Cz En

058015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Eris, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  2. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA3: 1/10, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  5. II. zkouška LA3: 8/24, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  6. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  7. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  8. Zkouška III. LA3: 5/22, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  9. Zkouška II. LA3: 4/22, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Zkouška I. LA3: 9/22, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  12. 1. Zka - LA3: 2/15, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  13. 2. Zka - LA3: 6/15, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  15. Druhý běh LA3: 1/7, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  16. První běh LA3: Diskvalifikován

  17. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  18. Zkouška 1 LA3: 2/15, 45.11 s, 0.11 tr. b., 3.97 m/s

  19. Zkouška 2 LA3: 9/15, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  21. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. A3 - první zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  24. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  25. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  26. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  27. II. Zkouška: Diskvalifikován

  28. I. Zkouška: 5/16, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  29. Jumping: 17/30, 32.46 s, 10.46 tr. b., 4.5 m/s

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  31. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  33. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  34. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  35. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  36. 3.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  37. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  38. Agility II. L: 10/92, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  39. Agility I. L: 21/94, 44.15 s, 8.15 tr. b., 4.12 m/s

  40. Jumping II. L: Diskvalifikován

  41. Jumping I. L: Diskvalifikován

  42. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  43. Zkouška 1 - LA3: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  44. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  45. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  46. LA3-Zk1 LA3: 2/8, 43.91 s, 10.91 tr. b., 3.67 m/s

  47. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  48. LA3-Zk3 LA3: Diskvalifikován

  49. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  50. 1. zkouška LA3: 9/15, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  51. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  52. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. II. zkouška LA3: 1/13, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  54. I. zkouška LA3: 1/13, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  56. I Agility Open: Diskvalifikován

  57. II Agility Open: 56/137, 52.16 s, 13.16 tr. b., 3.8 m/s

  58. I Jumping Open: Diskvalifikován

  59. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  60. AGILITY: 14/50, 44.72 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  61. JUMPING: Diskvalifikován

  62. LA3: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  64. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  65. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  66. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  67. 1. BĚH LA3: Diskvalifikován

  68. 2. BĚH LA3: Diskvalifikován

  69. 3. BĚH LA3: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  71. Zk.A II. LA3: 11/20, 40.81 s, 12.81 tr. b., 3.77 m/s

  72. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  73. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  74. 1 LA3: 5/15, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  75. 2 LA3: Diskvalifikován

  76. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  77. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  78. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  79. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  80. Agility LA sobota: 26/60, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  81. Jumping LA neděle: 15/62, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  82. Velké finále LA neděle: 12/32, 46.77 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  83. Zkoušky LA3 sobota: 2/34, 54.46 s, 4.46 tr. b., 3.67 m/s

  84. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  85. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  88. ZkA II. LA3: 5/21, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  89. ZkA I. LA3: 5/21, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  90. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  91. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. I. Zkouška LA3: 3/17, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  93. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  94. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  97. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  100. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  103. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  106. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  107. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  108. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  109. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  110. 1.běh LA3: 1/5, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  111. 2.běh LA3: Diskvalifikován

  112. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  113. Jumping 2 Neděle L: 3/41, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  115. Zkoušky neděle LA3: Diskvalifikován

  116. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  117. Horní Počernice, 1. běh: 3/10, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.79 m/s

  118. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  119. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  120. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  121. A3 1. běh LA3: Diskvalifikován

  122. A3 2. běh LA3: Diskvalifikován

  123. A3 3. běh LA3: Diskvalifikován

  124. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  125. 1. zkouška LA3: 4/12, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  126. 2. zkouška LA3: 2/12, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  127. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  129. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  130. ZkA. ll. LA3: 4/19, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  131. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  132. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  133. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. I. zkouška LA3: 14/17, 41.77 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  135. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  136. Agility - Ne: Diskvalifikován

  137. Agility - So: Diskvalifikován

  138. Jumping - So: 45/97, 36.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  140. QA4 agility: 47/99, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  141. QA5 agility: 51/97, 49.26 s, 15.26 tr. b., 3.8 m/s

  142. QA6 agility: Diskvalifikován

  143. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  144. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  145. QA1 agility: 37/135, 45.61 s, 5.61 tr. b., 4.08 m/s

  146. QA2 agility: Diskvalifikován

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  149. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  150. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  151. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 6/30, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  152. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 3/12, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  153. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  154. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  155. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  157. Agility 1: Diskvalifikován

  158. Agility 2: Diskvalifikován

  159. Jumping 1: 21/128, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  160. Jumping 2: Diskvalifikován

  161. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  162. Agility open L: Diskvalifikován

  163. Jumping open L: 7/40, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  164. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  165. AGILITY: Diskvalifikován

  166. JUMPING: Diskvalifikován

  167. LA3: Diskvalifikován

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  169. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  170. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  171. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  172. Zkouška 2 LA3: 2/22, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  174. 1. ZK LA3: 4/10, 42.15 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  175. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  176. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  177. Zkouška pro Emmu LA3: 4/10, 39.82 s, 2.82 tr. b., 3.84 m/s

  178. Zkouška pro Rockyho LA3: Diskvalifikován

  179. Zkouška pro Žížalku LA3: Diskvalifikován

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  181. 1. zkouška LA3: 2/9, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  182. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  184. 1. ZK LA3: 6/12, 51.83 s, 19.83 tr. b., 3.3 m/s

  185. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  186. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  187. JUMPING_LA3 LA3: 2/12, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  188. LA3_1 LA3: Diskvalifikován

  189. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  190. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  191. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  195. 1. ZK LA3: 7/11, 50.32 s, 20.32 tr. b., 3.28 m/s

  196. 2. ZK LA3: 7/11, 39.04 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  197. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  198. Agility: 15/51, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  199. Jumping: Diskvalifikován

  200. Zka - LA3: Diskvalifikován

  201. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  202. druhý běh LA3: 1/6, 45.69 s, 8.69 tr. b., 3.94 m/s

  203. první běh LA3: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  205. Horní Počernice, 1. běh: 1/12, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  206. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  207. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  208. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  209. 1. zkouška LA3: 1/10, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  210. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  213. Agility L: Diskvalifikován

  214. Jumping L: Diskvalifikován

  215. Zkouska LA3: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  217. Agility L: Diskvalifikován

  218. Jumping L: Diskvalifikován

  219. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  220. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  221. Zka 1: 6/12, 51.02 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  222. Zka 2: 3/12, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  223. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  224. Druhá zkouška LA3: 4/14, 49.33 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  225. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. Třetí zkouška LA3: 3/14, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  227. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  228. QA5 Agility: 25/182, 49.72 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  229. QA6 Agility: 48/186, 52.29 s, 12.29 tr. b., 3.54 m/s

  230. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  231. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  232. I Agility: Diskvalifikován

  233. II Agility: Diskvalifikován

  234. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  235. Agility zkouška 1 LA2: 5/21, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  236. Agility zkouška 2 LA2: 1/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  237. jumping L: Diskvalifikován

  238. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  239. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  240. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 12/34, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  241. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 2/14, 45.27 s, 11.27 tr. b., 3.69 m/s

  242. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  243. 1. zkouška LA2: 1/17, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  244. 2. zkouška LA2: 6/17, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  245. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  246. LA2 I.: Diskvalifikován

  247. LA2 II.: 1/17, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  248. LA2 III.: 7/17, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  249. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  250. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  251. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 13/38, 32.84 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  252. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/10, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  253. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  254. Horní Počernice, 1. běh: 3/21, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  255. Horní Počernice, 2. běh: 2/21, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  256. Horní Počernice, 3. běh: 3/20, 39.47 s, 5.0 tr. b., 0.51 m/s

  257. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  258. Zkouska LA1 1: 4/30, 45.31 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  259. Zkouska LA1 2: 5/30, 47.73 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  260. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  261. 1. ZK LA1: 5/18, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  262. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  263. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  264. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  266. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  268. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  269. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  270. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  271. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  272. 2. zkouška LA1: 2/10, 29.72 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  273. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  274. 1. ZK LA1: 3/28, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  275. 2. ZK LA1: Diskvalifikován