Cz En

067515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jirmanová

    Člen KA

Pes

  1. Argo, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  2. Agility: 6/15, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. Jumping: 3/15, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Jumping light: 4/15, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  6. II. zkouška: Diskvalifikován

  7. I. zkouška: 2/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  9. 1.kvalifikace: 10/38, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  10. 2.kvalifikace: 6/30, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  11. 3.kvalifikace: 7/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  12. Východočeské finále: 5/19, 22.4 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  14. Finále: 3/11, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. Jumping 2: 7/17, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Zkouška 2: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  18. II. zkouška: 1/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  19. I. zkouška: 1/3, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  21. AGILITY: 4/30, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  22. JUMPING: 4/30, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  23. LA3: 2/8, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  25. QA4 Agility: 39/97, 50.03 s, 11.03 tr. b., 4.4 m/s

  26. QA5 Agility: Diskvalifikován

  27. QA6 Agility: Diskvalifikován

  28. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ5 Jumping: 25/94, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  30. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  31. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška LA3: 1/10, 45.07 s, 2.07 tr. b., 4.33 m/s

  33. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  34. QA1 agility: Diskvalifikován

  35. QA2 agility: 26/120, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. QA3 agility: 82/120, 53.95 s, 17.95 tr. b., 3.99 m/s

  37. QJ1 jumping: 40/123, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  38. QJ2 jumping: 34/122, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  39. QJ3 jumping: 20/111, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  40. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  41. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA3: 5/12, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  43. Jumping open L: 2/40, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  44. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  45. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A3 LA3: 3/12, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  47. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  48. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: 38/165, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  51. Jumping I: 44/169, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  52. Jumping II: 43/161, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  53. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  54. ZkA. I. LA3: 4/13, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  55. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  56. Jumping III L: Diskvalifikován

  57. Jumping II L: 3/27, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  58. Jumping I L: 3/27, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  59. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  60. 1. Zka - LA3: 11/16, 42.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  61. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  62. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  63. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  64. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  66. Agility L: 2/33, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  67. Hra L: 12/23, 36.79 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  68. Jumping L: 5/37, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  69. Zkouška LA2: 1/15, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  71. AGILITY DRUZSTVA: 5/79, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. J Agility: 20/53, 43.5 s, 5.56 tr. b., 4.46 m/s

  73. J Hra: 20/54, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  74. J Jumping: 10/53, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  75. JUMPING DRUZSTVA: 17/79, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  77. 1.zkouška: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. 2.zkouška: Diskvalifikován

  79. Jumping Standard: 5/27, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  80. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  81. Agility II. L: Diskvalifikován

  82. Agility I. L: 43/94, 49.86 s, 18.86 tr. b., 3.65 m/s

  83. Jumping II. L: Diskvalifikován

  84. Jumping I. L: Diskvalifikován

  85. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  86. QA4 Agility: 15/95, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.19 m/s

  87. QA5 Agility: 42/93, 48.84 s, 9.84 tr. b., 3.99 m/s

  88. QA6 Agility: 44/88, 51.4 s, 12.4 tr. b., 3.99 m/s

  89. QJ4 Jumping: 55/95, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.62 m/s

  90. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ6 Jumping: 40/77, 42.61 s, 12.61 tr. b., 4.08 m/s

  92. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  93. Ne-: 4/15, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  94. Ne-Agility: 16/44, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  95. Ne-Jumping: 8/41, 34.19 s, 1.19 tr. b., 4.18 m/s

  96. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  97. Agility I: 11/36, 47.73 s, 10.15 tr. b., 4.09 m/s

  98. Agility II: 8/36, 43.42 s, 11.08 tr. b., 4.49 m/s

  99. Agility III: 14/34, 49.73 s, 16.04 tr. b., 4.0 m/s

  100. Jumping I: 9/36, 41.72 s, 2.74 tr. b., 4.36 m/s

  101. Jumping II: 6/34, 34.45 s, 0.26 tr. b., 4.96 m/s

  102. Jumping III: 5/33, 36.52 s, 1.79 tr. b., 4.57 m/s

  103. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  104. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška LA2: 5/17, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  107. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. I. zkouška LA2: 8/18, 50.5 s, 16.5 tr. b., 3.68 m/s

  109. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  110. III. zkouška LA2: 1/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  111. II. zkouška LA2: 1/15, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. I. zkouška LA2: 1/15, 28.43 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  113. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  114. JUMPING 1 L: 7/43, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  115. JUMPING 2 L: 6/43, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  116. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  117. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  118. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA2: 5/21, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  120. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  121. 1. jumping: 17/40, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  122. 2.jumping: 7/39, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  123. 3.jumping: Diskvalifikován

  124. Východočeské finále: 8/19, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  125. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  126. Agility Ju: 9/59, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  127. Agility Squads: 4/76, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  128. Hra Ju: 10/59, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  129. Jumping Ju: 8/59, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  130. Jumping Squads: 33/75, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  131. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  132. Agility NE L: 22/39, 43.13 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  133. Agility So L: 5/43, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  134. Finále L: Diskvalifikován

  135. Jumping NE L: 6/37, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  136. Jumping So L: 13/37, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  137. Zkouška So LA2: 4/16, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  138. Zkoušky NE LA2: 4/17, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  139. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  140. QA1 agility: 21/135, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. QA3 agility: 37/130, 50.33 s, 6.33 tr. b., 3.66 m/s

  142. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  143. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  145. Agility 1 Ju: 5/33, 48.22 s, 4.45 tr. b., 3.94 m/s

  146. Agility 2 Ju: 5/33, 39.3 s, 1.75 tr. b., 4.33 m/s

  147. Agility 3 Ju: 7/33, 42.4 s, 2.37 tr. b., 4.62 m/s

  148. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  149. Jumping 1 Ju: 6/33, 30.66 s, 1.01 tr. b., 4.86 m/s

  150. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  151. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  152. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. I. zkouška LA2: 7/19, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  154. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  155. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. I. zkouška LA2: 1/7, 44.14 s, 7.14 tr. b., 3.62 m/s

  157. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  158. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA2: 3/14, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  160. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  161. 15.prorubská: Diskvalifikován

  162. 16.prorubská: 3/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  163. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  164. 13.prorubská: 3/10, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  165. 14.prorubská: 1/10, 43.14 s, 3.14 tr. b., 4.01 m/s

  166. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  167. Agility Trial I: 4/9, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  168. Agility Trial II: 3/9, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  169. Jumping Trial: 3/9, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  170. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  171. Agility družstva: Diskvalifikován

  172. Agility - junioři: 12/52, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  173. Jumping družstva: 17/77, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  174. Jumping - junioři: 9/54, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  176. Agility junioři L: 1/7, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  177. Jumping junioři L: 4/7, 37.97 s, 5.97 tr. b., 3.24 m/s

  178. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  179. J Agility 1: Diskvalifikován

  180. J Agility 2: Diskvalifikován

  181. J Agility 3: 5/45, 43.99 s, 4.84 tr. b., 4.14 m/s

  182. J Agility 4: Diskvalifikován

  183. J Jumping 1: Diskvalifikován

  184. J Jumping 2: 14/45, 31.41 s, 1.1 tr. b., 4.62 m/s

  185. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  186. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  188. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  189. III. Jumping L: Diskvalifikován

  190. II. Jumping L: Diskvalifikován

  191. I. Jumping L: Diskvalifikován

  192. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  193. 3.prorubská: 9/17, 45.87 s, 20.87 tr. b., 3.1 m/s

  194. 4.prorubská: 2/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  195. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  196. 1.prorubská: 4/18, 48.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  197. 2.prorubská: Diskvalifikován

  198. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  199. Agility 1 L: 5/30, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  200. Finálový běh L: 2/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  201. Jumping 1 L: 6/30, 31.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  202. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  203. Tuneliáda L: 12/20, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  204. Zkouška 1 LA1: 2/9, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  205. Zkouška 2 LA1: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s