Cz En

Zkouška 3

  1. Datum: 24. 03. 2019
  2. Závod: Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019
  3. Rozhodčí: Suomalainen, Jari (FI)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.97 5.68 V V
2 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.63 5.3 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.65 5.17 V V
4 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 41.87 5.02 V V
5 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 43.71 4.8 V V
6 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 44.8 4.69 V V
7 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 42.95 4.89 V V
8 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 43.86 4.79 V V
9 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 44.65 4.7 V V
10 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 47.16 4.45 V V
11 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 47.35 4.44 V V
12 082714 Lucie Vočadlová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 50.79 4.13 V V
13 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 1 3.46 8.46 55.46 3.79 VD VD
14 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 2 0 0.0 10.0 42.46 4.95 VD VD
15 004217 Tereza Kropáčová Tessi 2 0 0.0 10.0 49.97 4.2 VD VD
16 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 0.0 15.0 47.35 4.44 VD VD
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Golab Appaluse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Marciniak Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO