Cz En

082815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Faustová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Alla Marcía z Údolí květin, Border kolie

Výsledky

  1. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  2. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  5. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  6. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  8. Czech Imp Jump: 2/9, 20.11 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  9. Jumping 1: Diskvalifikován

  10. Jumping 2: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  12. Czech Imp Jump: 4/18, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  13. Jumping 1: Diskvalifikován

  14. Jumping 2: 3/19, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  16. Czech Imp Jump: 6/21, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 : 2/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  19. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  20. Czech Imp Jump MiniLarge: 3/17, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  21. Jumping 1 - MiniLarge: 1/18, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  22. Jumping 2 - MiniLarge: 5/18, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  23. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  24. Zkouška III. LA3: 10/22, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  25. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  26. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  27. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  28. Agility II. L: Diskvalifikován

  29. Agility I. L: Diskvalifikován

  30. Jumping II. L: Diskvalifikován

  31. Jumping I. L: 19/94, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  32. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  33. Agility - LA: 4/43, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  34. Jumping LA: 10/44, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. ZkA - LA3: 3/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  37. QA1 agility: 35/127, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  38. QA2 agility: 63/125, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. QA3 agility: Diskvalifikován

  40. QJ1 jumping: 66/126, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  41. QJ2 jumping: 39/126, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  42. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  44. Agility Trial: Diskvalifikován

  45. Jumping Trial: 2/11, 37.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  47. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Junioři L: Diskvalifikován

  50. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  51. Agility - hra Large: Diskvalifikován

  52. Agility SuperG - Challenge Large: 1/14, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  53. Jumping - hra Large: 1/24, 22.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. Jumping SuperG - Challenge Large: 6/14, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  56. 1. zkouška LA3: 2/22, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  57. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  59. Agility L: 24/48, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  60. Jumping L: 16/48, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  61. Zkouška - LA2: 2/20, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  62. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  63. Agility družstev: Diskvalifikován

  64. Agility jednotlivců: 6/87, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Jumping družstev: 25/88, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping jednotlivců: 35/87, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  67. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  68. Agility Open Large: 10/30, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  69. Agility Open Large: 10/31, 39.07 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  70. Jumping Open Large: 3/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  71. Jumping Open Large: 7/31, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  72. Zkouška LA2: 2/13, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. Zkouška LA2: 3/14, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  75. 1. Zka - LA2: 2/19, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  76. 2. Zka - LA2: 13/18, 27.17 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  78. Agility - Large: 1/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  79. Jumping - Large: 15/42, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  80. ZkA - LA2: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  82. QA4 agility: 28/99, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  83. QA5 agility: Diskvalifikován

  84. QA6 agility: Diskvalifikován

  85. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  86. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  87. QJ6 jumping: 18/76, 41.1 s, 8.1 tr. b., 4.18 m/s

  88. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  89. 1Q Jumping: 11/157, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. 2Q Agility: 37/157, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  91. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 17/108, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  93. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  94. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 40/121, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  95. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  96. QA1 agility: Diskvalifikován

  97. QA2 agility: Diskvalifikován

  98. QA3 agility: 65/130, 42.36 s, 25.0 tr. b., 4.34 m/s

  99. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  102. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  103. Agility SL L: Diskvalifikován

  104. Hra L: 4/18, 19.53 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  105. Jumping SL L: 3/7, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  106. Zkouška LA2: 5/10, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  107. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  108. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  109. JUMP Kategorie A2+A3 L: 4/11, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  110. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  112. Agility - Large: 13/35, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  113. Jumping - Large: Diskvalifikován

  114. ZkA - LA2: 2/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  116. Agility 1: 9/128, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. Agility 2: 44/128, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  118. Jumping 1: 29/128, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  119. Jumping 2: Diskvalifikován

  120. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  121. Agility Trial I: 3/29, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  122. Jumping Trial I: 10/27, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  124. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  125. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  126. Junioři - finále L: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  128. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  129. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  130. Junioři L: 1/8, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  132. Agility: 18/47, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. Jumping: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  136. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  137. 2. ZK LA2: 7/31, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  138. Junioři L: 3/8, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  140. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA2: 2/14, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  143. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Junioři L: 8/13, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  147. 1. ZK LA2: 2/29, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  148. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  149. Junioři L: 8/15, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  150. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  151. 1. zkouška LA2: 2/28, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  152. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  155. Agility družstva: Diskvalifikován

  156. Agility - junioři: Diskvalifikován

  157. Jumping družstva: 47/77, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. Jumping - junioři: 34/54, 32.49 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  160. 1. ZK LA2: 8/23, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  161. 2. ZK LA2: 4/23, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  162. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  163. 1. Zka: 3/20, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  164. 2. Zka: Diskvalifikován

  165. Jumping: 16/41, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  166. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  167. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 2. zkouška LA2: 2/11, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  169. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  170. J Agility 1: Diskvalifikován

  171. J Agility 2: 13/45, 33.66 s, 6.96 tr. b., 4.49 m/s

  172. J Agility 3: Diskvalifikován

  173. J Agility 4: 2/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  174. J Jumping 1: 18/46, 39.6 s, 6.04 tr. b., 4.34 m/s

  175. J Jumping 2: 3/45, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  177. 1. ZK LA1: 3/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  178. 2. ZK LA1: 7/17, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  179. Junioři L: Diskvalifikován

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  181. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  182. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  183. Junioři L: Diskvalifikován

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  185. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  186. 2. ZK LA1: 5/24, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  187. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  188. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  189. Agility: Diskvalifikován

  190. Jumping: Diskvalifikován

  191. ZkA: 7/13, 22.21 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  193. 1. ZK LA1: 1/28, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  194. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  195. Junioři L: Diskvalifikován

  196. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  197. Agility SuperG Basic Large: Diskvalifikován

  198. Jumping SuperG Basic Large: Diskvalifikován