Cz En

000115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Řezníčková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. I Believe I Can Fly, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  2. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  3. Jumping LA neděle: 18/70, 38.21 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  4. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  5. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  6. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  8. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  10. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  11. Agility klubů L: Diskvalifikován

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA3: 12/18, 41.25 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  15. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. LA3 I. LA3: 6/24, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  18. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  21. Agility 1 L: 6/27, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  22. Agility 2 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 L: 5/28, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  24. Jumping 2 L: 11/28, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  25. Jumping 3 L: 1/28, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  26. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  28. Jumping L: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA3: 7/14, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  31. AGILITY: 6/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. JUMPING: Diskvalifikován

  33. LA3: Diskvalifikován

  34. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  35. 1.kvalifikace: 13/45, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  36. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  37. 3.kvalifikace: 18/45, 23.66 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  38. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  39. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  40. Jumping OPEN L: 2/58, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  41. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  42. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  43. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  44. 2.Zka - LA3: Diskvalifikován

  45. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  46. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  47. 2. běh LA3: 5/14, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  49. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  50. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  52. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zk LA3: 2/20, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  54. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  55. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  56. 2. ZkA - LA3: 3/14, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  57. 3.ZkA - LA3: 4/14, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  58. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  59. Agility II. L: Diskvalifikován

  60. Agility I. L: Diskvalifikován

  61. Jumping II. L: Diskvalifikován

  62. Jumping I. L: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  64. A3 zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Agility L L: Diskvalifikován

  66. Jumping L L: Diskvalifikován

  67. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  68. I Agility Open: 44/139, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  69. II Agility Open: Diskvalifikován

  70. II Jumping Open: Diskvalifikován

  71. I Jumping Open: Diskvalifikován

  72. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  73. Zkouška 1 LA3: 9/17, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  74. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  75. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  76. Zkoukša 1 LA3: Diskvalifikován

  77. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  78. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  79. AGILITY: 16/52, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. AGILITY: Diskvalifikován

  81. JUMPING: 16/49, 37.27 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. JUMPING: Diskvalifikován

  83. LA3: Diskvalifikován

  84. LA3: Diskvalifikován

  85. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  86. Agility: 14/41, 44.13 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  87. Agility: Diskvalifikován

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  92. 1 LA3: Diskvalifikován

  93. 2 LA3: Diskvalifikován

  94. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  95. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  96. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  97. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  98. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  99. Jumping LA neděle: 32/62, 33.14 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  100. Jumping LA sobota: 25/59, 34.72 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  102. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  104. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  107. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  108. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  109. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  110. Velké finále LA neděle: 13/34, 35.62 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  111. Zkoušky LA2 sobota: 1/16, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  112. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  113. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  114. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  117. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA2: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  119. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  120. AGILITY: Diskvalifikován

  121. AGILITY: Diskvalifikován

  122. JUMPING: 20/39, 35.23 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  123. JUMPING: Diskvalifikován

  124. LA2: 3/14, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. LA2: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  127. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  128. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  129. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  130. ACANA Finále L: 7/19, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  131. Agility 1 L: 10/34, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  132. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  134. Zkouška 1 LA2: 1/23, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  135. Zkouška 2 LA2: 3/18, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  136. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  137. Zkouška LA2: 3/10, 36.62 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  138. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  139. Agility So - LA: 13/50, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  140. Jumping So - LA: 8/51, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  141. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  142. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  143. Agility L: Diskvalifikován

  144. Jumping L: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  147. Agility open L: Diskvalifikován

  148. Jump III. L: Diskvalifikován

  149. Jump II. L: 19/52, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  150. Jump I. L: Diskvalifikován

  151. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  152. ZkA. So LA2: 2/25, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  153. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  154. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  155. Zkouška I LA2: 1/21, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  156. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  157. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  158. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  159. Jumping - Large: 11/36, 25.05 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  160. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  161. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. II. zkouška LA2: 10/22, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  163. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  165. Agility - Ne: Diskvalifikován

  166. Agility - So: Diskvalifikován

  167. Jumping - Ne: 31/89, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  168. Jumping - So: Diskvalifikován

  169. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  170. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  171. 2Q Agility: 25/157, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  172. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 43/108, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  173. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  174. Power & speed A2/A3: 8/111, 21.9 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  175. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  177. Agility 1: 37/128, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  178. Agility 2: Diskvalifikován

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  182. Agility: Diskvalifikován

  183. Fun Jumping: 19/31, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  187. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  188. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  189. Jumping 2 Large: 8/59, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  190. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  191. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  192. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  193. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  194. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  195. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  196. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  197. Jumping 2 Large: 18/69, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  198. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  199. 1. zkouška LA2: 3/23, 43.49 s, 27.49 tr. b., 3.54 m/s

  200. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  203. 1. ZK LA2: 20/31, 31.16 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  204. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  205. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  206. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška LA2: 6/20, 29.73 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  208. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  209. agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  210. agility zkouška 2 LA2: 6/15, 32.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  211. jumping L: Diskvalifikován

  212. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  213. Agility L: Diskvalifikován

  214. Jumping L: 13/38, 26.92 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  215. Zkoušky A1 LA2: Diskvalifikován

  216. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  217. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  218. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  219. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  220. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. 3. zkouška LA2: 7/18, 40.15 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  223. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  224. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  225. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  226. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  227. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  230. Zka 1: Diskvalifikován

  231. Zka 2: Diskvalifikován

  232. Zka 3: 1/16, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  233. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  234. Agility L: Diskvalifikován

  235. Jumping L: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA1: 8/17, 26.4 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  237. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  238. QA5 Agility: Diskvalifikován

  239. QA6 Agility: Diskvalifikován

  240. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  241. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  242. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  243. 1Q Jumping: 88/131, 32.22 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  244. 2Q Agility: Diskvalifikován

  245. 3Q Finále: Diskvalifikován

  246. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  247. Družstva - Jumping: 50/139, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  248. Jednotlivci A1 - Agility: 8/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  249. Jednotlivci A1 - Jumping: 17/38, 28.83 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  250. Power & speed A1: Diskvalifikován

  251. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 3/38, 25.82 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  252. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  253. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  254. Jumping Sobota L: Diskvalifikován

  255. Zkoušk 1 Neděle LA1: 4/18, 35.73 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  256. Zkouška 1 Sobota LA1: 8/18, 61.91 s, 23.91 tr. b., 2.5 m/s

  257. Zkouška 2 Neděle LA1: Diskvalifikován

  258. Zkouška 2 Sobota LA1: 7/18, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  259. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  260. QA1 Agility: 68/213, 45.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  261. QA2 Agility: Diskvalifikován

  262. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  263. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  264. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  265. Agility I: Diskvalifikován

  266. Agility II: 3/13, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  267. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  268. Zkouska LA1 1: 13/30, 36.17 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  269. Zkouska LA1 2: 2/30, 40.48 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  270. Zkouska LA1 3: Diskvalifikován

  271. Zkouska LA1 4: 8/25, 41.97 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  272. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  273. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  274. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  275. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  276. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  277. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  278. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  279. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  280. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  281. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  282. Zkoušky LA1 sobota: 3/10, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  283. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  284. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  285. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  286. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  287. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  288. ZK LA1: Diskvalifikován

  289. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  290. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  291. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  292. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  293. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  294. Jumping LA neděle: 15/33, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  295. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  296. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  297. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován