Cz En

Jumping L

  1. Datum: 15. 07. 2017
  2. Závod: Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 31.57 5.48
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 32.84 5.27
3 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 35.2 4.91
4 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 37.84 4.57
5 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 0 0 0.0 0.0 38.25 4.52
6 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.96 4.44
7 055615 Lucie Krpcová Jessie 0 0 0.0 0.0 39.86 4.34
8 044616 Jaroslava Cardová Yura Akumulator 0 0 0.0 0.0 44.93 3.85
9 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 1.44 1.44 46.44 3.73
10 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro 0 0 2.3 2.3 47.3 3.66
11 017317 Veronika Kalužová Albion Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 34.78 4.97
12 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 0 1 0.0 5.0 39.4 4.39
13 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 1 0.0 5.0 41.91 4.13
14 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 1 0.0 5.0 44.12 3.92
15 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 1 0.0 10.0 35.72 4.84
16 072016 Nela Kohoutová Archii 1 1 0.0 10.0 36.95 4.68
17 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 37.2 4.65
18 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi 3 0 0.0 15.0 36.07 4.8
19 093314 Ludmila Chudějová Sandy 1 0 10.35 15.35 55.35 3.13
20 039717 Lenka Fiurášková Angenie Monile ze Sametové louky 4 2 3.67 33.67 48.67 3.55
DIS 012916 Miroslav Honěk Jessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057015 Barbara Sajdoková Crasna Maaya z Molu Es DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096115 Kamila Cahelová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Kasprzyk Flyland Northern Lights DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084116 Dana Cábová Mia Mia Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023216 Štěpánka Maňásková Jan Žižka z Bernartic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003017 Denisa Olšáková Beyoncé Berbulu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS