Cz En

Agility I. L

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 34.14 5.33
2 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 35.38 5.14
3 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.47 4.99
4 030114 Jitka Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 36.52 4.98
5 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 36.53 4.98
6 079815 Petra Kolegarová Tara 0 0 0.0 0.0 40.07 4.54
7 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya 0 0 0.0 0.0 40.2 4.53
8 001317 Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.7 0.7 41.7 4.36
9 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 0 0 3.76 3.76 44.76 4.07
10 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 1 0 0.0 5.0 34.12 5.33
11 069415 Markéta Benediktová Rony 1 0 0.0 5.0 37.97 4.79
12 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 1 0 0.0 5.0 38.94 4.67
13 093614 Luboš Slavík Astor 0 1 0.0 5.0 39.49 4.61
14 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 0.0 5.0 39.87 4.56
15 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 40.2 4.53
16 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.37 4.51
17 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.04 5.04 41.04 4.43
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.64 5.64 41.64 4.37
19 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 1 0 1.5 6.5 42.5 4.28
20 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 1.92 6.92 42.92 4.24
21 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 1 0 3.15 8.15 44.15 4.12
22 083612 Soňa Hejcmanová Sára 1 0 3.36 8.36 44.36 4.1
23 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 1 3.68 8.68 44.68 4.07
24 022516 Monika Svatošová Goldie 1 0 4.14 9.14 45.14 4.03
25 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 34.55 5.27
26 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 2 0 0.0 10.0 35.21 5.17
27 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 1 0.0 10.0 39.69 4.59
28 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 1 0.0 10.0 39.89 4.56
29 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 2 0 0.16 10.16 41.16 4.42
30 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 1 1.27 11.27 42.27 4.31
31 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 1.93 11.93 42.93 4.24
32 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 2 0 2.31 12.31 43.31 4.2
33 007417 Jana Pošvářová Cassie 2 0 2.59 12.59 43.59 4.18
34 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 1 8.3 13.3 49.3 3.69
35 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 9.24 14.24 50.24 3.62
36 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 3 0 0.0 15.0 34.81 5.23
37 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 3 0 0.0 15.0 35.62 5.11
38 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 3 0 0.0 15.0 39.77 4.58
39 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 40.88 4.45
40 004217 Tereza Kropáčová Tessi 2 0 5.24 15.24 46.24 3.94
41 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 0 2 5.29 15.29 46.29 3.93
42 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 3 0 0.87 15.87 41.87 4.35
43 067515 Lucie Jirmanová Argo 2 0 8.86 18.86 49.86 3.65
44 083514 Lucie Bidlová Triss 1 2 4.38 19.38 45.38 4.01
45 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 1 2 4.86 19.86 45.86 3.97
46 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 3 1 0.0 20.0 40.51 4.49
47 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 1 5.38 20.38 46.38 3.92
48 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 2 4.88 24.88 45.88 3.97
49 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 4 1 8.88 33.88 49.88 3.65
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023218 Nikola Kubů Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037818 Aneta Obrusníková Pretty Princess Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031218 Lucie Šimáňová Brighton Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029418 Alena Zbožínková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017017 Kristýna Vincíková Drive on Max Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Gołąb Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS