30, 32.41 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  54. Agility Trial II: Diskvalifikován

  55. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  56. Trial I: 3/26, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  57. Trial II: Diskvalifikován

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  59. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2 LA1: 1/17, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  61. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  62. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  65. Agility Trial I: 6/11, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  68. Agility L L: 6/43, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. Jumping L L: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  71. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  72. 1. Zkouška - neděle LA1: 1/6, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  73. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  75. Zkouška 1 So LA1: 3/8, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Zkouška 2 So LA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška 3 So LA1: 2/7, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  78. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  79. Agility I: 19/75, 50.32 s, 15.32 tr. b., 3.78 m/s

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: 47/76, 30.51 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  82. Jumping II: 43/73, 30.07 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  83. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  84. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 1/34, 34.95 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  85. Žabákova cesta - Jumping Open: 7/34, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  86. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  87. Agility A1: 6/46, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  88. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  89. Jumping A1: 1/48, 22.15 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  90. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  91. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  92. Special Agility: Diskvalifikován

  93. Special Jumping: 18/153, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  94. Tachyon Trophy A1: 9/47, 25.11 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  95. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  96. Agility Open: Diskvalifikován

  97. Agility Trial: 1/12, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  98. Jumping Open: Diskvalifikován

  99. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  100. I Agility Trial: Diskvalifikován

  101. II Agility Trial: 1/12, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  102. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  103. Agility L Ne: 46/98, 36.4 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  104. Agility L So: Diskvalifikován

  105. Jumping L Ne: 51/96, 44.89 s, 30.89 tr. b., 4.3 m/s

  106. Jumping L So: 43/100, 31.51 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  107. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  108. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  109. 2Q Agility: Diskvalifikován

  110. Jednotlivci A1 - Agility: 10/46, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  111. Jednotlivci A1 - Jumping: 21/46, 34.38 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  112. Power & speed A1: Diskvalifikován

  113. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 22/46, 31.09 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  114. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  115. Jumping 1 L: 15/36, 29.47 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  116. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  117. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  118. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  119. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  121. Jumping I: Diskvalifikován

  122. Jumping II: 12/26, 31.43 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  123. Jumping III: Diskvalifikován

  124. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  125. Jump 1 L: 8/19, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  126. Jump 2 L: 2/21, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  127. Jump 3 L: 6/21, 42.7 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  128. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  129. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  131. Jumping 3 L: 9/28, 34.42 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  132. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  133. 1Q Jumping: 57/131, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  134. 2Q Agility: Diskvalifikován

  135. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  136. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  137. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  138. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  139. Power & speed A1: Diskvalifikován

  140. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 23/38, 36.24 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  141. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  142. Jumping II L: Diskvalifikován

  143. Jumping I. L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1: Diskvalifikován