Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 11. 08. 2019
  2. Závod: Ratenice - Letní Párty
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 36.6 5.22 V V
2 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 39.34 4.86 V V
3 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 39.76 4.8 V V
4 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 41.25 4.63 V V
5 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 41.47 4.61 V V
6 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 0 0 0.0 0.0 41.52 4.6 V V
7 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 43.43 4.4 V V
8 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 43.93 4.35 V V
9 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 37.38 5.11 V V
10 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 39.56 4.83 V V
11 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 40.6 4.7 V V
12 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 41.4 4.61 V V
13 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 41.97 4.55 V V
14 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies 1 0 0.0 5.0 44.9 4.25 V V
15 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 45.84 4.17 V V
16 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 1 0 0.0 5.0 55.39 3.45 V V
17 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 2 0 0.0 10.0 41.33 4.62 VD VD
18 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 42.8 4.46 VD VD
19 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 0 0.0 10.0 43.24 4.42 VD VD
20 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai 2 0 0.0 10.0 51.16 3.73 VD VD
21 091315 Jana Hladíková Niki 2 0 0.0 10.0 52.64 3.63 VD VD
22 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top 2 1 0.0 15.0 50.22 3.8 VD VD
23 072417 Iveta Pavlatovská Boni 0 1 10.97 15.97 66.97 2.85 VD VD
24 077016 Iveta Ouředníčková Bady 4 2 2.28 32.28 58.28 3.28 BO BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049518 Jana Hladíková Becky z Miketova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO