Cz En

Lucie Jirmanová

  1. Číslo: 005232
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 11. 05. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 067515 (ML), Argo

  2. 016217 (L), Dan

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility L, Dan: Diskvalifikován

  3. I. agility ML, Argo: Diskvalifikován

  4. II. agility L, Dan: Diskvalifikován

  5. II. agility ML, Argo: 19/37, 46.7 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  6. II. jumping L, Dan: Diskvalifikován

  7. II. jumping ML, Argo: Diskvalifikován

  8. I. jumping L, Dan: Diskvalifikován

  9. I. jumping ML, Argo: 5/37, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  11. Jumping I, Argo: 4/21, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Jumping II, Argo: Diskvalifikován

  13. Jumping III, Argo: 5/21, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  14. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  15. Agility, Argo: 6/15, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  16. Jumping, Argo: 3/15, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Jumping light, Argo: 4/15, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  19. II. zkouška, Argo: Diskvalifikován

  20. I. zkouška, Argo: 2/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  22. 1.kvalifikace, Argo: 10/38, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. 1.kvalifikace, Dan: Diskvalifikován

  24. 2.kvalifikace, Argo: 6/30, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. 2.kvalifikace, Dan: 16/30, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  26. 3.kvalifikace, Argo: 7/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  27. 3.kvalifikace, Dan: 14/21, 29.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  28. Východočeské finále, Argo: 5/19, 22.4 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. Východočeské finále, Dan: 8/19, 32.15 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  30. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  31. Finále, Argo: 3/11, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. Jumping 2, Argo: 7/17, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  33. Zkouška 2, Argo: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  35. II. zkouška, Argo: 1/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  36. I. zkouška, Argo: 1/3, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  37. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  38. AGILITY, Dan: 3/30, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  39. AGILITY, Argo: 4/30, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. JUMPING, Argo: 4/30, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. JUMPING, Dan: Diskvalifikován

  42. LA2, Dan: Diskvalifikován

  43. LA3, Argo: 2/8, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  45. QA4 Agility, Argo: 39/97, 50.03 s, 11.03 tr. b., 4.4 m/s

  46. QA4 Agility, Dan: Diskvalifikován

  47. QA5 Agility, Dan: Diskvalifikován

  48. QA5 Agility, Argo: Diskvalifikován

  49. QA6 Agility, Argo: Diskvalifikován

  50. QJ4 Jumping, Argo: Diskvalifikován

  51. QJ4 Jumping, Dan: Diskvalifikován

  52. QJ5 Jumping, Argo: 25/94, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  53. QJ5 Jumping, Dan: 37/94, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  54. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  55. 1.zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  56. 1.zkouška LA3, Argo: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  58. 2.zkouška LA3, Argo: 1/10, 45.07 s, 2.07 tr. b., 4.33 m/s

  59. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  60. QA1 agility, Argo: Diskvalifikován

  61. QA1 agility, Dan: Diskvalifikován

  62. QA2 agility, Argo: 26/120, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. QA2 agility, Dan: Diskvalifikován

  64. QA3 agility, Argo: 82/120, 53.95 s, 17.95 tr. b., 3.99 m/s

  65. QA3 agility, Dan: Diskvalifikován

  66. QJ1 jumping, Argo: 40/123, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  67. QJ1 jumping, Dan: Diskvalifikován

  68. QJ2 jumping, Argo: 34/122, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  69. QJ2 jumping, Dan: 52/122, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. QJ3 jumping, Argo: 20/111, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  71. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  72. 1. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  73. 1. Zkouška LA3, Argo: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA3, Argo: 5/12, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  76. Jumping open L, Argo: 2/40, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  77. Jumping open L, Dan: Diskvalifikován

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  79. 1. zkouška A2 LA2, Dan: 1/12, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. 1. zkouška A3 LA3, Argo: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška A2 LA2, Dan: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A3 LA3, Argo: 3/12, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  83. Hra - tuneliáda A2+A3 L, Dan: 14/21, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  84. Hra - tuneliáda A2+A3 L, Argo: Diskvalifikován

  85. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  86. Agility I, Dan: Diskvalifikován

  87. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  88. Agility II, Argo: 38/165, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. Agility II, Dan: Diskvalifikován

  90. Jumping I, Argo: 44/169, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  91. Jumping I, Dan: Diskvalifikován

  92. Jumping II, Argo: 43/161, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. Jumping II, Dan: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  95. ZkA. II. LA2, Dan: Diskvalifikován

  96. ZkA. I. LA2, Dan: Diskvalifikován

  97. ZkA. I. LA3, Argo: 4/13, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  98. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  99. 1. Zkouška LA2, Dan: 2/10, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  100. 2. Zkouška LA2, Dan: 2/10, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  101. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  102. 1. Zkouška LA2, Dan: 2/11, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  103. 2. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  105. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  106. Jumping III L, Dan: Diskvalifikován

  107. Jumping III L, Argo: Diskvalifikován

  108. Jumping II L, Argo: 3/27, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  109. Jumping II L, Dan: Diskvalifikován

  110. Jumping I L, Argo: 3/27, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  111. Jumping I L, Dan: 8/27, 33.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  112. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  113. 1. Zka - LA2, Dan: Diskvalifikován

  114. 1. Zka - LA3, Argo: 11/16, 42.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  115. 2. Zka - LA2, Dan: 3/20, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  116. 2. Zka - LA3, Argo: Diskvalifikován

  117. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  118. 1. běh LA2, Dan: Diskvalifikován

  119. 1. běh LA3, Argo: Diskvalifikován

  120. 2. běh LA2, Dan: 5/15, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  121. 2. běh LA3, Argo: Diskvalifikován

  122. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  123. 1.kvalifikace, Dan: 17/45, 28.71 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  124. 2.kvalifikace, Dan: 11/45, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  125. 3.kvalifikace, Dan: 21/45, 25.53 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  126. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  127. Agility L, Argo: 2/33, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  128. Agility L, Dan: Diskvalifikován

  129. Hra L, Argo: 12/23, 36.79 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  130. Hra L, Dan: Diskvalifikován

  131. Jumping L, Argo: 5/37, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  132. Jumping L, Dan: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA2, Argo: 1/15, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  134. Zkouška LA2, Dan: 2/15, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  135. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  136. AGILITY DRUZSTVA, Argo: 5/79, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  137. J Agility, Argo: 20/53, 43.5 s, 5.56 tr. b., 4.46 m/s

  138. J Hra, Argo: 20/54, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  139. J Hra, Dan: Diskvalifikován

  140. J Jumping, Argo: 10/53, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  141. JUMPING DRUZSTVA, Argo: 17/79, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  142. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  143. 1.zkouška, Argo: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  144. 1.zkouška, Dan: Diskvalifikován

  145. 2.zkouška, Argo: Diskvalifikován

  146. 2.zkouška, Dan: Diskvalifikován

  147. Jumping Standard, Dan: 4/27, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  148. Jumping Standard, Argo: 5/27, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  149. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  150. Agility II. L, Argo: Diskvalifikován

  151. Agility II. L, Dan: Diskvalifikován

  152. Agility I. L, Argo: 43/94, 49.86 s, 18.86 tr. b., 3.65 m/s

  153. Agility I. L, Dan: Diskvalifikován

  154. Jumping II. L, Dan: 19/92, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  155. Jumping II. L, Argo: Diskvalifikován

  156. Jumping I. L, Argo: Diskvalifikován

  157. Jumping I. L, Dan: Diskvalifikován

  158. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  159. QA4 Agility, Argo: 15/95, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.19 m/s

  160. QA5 Agility, Argo: 42/93, 48.84 s, 9.84 tr. b., 3.99 m/s

  161. QA6 Agility, Argo: 44/88, 51.4 s, 12.4 tr. b., 3.99 m/s

  162. QJ4 Jumping, Argo: 55/95, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.62 m/s

  163. QJ5 Jumping, Argo: Diskvalifikován

  164. QJ6 Jumping, Argo: 40/77, 42.61 s, 12.61 tr. b., 4.08 m/s

  165. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  166. Ne-, Argo: 4/15, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  167. Ne-, Dan: Diskvalifikován

  168. Ne-Agility, Argo: 16/44, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  169. Ne-Agility, Dan: 22/44, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  170. Ne-Jumping, Argo: 8/41, 34.19 s, 1.19 tr. b., 4.18 m/s

  171. Ne-Jumping, Dan: 11/41, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  173. Agility I, Argo: 11/36, 47.73 s, 10.15 tr. b., 4.09 m/s

  174. Agility I, Dan: Diskvalifikován

  175. Agility II, Argo: 8/36, 43.42 s, 11.08 tr. b., 4.49 m/s

  176. Agility II, Dan: 15/36, 50.2 s, 27.86 tr. b., 3.88 m/s

  177. Agility III, Argo: 14/34, 49.73 s, 16.04 tr. b., 4.0 m/s

  178. Agility III, Dan: Diskvalifikován

  179. Jumping I, Argo: 9/36, 41.72 s, 2.74 tr. b., 4.36 m/s

  180. Jumping I, Dan: 24/36, 43.01 s, 14.03 tr. b., 4.23 m/s

  181. Jumping II, Argo: 6/34, 34.45 s, 0.26 tr. b., 4.96 m/s

  182. Jumping II, Dan: 20/34, 44.62 s, 30.43 tr. b., 3.83 m/s

  183. Jumping III, Argo: 5/33, 36.52 s, 1.79 tr. b., 4.57 m/s

  184. Jumping III, Dan: 21/33, 38.45 s, 13.72 tr. b., 4.34 m/s

  185. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  186. 1. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  187. 1. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška LA2, Argo: 5/17, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  189. 2. zkouška LA2, Dan: 6/17, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  190. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  191. II. zkouška LA2, Dan: 9/18, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  192. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  193. I. zkouška LA2, Argo: 8/18, 50.5 s, 16.5 tr. b., 3.68 m/s

  194. I. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  195. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  196. III. zkouška LA2, Argo: 1/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  197. III. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  198. II. zkouška LA2, Argo: 1/15, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  199. II. zkouška LA2, Dan: 7/15, 32.27 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  200. I. zkouška LA2, Argo: 1/15, 28.43 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  201. I. zkouška LA2, Dan: 9/15, 34.7 s, 24.7 tr. b., 3.34 m/s

  202. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  203. JUMPING 1 L, Argo: 7/43, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. JUMPING 1 L, Dan: 15/43, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  205. JUMPING 2 L, Argo: 6/43, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  206. JUMPING 2 L, Dan: 12/43, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  207. JUMPING 3 L, Dan: Diskvalifikován

  208. JUMPING 3 L, Argo: Diskvalifikován

  209. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  210. II. zkouška LA1, Dan: 2/13, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  211. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA1, Dan: 2/13, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  213. I. zkouška LA2, Argo: 5/21, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  214. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  215. 1. jumping, Argo: 17/40, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  216. 1. jumping, Dan: Diskvalifikován

  217. 2.jumping, Argo: 7/39, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  218. 2.jumping, Dan: Diskvalifikován

  219. 3.jumping, Dan: Diskvalifikován

  220. 3.jumping, Argo: Diskvalifikován

  221. Východočeské finále, Argo: 8/19, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  222. Východočeské finále, Dan: 10/19, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  223. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  224. Agility Ju, Argo: 9/59, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  225. Agility Squads, Argo: 4/76, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  226. Hra Ju, Argo: 10/59, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  227. Jumping Ju, Argo: 8/59, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  228. Jumping Squads, Argo: 33/75, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  229. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  230. LA1 - 1. LA1, Dan: 4/10, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  231. LA1 - 2. LA1, Dan: 4/10, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  232. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  233. II. zkouška LA1, Dan: 3/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  234. I. zkouška LA1, Dan: 5/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  235. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  236. II. zkouška LA1, Dan: 3/9, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  237. I. zkouška LA1, Dan: 6/9, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  238. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  239. Agility NE L, Dan: 17/39, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  240. Agility NE L, Argo: 22/39, 43.13 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  241. Agility So L, Argo: 5/43, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  242. Agility So L, Dan: Diskvalifikován

  243. Finále L, Argo: Diskvalifikován

  244. Jumping NE L, Argo: 6/37, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  245. Jumping NE L, Dan: Diskvalifikován

  246. Jumping So L, Argo: 13/37, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  247. Jumping So L, Dan: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  248. Zkouška So LA1, Dan: Diskvalifikován

  249. Zkouška So LA2, Argo: 4/16, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  250. Zkoušky NE LA1, Dan: Diskvalifikován

  251. Zkoušky NE LA2, Argo: 4/17, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  252. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  253. QA1 agility, Argo: 21/135, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  254. QA3 agility, Argo: 37/130, 50.33 s, 6.33 tr. b., 3.66 m/s

  255. QJ1 jumping, Argo: Diskvalifikován

  256. QJ2 jumping, Argo: Diskvalifikován

  257. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  258. 1.vítězná, Dan: Diskvalifikován

  259. 2.vítězná, Dan: 2/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  260. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  261. Agility 1 Ju, Argo: 5/33, 48.22 s, 4.45 tr. b., 3.94 m/s

  262. Agility 2 Ju, Argo: 5/33, 39.3 s, 1.75 tr. b., 4.33 m/s

  263. Agility 3 Ju, Argo: 7/33, 42.4 s, 2.37 tr. b., 4.62 m/s

  264. Agility 4 Ju, Argo: Diskvalifikován

  265. Jumping 1 Ju, Argo: 6/33, 30.66 s, 1.01 tr. b., 4.86 m/s

  266. Jumping 2 Ju, Argo: Diskvalifikován

  267. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  268. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  269. I. zkouška LA2, Argo: 7/19, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  270. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  271. II.zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  272. I. zkouška LA2, Argo: 1/7, 44.14 s, 7.14 tr. b., 3.62 m/s

  273. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  274. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  275. I. zkouška LA2, Argo: 3/14, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  276. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  277. 15.prorubská, Argo: Diskvalifikován

  278. 16.prorubská, Argo: 3/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  279. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  280. 13.prorubská, Argo: 3/10, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  281. 14.prorubská, Argo: 1/10, 43.14 s, 3.14 tr. b., 4.01 m/s

  282. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  283. Agility Trial I, Argo: 4/9, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  284. Agility Trial II, Argo: 3/9, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  285. Jumping Trial, Argo: 3/9, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  286. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  287. Agility družstva, Argo: Diskvalifikován

  288. Agility - junioři, Argo: 12/52, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  289. Jumping družstva, Argo: 17/77, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  290. Jumping - junioři, Argo: 9/54, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  291. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  292. Agility junioři L, Argo: 1/7, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  293. Jumping junioři L, Argo: 4/7, 37.97 s, 5.97 tr. b., 3.24 m/s

  294. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  295. J Agility 1, Argo: Diskvalifikován

  296. J Agility 2, Argo: Diskvalifikován

  297. J Agility 3, Argo: 5/45, 43.99 s, 4.84 tr. b., 4.14 m/s

  298. J Agility 4, Argo: Diskvalifikován

  299. J Jumping 1, Argo: Diskvalifikován

  300. J Jumping 2, Argo: 14/45, 31.41 s, 1.1 tr. b., 4.62 m/s

  301. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  302. Jumping 1 L, Argo: Diskvalifikován

  303. Jumping 2 L, Argo: Diskvalifikován

  304. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  305. III. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  306. II. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  307. I. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  308. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  309. 3.prorubská, Argo: 9/17, 45.87 s, 20.87 tr. b., 3.1 m/s

  310. 4.prorubská, Argo: 2/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  311. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  312. 1.prorubská, Argo: 4/18, 48.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  313. 2.prorubská, Argo: Diskvalifikován

  314. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  315. Agility 1 L, Argo: 5/30, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  316. Finálový běh L, Argo: 2/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  317. Jumping 1 L, Argo: 6/30, 31.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  318. Jumping 2 L, Argo: Diskvalifikován

  319. Tuneliáda L, Argo: 12/20, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  320. Zkouška 1 LA1, Argo: 2/9, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  321. Zkouška 2 LA1, Argo: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s