Cz En

064116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kosánová

    Člen KA

Pes

  1. Nathanel Devon Exe, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  2. LA2 - I.: Diskvalifikován

  3. LA2 - II.: 4/10, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  4. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  5. Agility L: 12/22, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  6. Jumping L: 12/25, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  9. Agility Open L: Diskvalifikován

  10. Jumping Open L: 14/33, 38.06 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  11. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  13. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  15. Jumping 3 - L: 10/12, 29.84 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  17. 1. Jumping L: 16/22, 34.41 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  18. Zkouška LA2 I: 1/7, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  19. Zkouška LA2 II: 5/7, 36.26 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  21. 1.Zkouška LA2: 6/6, 31.47 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  22. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Jumping LA2+LA3: Diskvalifikován

  24. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  25. LA2 I.: Diskvalifikován

  26. LA2 II.: 1/17, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  27. LA2 III.: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  29. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  30. ZkA. I. LA2: 3/17, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  32. Czech Imp Jump: 24/39, 25.31 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Jumping 2: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  36. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  37. Jumping 1: Diskvalifikován

  38. Jumping 2: 12/35, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  39. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  40. Agility 1 L: Diskvalifikován

  41. Agility 2 L: Diskvalifikován

  42. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  44. Jumping 3 L: 21/28, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  45. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  47. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  48. Jumping 1: Diskvalifikován

  49. Jumping 2: Diskvalifikován

  50. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  51. AGILITY: Diskvalifikován

  52. JUMPING: Diskvalifikován

  53. LA2: Diskvalifikován

  54. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  55. Agility OPEN L: 15/59, 50.15 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  56. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  57. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  58. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  59. 1. běh LA2: 3/23, 47.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  60. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  62. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  63. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  64. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  65. Jumping 1 L L: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 L L: 9/33, 43.0 s, 7.0 tr. b., 3.81 m/s

  67. Slalomář L L: 11/20, 14.47 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  68. Tuneliáda L L: 21/31, 18.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  69. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  70. Jumping III L: Diskvalifikován

  71. Jumping II L: Diskvalifikován

  72. Jumping I L: Diskvalifikován

  73. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  74. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  75. ZkA. II. LA2: 5/13, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  76. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  77. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  78. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  79. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  80. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  81. 1. zkouška LA2: 1/11, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  82. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  84. Agility II. L: Diskvalifikován

  85. Agility I. L: Diskvalifikován

  86. Jumping II. L: 30/92, 46.07 s, 12.07 tr. b., 4.15 m/s

  87. Jumping I. L: Diskvalifikován

  88. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  89. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  90. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  91. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  93. I Agility Open: Diskvalifikován

  94. II Agility Open: Diskvalifikován

  95. II Jumping Open: Diskvalifikován

  96. I Jumping Open: 39/139, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  97. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  98. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  99. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  100. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  101. AGILITY: Diskvalifikován

  102. AGILITY: Diskvalifikován

  103. JUMPING: 23/51, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  104. JUMPING: Diskvalifikován

  105. LA2: 3/18, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  106. LA2: 4/18, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  107. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  108. Agility: Diskvalifikován

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: 27/53, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  114. 1 LA1: 7/16, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  115. 2 LA1: 9/16, 29.51 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  116. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  117. II. Packa LA1: 6/11, 28.06 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  118. I. Packa LA1: Diskvalifikován

  119. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  120. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA1: 2/18, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Jumping: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  127. Czech Imp Jump Large: 11/47, 19.53 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  128. Jumping 1 Large: 9/47, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  129. Jumping 2 Large: 19/47, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  130. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  131. Barelový a tunelový běh L: 15/35, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  132. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  134. 1. zkouška LA1: 4/12, 39.04 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  135. 2. zkouška LA1: 2/12, 45.34 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  136. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  137. II. zkouška LA1: 13/18, 27.2 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  138. I. zkouška LA1: 10/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  139. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  140. 1.zkouška LA1: 1/8, 29.22 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  141. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  142. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. AGILITY: Diskvalifikován

  145. JUMPING: 18/39, 55.22 s, 15.22 tr. b., 3.15 m/s

  146. JUMPING: 20/38, 37.89 s, 20.89 tr. b., 3.51 m/s

  147. LA1: Diskvalifikován

  148. LA1: Diskvalifikován